Dodaj do ulubionych

Zbiórka odpadów w Puławach

12.05.20, 12:16
Nie wiem na co liczył ksiądz? że ludzie przyniosą umyte butelki po piwie i miedź, jak do skupu?
Ludzie zachowali się prawidłowo.
I o ile mniej śmiech w lesie.

next.gazeta.pl/next/7,172392,25937553,pulawy-gmina-oglosila-zbiorke-odpadow-komunalnych-mieszkancy.html#s=BoxOpImg9
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Zbiórka odpadów w Puławach 12.05.20, 16:15
      To oni wcześniej nie zbierali zużytych opon, zsee? Od lipca 2013? I nie przyszło do głów sprawdzić, jakie ilości oddawane są w podobnych gminach? Przecież co roku każda gmina publikuje sprawozdanie z gospodarki odpadami komunalnymi.
    • iwoniaw Re: Zbiórka odpadów w Puławach 12.05.20, 16:33
      solejrolia napisała:

> Nie wiem na co liczył ksiądz?

Nie ksiądz tylko gmina, ksiądz tylko parking parafialny udostępnił, bo pewnie w dobie zamknięcia kościoła i tak mało używany.

Natomiast zdziwienie komórki gospodarującej w gminie odpadami zaiste kuriozalne - to naprawdę zaskakujące, że ludzie wyrzucają sprzęt, który nie jest kompletny albo że na całą gminę kilkadziesiąt starych opon było do wyrzucenia?

że ludzie przyniosą umyte butelki po piwie i mied
      > ź, jak do skupu?
      > Ludzie zachowali się prawidłowo.
      > I o ile mniej śmiech w lesie.
      >

Oczywiście, że się zachowali prawidłowo, w końcu była to zbiórka śmieci nietypowych, butelki czy puszki zapewne wywalają na bieżąco do szkła/metalu. Zadziwiające pretensje gminy.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Zbiórka odpadów w Puławach 12.05.20, 16:44
      U nas (rok temu) była akcja jak z alternatyw czy misia. Miała być zbiórka przed majówką, ludzie wynosili co mieli jak zwykle przed posesje, niestety firma się nie wyrobiła więc nasza piękna miejscowość przez weekend majowy tonęła w gruzie i starych wersalkach.
      Ponieważ nie zabierali tych śmieci więc w weekend dołożyłam sporo rzeczy robiąc gruntowne porządki. I okazało się że porobili zdjęcia tego co było przed domami na datę zbiórki i jak odbierali z 5 dniowym poślizgiem to zabrali tylko to co było na zdjęciu ;P
      Tak się wkurwiłam, że od roku wrzucam do zmieszanych jak mam to i gruz! Pręty, nie płuczę słoików tylko wrzucam jak leci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka