karme-lowa 25.03.20, 15:05 Jest tam podane dokładnie, co można robić. Spacery i bieganie nie jest zabronione. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
berber_rock Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:19 Jeśli to przeżyjesz, of course Odpowiedz Link Zgłoś
asfiksja Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:20 A już myślałam, że dostałaś instrukcję logowania do głosowania z sejm.gov.pl, jak Trzaskowski. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:30 Albo: Wiemy, co piszesz na forum gazety! Odpowiedz Link Zgłoś
karme-lowa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:50 miruka napisała: > A możesz nam przekleić? Nie umiem. Ale to jest ta sama info, co ma ich stronie. Podobno wszyscy mają dostać takiego smsa. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 16:20 karme-lowa napisała: > miruka napisała: > > > A możesz nam przekleić? > Nie umiem. Ale to jest ta sama info, co ma ich stronie. > Podobno wszyscy mają dostać takiego smsa. Ci, którzy nie mają telefonów komórkowych dostaną go na telefon stacjonarny. S. Odpowiedz Link Zgłoś
malia Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:59 Ja to dostałam w formie alertu RCB i link do strony gov Odpowiedz Link Zgłoś
karme-lowa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 16:38 malia napisała: > Ja to dostałam w formie alertu RCB i link do strony gov Tak, ja też. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Odpowiedz Link Zgłoś