Dodaj do ulubionych

Dostałam sms od Gov.pl

25.03.20, 15:05
Jest tam podane dokładnie, co można robić.
Spacery i bieganie nie jest zabronione.
Obserwuj wątek
    • berber_rock Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:19
      Jeśli to przeżyjesz, of course smile
    • asfiksja Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:20
      A już myślałam, że dostałaś instrukcję logowania do głosowania z sejm.gov.pl, jak Trzaskowski.
      • bywszy Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:30
        Albo:

        Wiemy, co piszesz na forum gazety! suspicious
    • miruka Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:41
      A możesz nam przekleić?
      • karme-lowa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:50
        miruka napisała:

        > A możesz nam przekleić?
        Nie umiem. Ale to jest ta sama info, co ma ich stronie.
        Podobno wszyscy mają dostać takiego smsa.
        • karme-lowa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:51
          *na
        • snajper55 Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 16:20
          karme-lowa napisała:

          > miruka napisała:
          >
          > > A możesz nam przekleić?
          > Nie umiem. Ale to jest ta sama info, co ma ich stronie.
          > Podobno wszyscy mają dostać takiego smsa.

          Ci, którzy nie mają telefonów komórkowych dostaną go na telefon stacjonarny.

          S.
    • malia Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 15:59
      Ja to dostałam w formie alertu RCB i link do strony gov
      • karme-lowa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 16:38
        malia napisała:

        > Ja to dostałam w formie alertu RCB i link do strony gov
        Tak, ja też.
        Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
    • laaisa Re: Dostałam sms od Gov.pl 25.03.20, 16:08
      Też dostałam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka