noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:33 Zmartwię Cię. Na nikogo. Nie głosowałam i nie głosuję. Odpowiedz Link Zgłoś
tiszantul Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:33 To i tak lepiej niż na Koalicję Obywatelską. Jako ciekawostkę warto podać, ze drugą siłą polityczną w KO jest Nowoczesna z poparciem 1,5%. Platforma jest tam - uwaga - jedyną partia przekraczającą próg wyborczy. Do tego w koalicji z Nowoczesną są uciekinierzy z Nowoczesnej, na przykład Myszka Agresorka. Kabaret, a nie koalicja Odpowiedz Link Zgłoś
kk345 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:57 Zawsze zadziwia mnie dorosły człowiek, który nie głosuje i nie zamierza... Odpowiedz Link Zgłoś
sylwus34 Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 09:43 Zawsze mnie zadziwia człowiek, który po przywitanie się i zapoznaniu, zadaje pytanie : "Na kogo głosujesz?" Poznałam takiego w realu. Co trzeba mieć w głowie, żeby w pierwszych słowach, zadawać takie pytanie? A propos tego, co spotkałam w Realu, to, co nie jest dziwne wierny wyznawca prezesa( miesięcznice i takie tam), on nawet nie był w stanie rozmawiać o pogodzie, bo gdy zaczynała się gadka na ten temat, to on "a w Smoleńsku mgła była" Serio. Biedny, chory człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
bergamotka77 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:27 O tak szybko to tu nie ma. Podstawowe dane trzeba podać: ilość partnerów, dzieci, psów lub kotów, PESEL i nr konta Odpowiedz Link Zgłoś
gulcia77 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:34 I czy szczotę do kibelka pierze w zmywarce. I ile razy w tygodniu pościel w całej chałupie zmienia Odpowiedz Link Zgłoś
wolveryana Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:40 I czy męża myje domestosem Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:42 Ja bym poszla na calosc i zapytala, ile razy w roku rozjasnia odbyt 😎 Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:32 Uuuu, to jak od tej strony, to co z depilacją, na zero, czy jednak wzorek? I o kubeczek warto zapytać Odpowiedz Link Zgłoś
noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:36 1 dziecko, 1 partner były (miejsce pobytu nieznane), 1 wąż zbożowy (wspólny: mój i dziecka), pesel zaczyna się od 82. Rozmiar XL. Branża: księgowość. Lubię pistacje pod każdą postacią. Odpowiedz Link Zgłoś
35wcieniu Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:40 Gruba z księgowości!! No hej! Odpowiedz Link Zgłoś
noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:56 ??? Gruba to fakt, z księgowości też, ale co? Takie to popularne bycie grubym wśród księgowych? Znam wiele kobiet z naprawdę niezłą figurą wykonujących ten zawód... Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:07 Oj nie kojarzysz jeszcze słów- wytrychow Odpowiedz Link Zgłoś
tt-tka Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:14 noltencja napisała: > ??? Gruba to fakt, z księgowości też, ale co? Takie to popularne bycie grubym w > śród księgowych? Znam wiele kobiet z naprawdę niezłą figurą wykonujących ten za > wód... Wrzuc w wyszukiwarke forumowa gruba_z_ksiegowosci To postac kultowa tu i bardzo lubiona, minus jedna forumka Rozice, bidet, kosz w lazience, szczotka klozetowa w zmywarce itp to tutejszy kod kulturowy. albo moze srodowiskowy. Zajrzyj na watki o forumowej patologii, poszukaj tego z najlepszymi, kultowymi watkami emamy. Sama bym ci poszukala, ale zaraz wychodze, sotki. A jak przeczytasz i nie wystraszysz sie, to juz jestes nasza Odpowiedz Link Zgłoś
piekna_remedios4 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:23 loool, gruba z księgowości to klasyg tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
sylwester.z.kolonii Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:56 Wąż w domu? Ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
czarniejszaalineczka Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:53 gruba z księgowości Odpowiedz Link Zgłoś
bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:45 oraz czy lubi murzynka i wie, co to tampon z Gdańska"=P Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:28 O rózicach nie słyszałam, ale czy ma kosz na śmieci w toalecie? Odpowiedz Link Zgłoś
wolveryana Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 17:31 Rózice forum.gazeta.pl/forum/w,567,76219782,76219782,ajaka_rozica_pomiedzy_wami_i_mezami.html Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:31 Cześć. Całkiem nowa czy nowy nick? Bidet masz? Rozmiar 34, no góra 36, i czy czy proszą o dowód kiedy kupujesz wino? Odpowiedz Link Zgłoś
bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:39 i jeszcze czy jesteś wonskom specjalistką. Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:40 specjalistkom, uważaj na ortografię Odpowiedz Link Zgłoś
bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:54 ale rzem siem rombła.... Odpowiedz Link Zgłoś
glanaber Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 09:51 A czy używa papieru toaletowego, czy pieralnych szmatek + wielorazowych podpasek + kubeczka i ile prań robi w tygodniu, w orzechach oczywiście? A dzieci znają smak słodyczy czy nie? Jagielnik słodzony stewią jada się w jej domu? Odpowiedz Link Zgłoś
kadfael Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:05 Zabrałaś tarczycę? Jeśli nie, żadna z Ciebie ematka. Odpowiedz Link Zgłoś
tt-tka Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:12 KOMU, o dzizas ??? Ja nikomu nie zabieralam tarczycy, czy powinnam zniknac z forum ? Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:24 Tarczycę trzeba wyrwać teściowej z gardła! Odpowiedz Link Zgłoś
saszanasza Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:20 Wystraszyłyście dziewczynę😁 pewnie załamana przegląda katalogi z bidetkami🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
baltycki Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:36 Zarty sobie robia z Ciebie, na poczatek wystarczy imie, wiek, stan cywilny, rodzinny, BMI. Odpowiedz Link Zgłoś
bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:48 co Ty powiedziałeś???? że żarty sobie robimy??? to znaczy , że nie potrafimy być poważne??? i pewnie nie potrafimy nic mądrego powiedzieć??? to znaczy że jesteśmy głupie??? Dziewczynyyyyyyy!!!! a baltycki to powiedział że jesteśmy głupieeeeeeeeeee! Odpowiedz Link Zgłoś
cauliflowerpl Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:09 (Tak po staropolsku) Odpowiedz Link Zgłoś
bywalec.hoteli Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:48 uważaj - to wciąga! Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaabing Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:54 Podaj przepis na przepyszny jagielnik. Odpowiedz Link Zgłoś
ajriszka Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:35 Także witaj! (użyte celowo ) I wyjaśnij co oznacza 'noltencja'. Odpowiedz Link Zgłoś
feniks_z_popiolu Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 08:23 Jesteś ewenementem. Tu większość jednak się żegna na zawsze. Ci jakiś czas oczywiście... Odpowiedz Link Zgłoś