jan.kran 10.11.15, 16:22 Bardzo Go szanowałam jako polityka i lubilam jako człowieka.Odszedl po długim i wartościowym zyciu , smutno mi . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plater-2 Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 16:28 13 grudnia 1981 - „najwyższy czas, aby w Polsce zaczęto zaprowadzać porządek"... Odpowiedz Link Zgłoś
marychna31 Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 17:56 ZA WIKIPEDIĄ: "13 grudnia 1981, kanclerz Schmidt, który przebywał w tym czasie w NRD i spotkał się z Erichem Honeckaerem, poparł wprowadzenie w Polsce stanu wojennego twierdząc, że był to „najwyższy czas, aby w Polsce zaczęto zaprowadzać porządek”[2]. W późniejszych latach nie przyznawał się jednak do tego poparcia głosząc, że sympatyzował z „Solidarnością”." Albo powiedział jednak co innego albo się tego potem wstydził. Odpowiedz Link Zgłoś
edelstein Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 18:04 Do sympatyzowania z nacjonalistami tez sie nie przyznawal,a jednak swoje powiedzial Jak wiatr wieje... Odpowiedz Link Zgłoś
riki_i Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 21:02 wpolityce.pl/swiat/271330-nie-zyje-byly-kanclerz-niemiec-helmut-schmidt-goracy-zwolennik-zrobienia-porzadku-w-polsce-przez-junte-jaruzelskiego Odpowiedz Link Zgłoś
menodo Re: Helmut Schmidt. 10.11.15, 21:16 A pod koniec swojego długiego i wartościowego wg krana życia zdążył jeszcze poprzeć Putina w sprawie Krymu. Odpowiedz Link Zgłoś