mamablue
17.09.17, 21:58
Jak często i z jakich okazjii emama obdarowuje osoby z poza swojej najbliższej rodziny? Czy poza prezentami dla męża czy dzieci praktykujecie dawanie czegoś (drobiazgów albo i niedrobiazgów) rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, przyjaciołom?
Tak mnie naszło, bo w rodzinie z której się wywodzę obyczaje całkiem inne niż w rodzinie męża w tym zakresie.