Dodaj do ulubionych

Mam problem z blizną

19.01.20, 07:52
Blizna jest nieduża ale położona w trudnym miejscu, cały czas narażona jest na ucisk, ruch i zginanie. Tak naprawdę to od 4 miesięcy nie ma szans na spokojne zagojenie się.
Teraz jest zgrubiała i tkliwa, ściągnięta i brzydka ( ale nie czerwona i spuchnięta,).
Znacie jakieś sprawdzone środki na takie blizny?

--
https://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • milka_milka Re: Mam problem z blizną 19.01.20, 08:00
      Plastry silikonowe sutricon. A jeśli nie, to contractubex do smarowania, ale to trzeba kilka razy dziennie. Natomiast plastry przyklejasz i chronią oraz zmiękczają bliznę.

--
      Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
    • sundace46 Re: Mam problem z blizną 19.01.20, 10:13
      Ja mam taką 2-miesięczną bliznę na kciuku i części doni. Zagojona, grubawa, wrażliwa na urażanie. Od 2 tygodni smaruję Cepanem, mega rewelacyjne opinie w sieci. Na razie widzę efekt, po smarowaniu 2-3 razy dziennie, że blizna bardziej elastyczna, mogę wyprostować palec, wcześniej był mocny przykurcz, teraz mniejszy. Z nadzieją na dalszą poprawę smaruję wytrwale.
      Poczytaj opinie w sieci. Plusem jest niska cena 35 g za 17-18zł. Cepan poleciły mi też dobre dusze z forum smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka