Mamy co wybraliśmy i jestem ciekawa kiedy osoby głosujące na PiS zauważą i zrobiono ich w trąbę.
1 Miało być 500 zł na dziecko- okazuje się że jeśli będzie to rodzice jedynaków mają przerąbane bo większość z nich kasy nie dostanie.
2 Miały być darmowe leki dla osób które ukończyły 75 rok życia- jak będzie to tylko dla tych co mają mniej niż 1200zł emerytury/renty.
3 Frankowicze się cieszyli- chyba za wcześnie
takich kwiatków wychodzi coraz więcej ale dziś powaliła mnie informacja iż całe zamieszanie z nieformalnym szczytem UE jest winą Tuska...wiedział przecież że u nas wybory na jesieni i daty nie dostosował.
Obłuda i chora logika czołowych polityków tej partii budzi we mnie ...nie napiszę co bo mnie wytną