montyple
28.12.15, 10:51
Wiem, że było milion razy, ale w tym roku znów mam zaćmienie. Będą 4 osoby dorosłe i 2 dzieci- 9 i 14 lat. Kameralnie i sami najbliżsi, więc pomyślałam o domowej pizzy i hot dogach w cieście francuskim, plus sałatki i przystawki. Jakie menu u Was?