Dodaj do ulubionych

Chciałam się przywitać :)

05.10.19, 13:01
A zatem witajcie smile
Obserwuj wątek
    • tiszantul Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 13:07
      Na kogo głosujesz?
      • noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:33
        Zmartwię Cię. Na nikogo. Nie głosowałam i nie głosuję.
        • anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:03
          Wstyd!
        • tiszantul Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:33
          To i tak lepiej niż na Koalicję Obywatelską. Jako ciekawostkę warto podać, ze drugą siłą polityczną w KO jest Nowoczesna z poparciem 1,5%. Platforma jest tam - uwaga - jedyną partia przekraczającą próg wyborczy. Do tego w koalicji z Nowoczesną są uciekinierzy z Nowoczesnej, na przykład Myszka Agresorka. Kabaret, a nie koalicja
        • kk345 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:57
          Zawsze zadziwia mnie dorosły człowiek, który nie głosuje i nie zamierza...
      • sylwus34 Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 09:43
        Zawsze mnie zadziwia człowiek, który po przywitanie się i zapoznaniu, zadaje pytanie : "Na kogo głosujesz?" Poznałam takiego w realu. Co trzeba mieć w głowie, żeby w pierwszych słowach, zadawać takie pytanie?
        A propos tego, co spotkałam w Realu, to, co nie jest dziwne wierny wyznawca prezesa( miesięcznice i takie tam), on nawet nie był w stanie rozmawiać o pogodzie, bo gdy zaczynała się gadka na ten temat, to on "a w Smoleńsku mgła była" Serio. Biedny, chory człowiek.
    • bergamotka77 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:27
      O tak szybko to tu nie ma. Podstawowe dane trzeba podać: ilość partnerów, dzieci, psów lub kotów, PESEL i nr konta wink
      • bergamotka77 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:28
        Tfu! Stan konta 😄
        • pani_tau Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:32
          I bidet, czy bidet ma.
          • gulcia77 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:34
            I czy szczotę do kibelka pierze w zmywarce. I ile razy w tygodniu pościel w całej chałupie zmienia wink
            • wolveryana Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:40
              I czy męża myje domestosem big_grin
              • cauliflowerpl Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:42
                Ja bym poszla na calosc i zapytala, ile razy w roku rozjasnia odbyt 😎
                • ga-ti Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:32
                  Uuuu, to jak od tej strony, to co z depilacją, na zero, czy jednak wzorek? I o kubeczek warto zapytać wink
      • noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:36
        1 dziecko, 1 partner były (miejsce pobytu nieznane), 1 wąż zbożowy (wspólny: mój i dziecka), pesel zaczyna się od 82. Rozmiar XL. Branża: księgowość. Lubię pistacje pod każdą postacią.
        • 35wcieniu Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:40
          Gruba z księgowości!! No hej!
          • noltencja Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:56
            ??? Gruba to fakt, z księgowości też, ale co? Takie to popularne bycie grubym wśród księgowych? Znam wiele kobiet z naprawdę niezłą figurą wykonujących ten zawód...
            • heca7 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:07
              Oj nie kojarzysz jeszcze słów- wytrychow wink
            • tt-tka Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:14
              noltencja napisała:

              > ??? Gruba to fakt, z księgowości też, ale co? Takie to popularne bycie grubym w
              > śród księgowych? Znam wiele kobiet z naprawdę niezłą figurą wykonujących ten za
              > wód...

              Wrzuc w wyszukiwarke forumowa gruba_z_ksiegowosci smile

              To postac kultowa tu i bardzo lubiona, minus jedna forumka tongue_out
              Rozice, bidet, kosz w lazience, szczotka klozetowa w zmywarce itp to tutejszy kod kulturowy. albo moze srodowiskowy. Zajrzyj na watki o forumowej patologii, poszukaj tego z najlepszymi, kultowymi watkami emamy. Sama bym ci poszukala, ale zaraz wychodze, sotki.
              A jak przeczytasz i nie wystraszysz sie, to juz jestes nasza big_grin
            • piekna_remedios4 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:23
              loool, gruba z księgowości to klasyg tutaj
        • sylwester.z.kolonii Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:56
          Wąż w domu? Ciekawe smile
        • czarniejszaalineczka Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:53
          gruba z księgowości big_grinbig_grinbig_grinbig_grin

          https://2.bp.blogspot.com/-_3zRmsFEbCM/VNUmoWQTnQI/AAAAAAAAEOA/3_e7cgxfiNk/s1600/cheerstotheweekend.png
    • bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:45
      oraz czy lubi murzynka i wie, co to tampon z Gdańska"=P
      • wolveryana Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 15:53
        I czy hoduje rózice big_grin
        • ga-ti Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:28
          O rózicach nie słyszałam, ale czy ma kosz na śmieci w toalecie?
          • wolveryana Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 17:31
            Rózice

            forum.gazeta.pl/forum/w,567,76219782,76219782,ajaka_rozica_pomiedzy_wami_i_mezami.html
            • lilia.z.doliny Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:39
              rózice kocham!
            • ga-ti Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:35
              big_grin
    • anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:31
      Cześć. Całkiem nowa czy nowy nick?
      Bidet masz? Rozmiar 34, no góra 36, i czy czy proszą o dowód kiedy kupujesz wino?
      • bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:39
        i jeszcze czy jesteś wonskom specjalistką.
        • anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:40
          specjalistkom, uważaj na ortografięwink
          • bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 16:54
            ale rzem siem rombła....
            • pani-nick Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:34
              😂 kocham was o poranku
              • glanaber Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 09:51
                A czy używa papieru toaletowego, czy pieralnych szmatek + wielorazowych podpasek + kubeczka i ile prań robi w tygodniu, w orzechach oczywiście? A dzieci znają smak słodyczy czy nie? Jagielnik słodzony stewią jada się w jej domu?
    • kadfael Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:05
      Zabrałaś tarczycę? Jeśli nie, żadna z Ciebie ematka.
      • tt-tka Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:12
        KOMU, o dzizas ???
        Ja nikomu nie zabieralam tarczycy, czy powinnam zniknac z forum ?
      • szmytka1 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:13
        zostawiła w robocie big_grin
      • anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:24
        big_grin
        Tarczycę trzeba wyrwać teściowej z gardła!
    • saszanasza Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:20
      Wystraszyłyście dziewczynę😁 pewnie załamana przegląda katalogi z bidetkami🤣
    • bei Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:36
      Hejka
    • baltycki Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:36
      Zarty sobie robia z Ciebie,
      na poczatek wystarczy imie, wiek, stan cywilny, rodzinny, BMI.
      • bukietlisci Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 18:48
        co Ty powiedziałeś????
        że żarty sobie robimy???
        to znaczy , że nie potrafimy być poważne???
        i pewnie nie potrafimy nic mądrego powiedzieć???
        to znaczy że jesteśmy głupie???

        Dziewczynyyyyyyy!!!! a baltycki to powiedział że jesteśmy głupieeeeeeeeeee!
        • anika772 Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:06
          Hańba!!!!
          • cauliflowerpl Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:08
            I srom!
            • cauliflowerpl Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:09
              (Tak po staropolsku)
    • kosmos_pierzasty Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 19:16
      Witaj! 🎈
    • jola-kotka Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 21:42
      😘
    • bywalec.hoteli Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:48
      uważaj - to wciąga!
    • kasiaabing Re: Chciałam się przywitać :) 05.10.19, 22:54
      Podaj przepis na przepyszny jagielnik.
    • ajriszka Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 07:35
      Także witaj! (użyte celowo tongue_out )
      I wyjaśnij co oznacza 'noltencja'.
    • feniks_z_popiolu Re: Chciałam się przywitać :) 06.10.19, 08:23
      Jesteś ewenementem. Tu większość jednak się żegna na zawsze. Ci jakiś czas oczywiście...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka