Dodaj do ulubionych

Menu na Sylwestra 2016

28.12.15, 10:51
Wiem, że było milion razy, ale w tym roku znów mam zaćmienie. Będą 4 osoby dorosłe i 2 dzieci- 9 i 14 lat. Kameralnie i sami najbliżsi, więc pomyślałam o domowej pizzy i hot dogach w cieście francuskim, plus sałatki i przystawki. Jakie menu u Was?
Obserwuj wątek
    • beverly1985 Re: Menu na Sylwestra 2016 28.12.15, 11:56
      Chili con carne podawane w lodeczkach z cykorii.
      Deska serów i orzechow.
      Pokrojone kabanosy.
      Duzo szampana.
      Pewnie jakies salatki jeszcze beda. Tak, majonezowe.
      • raczek47 Re: Menu na Sylwestra 2016 28.12.15, 17:10
        na pewno tatar,bo dziś nabyłam ligawę w promocji (polędwicy nie było)
        na pewno babeczki z ciasta kruchego wytrawnego ( bez cukru) z łososiem i groszkiem zielonym
        krokiety ( bo zostały ze świąt)
        poza tym nie wiem jeszcze, sałatkami z majonezem mi się odbija po świętach, więc za nie raczej podziekuję.
        • beverly1985 Re: Menu na Sylwestra 2016 28.12.15, 17:16
          Nie zjadlam ani jednaj salatki z majonezem w te swieta sad Tak tesknie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka