Dodaj do ulubionych

Jak to możliwe

22.01.20, 17:12
Że w tych czasach można bezkarnie pisać takie rzeczy ...

wiadomosci.wp.pl/w-polsce-ukazal-sie-poradnik-jak-karac-niemowleta-szokujaca-instrukcja-bicia-6470405349987969a?fbclid=IwAR09YvghiEEFV2_vXMsALBTsiPMUF3SnPtQvR2bh636cDpvuFXEqh9Wji6s

--
https://bi.im-g.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
Obserwuj wątek
  • bib24 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 17:16
   pasterz serca, dobre. zbij 8 miesięczniaka jak cię nie słucha i wcześniej koniecznie mu dokładnie wyjaśnij za co go bijesz. to od kiedy mam tak tłumaczyć i karać? wystarczy doba luzu po porodzie czy od razu startujemy?
  • alpepe Re: Jak to możliwe 22.01.20, 17:35
   Po prostu pedofile o skłonnościach sadystycznych piszą takie rzeczy, a że są niezdiagnozowani, a inni wokół nich nieświadomi, to kompensują sobie to w ten sposób.

   --
   "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
  • cruella_demon Re: Jak to możliwe 22.01.20, 18:54
   Ojp!
   Tego się nie da skomentować.
   Jakiś wynaturzony dewiant to pisał. Tylko zbokowi by się marzyło bicie niemowlęcia po gołym tyłku.

   --
   Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
   (35wcieniu)
   • m.y.q.2 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 20:39
    Słowo prawdy to organ należący do Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP. "Istniejemy na rynku od 1925 roku i nieprzerwanie publikujemy książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie" – czytamy na stronie wydawnictwa.
    Rany koguta! Boga chcą poznawać przez bicie niemowląt i małych dzieci! Płacz bitych maleństw ma im pomagać w zrozumieniu Jego istoty! Koniec świata!!!

    --
    Wszyscy chcą naszego dobra.
    Nie dajcie go sobie zabrać.
    St.Jerzy Lec
  • eliszka25 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 22:43
   Pasterz serca dziecka, ojp! Wydawanie takiej „instrukcji” jest w ogóle legalne? Trzeba być niezłym popaprańcem, żeby coś takiego napisać i jeszcze lepszym, żeby wydać.
   • yuka12 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 23:16
    Mój znajomy jest tłumaczem, sam zaproponował korektę tekstu i nawet ją zrobił. Wydawnictwo powiedziało mu, że ma swojego. Książka ukazała z błędami, żadnej korekty nie było.
    Tu pewnie było podobnie - tłumacz zrobił swoje, więc książkę wydano. Po co tracić czas i pieniądze na edycję, korektę i dobrego recenzenta.

    --
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
   • yuka12 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 23:13
    Surowi mogą być, głupi- nie powinni. A bicie dzieci jest zabronione wg polskiego prawa, wiec publikowanie książki z takimi zaleceniami jest sporą głupotą, moim zdaniem.

    --
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • yuka12 Re: Jak to możliwe 22.01.20, 23:09
   Pokłosie zapatrzenia polskiego protestantyzmu w USA i tamtejszych pastorów, konserwatyzmu części polskich baptystów (u części z nich poglądy na niektóre kwestie społeczne są podobne do tych z początku XX w.) i zaniedbania dobrej edytaxcji tekstów przed wysłaniem do druku (np. sprawdzenia czy jest zgodne z obowiązującym polskim prawem).
   Słowo Prawdy to zasłużone wydawnictwo, ale może czas, by i one i bardziej konserwatywne skrzydła polskiegi baptyzmu nieco zweryfikowały swoje poglądy, zarówno na kościół amerykański (nie wszystko co z USA musi być najlepsze dla polskich wierzących i w ogóle wierzących), kwestie obyczajowe (bicie dzieci to tylko jedna z nich), jak i weryfikację różnych treści przed wysłaniem w eter (prasę).

   --
   "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka