Dodaj do ulubionych

Helmut Schmidt.

10.11.15, 16:22
Bardzo Go szanowałam jako polityka i lubilam jako człowieka.Odszedl po długim i wartościowym zyciu , smutno mi .
Obserwuj wątek
    • plater-2 Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 16:28
      13 grudnia 1981 - „najwyższy czas, aby w Polsce zaczęto zaprowadzać porządek"...
      • marychna31 Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 17:56
        ZA WIKIPEDIĄ:
        "13 grudnia 1981, kanclerz Schmidt, który przebywał w tym czasie w NRD i spotkał się z Erichem Honeckaerem, poparł wprowadzenie w Polsce stanu wojennego twierdząc, że był to „najwyższy czas, aby w Polsce zaczęto zaprowadzać porządek”[2]. W późniejszych latach nie przyznawał się jednak do tego poparcia głosząc, że sympatyzował z „Solidarnością”."

        Albo powiedział jednak co innego albo się tego potem wstydził.
        • edelstein Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 18:04
          Do sympatyzowania z nacjonalistami tez sie nie przyznawal,a jednak swoje powiedzialtongue_out
          Jak wiatr wieje...
          • riki_i Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 21:02
            wpolityce.pl/swiat/271330-nie-zyje-byly-kanclerz-niemiec-helmut-schmidt-goracy-zwolennik-zrobienia-porzadku-w-polsce-przez-junte-jaruzelskiego
            • menodo Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 21:16
              A pod koniec swojego długiego i wartościowego wg krana życia zdążył jeszcze poprzeć Putina w sprawie Krymu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka