Dodaj do ulubionych

Wątek wagi piórkowej

07.02.20, 21:55
Pamiętam jak oglądając w kinie "Buntownika z wyboru" ze smutkiem uznałam Minnie Driver za wyjątkowo brzydką dziewczynę. A chciałam, żeby była ładna (nie mam pojęcia o co mi wtedy chodziło, pamiętam tylko wrażenie).
No i teraz oglądam na Canal+ " W sieci podejrzeń" i jestem w szoku, bo pięćdziesięcioletnia Minnie wygląda o niebo lepiej niż dwadzieścia lat temu. Normalnie...atrakcyjna kobietasmile.
Taki sam, powiedzmy dysonans poznawczy odczuwam gdy patrzę na Gillian Anderson, której uroda jest dla mnie hipnotyzująca a za czasów Archiwum X nie podobała mi się kompletnie.
U żadnej z nich nie zauważam oznak interwencji chirurga, więc jeśli takowe były to dokonywał ich arcymistrz.
A propos : chirurg, który poprawiał twarz aktorki grającej Teddy w "Grey's Anatomy" to Michał Anioł chirurgii plastycznej.

Znacie jeszcze przykłady kobiet, które w wieku dojrzałym wyglądają te sto razy lepiej smile niż w młodości?
Obserwuj wątek
    • pani07 Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 22:05
      Powiem od innej strony- do dziś pamiętam, jak mieliśmy 20-lecie od matury, spotkanie kilku klas, impreza i szok, jaki przeżyłam, gdy zobaczyłam najładniejszą z czasów liceum dziewczynę, jak czas zdecydowanie jej nie służył i odwrotnie- te, które były taki sobie w tamtych czasach- zadbane i fajnie wyglądające kobiety.
    • snakelilith Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 22:07
      Ja mam raczej wrażenie, że wiele kobiet z wiekiem traci indywidualność i coraz bardziej przypomina banalną Barbie. Nicole Kidman na przykład dziś bardziej odpowiada estetycznym kryteriom Hollywoodu, ale jak nieco pulchy rudzielec z burzą loków i piegami podobała mi się bardziej. Tak samo Gillian Anderson. Jako Scully była dla mnie fascynująca. Jedyne czym ją skrzywdzono, to były te okropne ciuchy z lata 90-tych, koszmar, brrr. Ale dziś jest wychudzona, włosy nudne jak u tysiący innych, brakuje jej tego rudego pazura. W ogóle pytam się, dlaczego wszystkie kobiety z wiekiem stają się chudymi blondynkami? big_grin

--
      http://s19.rimg.info/465add77b59cebdc25f7ad6c03cc2f4a.gif
    • gaskama Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 22:25
      Minnie Driver zawsze mi się podobała. Była taka nieholyłudzka, taka inna, interesująca. Natomiast Gillian Anderson w archiwum mi się nie podobała, za to teraz, w sexeducation wygląda super.

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
      • alicia033 Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 23:04
        gaskama napisała:

> Natomiast Gillian Anderson w archiwum mi się nie podobała, za to teraz, w sexeducation wygląda super.

zgadzam się. W międzyczasie można było ją obejrzeć np. w (re)transmisjach "Tramwaju zwanego pożądaniem" z National Theatre. Gdybym nie wiedziała z programu, że Blanche DuBois, to Gillian Anderson, to po Archiwum X tylko, nigdy bym jej nie skojarzyła.

--
        www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
    • alicia033 Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 23:10
      pani_tau napisał(a):

> A propos : chirurg, który poprawiał twarz aktorki grającej Teddy w "Grey's Anat omy" to Michał Anioł chirurgii plastycznej.

czy ja wiem? Imo poza poprawą nosa to chirurgicznie nie było u Kim Raven czym się popisać. Ona ma z natury bardzo pociągłą twarz (i w ogóle smukłą sylwetkę). Więc jak już, to brawa dla lekarza, że wiedział, na czym poprzestać z ingerencją, bo ogólnie to nie miał trudnego zadania.

--
      45rtg o muzykach:
      "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
      • pani_tau Re: Wątek wagi piórkowej 07.02.20, 23:18
        Ma perfekcyjnie zaaplikowane wypełniacze i to w niemałych ilościach, co uważam za dużą sztukę zważywszy u ilu aktorek tego typu interwencje były co najmniej chybione.
        Jej twarz teraz a dwa czy trzy sezony temu to niebo a ziemia.
    • przepio Re: Wątek wagi piórkowej 08.02.20, 00:55
      Dziś oglądałam jakiś film o Neapolu z 1960 roku z S. Loren. Wyjątkowo złe wrażenie na mnie zrobiła, aż musiałam wygooglowac ile lat miała, bo wyglądala na ponad 40. Okazało się, że nie miała nawet 30. Mój mąż też stwierdził, że wyjątkowo niekorzystnie wygląda.
      • bi_scotti Re: Wątek wagi piórkowej 08.02.20, 01:23
        Minnie Driver byla dla mnie the sweetest w jednym z (chyba) pierwszych jej filmow (www.imdb.com/title/tt0112679/) "Circle of Friends" - ah, jak mi sie ona tam podobala smile
        Co zas do kobiet/aktorek, ktore zyskuja z wiekiem to dla mnie przede wszystkim Meryl Steep. Zawsze i wszedzie fantastic actress ale jakos nie czulam jej urody ani w "The Deer Hunter", ani "French Lieutenant's Woman", ani "Kramer vs. Kramer"... no moze w "Out of Africa" jakis glimpse jej urody mi mignal ale tak naprawde zaczela mi sie podobac dopiero jako truly mature woman smile I z kazdym rokiem, kazdym filmem coraz bardziej mnie zachwyca … Cheers.

--
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
    • mrs.solis Re: Wątek wagi piórkowej 08.02.20, 01:39
      Na szybko ze slawnych osob to przychodzi mi na mysl tylko Diane Keaton. W realu tez znam taka kobiete. Po 40 ce wygladala o niebo lepiej niz jak miala 20 lat i nie bylo to dzieki chirurgii plastycznej.
      Jesli chodzi o brzydote, to ostatnio widzialam bardzo fajny, przyjemny film z najbrzydsza aktorka jaka kiedykolwiek widzialam. W sumie przy okazji polecam go do obejrzenia.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
    • edelstein Re: Wątek wagi piórkowej 08.02.20, 08:21
      Tak,siebie, i to bez operacji plastycznych.Stanowczp nie chcialabym znow wygladac jak wtedy gdy mialam 17lat.

--
      "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
    • piataziuta Re: Wątek wagi piórkowej 08.02.20, 08:22
      Jeśli nie widzisz jak Gillian Anderson ma przerobioną nieruchomą maskę zamiast twarzy, to powinnaś zainwestować w okulary.

Kora była przepięknie przerobiona. Kim Raver - ładnie zrobiona. Mniej Minnie Driver - ale wciąż ZROBIONA.

Aktorki - zaczynając już od tych 18letnich, dzielą się na dobrze zrobione, źle zrobione i zupełnie przerobione.
      Nie ma nie zrobionych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka