panna_lila
24.01.19, 08:54
Taka sytuacja. Nowa praca, umowa zlecenie na m-c z możliwością otrzymania kolejnej umowy zlecenia na trzy m-ce i perspektywą pracy stałej.
Póki co jest ta na mc i oczekiwanie czy będzie kolejna. I są plany tygodniowego wyjazdu. No i co? Dotychczas wydawało mi się ovzywiste, że jak jest propozycja kolejnej umowy to się mówi - tak dziękuję, ale poproszę o możliwości urlopu.
Jak się podzieliłam tym z koleżanką, to usłyszałam "no co ty przecież to źle wygląda wizerunkowo".
Też tak myślicie?
Dodam, że praca pożądana.