Dodaj do ulubionych

Zony Holywood- plotkarsko

18.05.20, 00:45

Koncze zlecenie, w tv nic ciekawego przełączyłam i powtórka Zony Holywood. Pierwszy raz to oglądam. Wychodzi mi ze Kinga Korta jest w podobnym wieku do Evy Rich (tak sie chyba nazywa). Obie babki maja kupe kasy i pewnie obie podobnie w siebie inwestują...ale kurcze Korta wygląda na dużo starszą. Jakąs dziwną ma twarz, jak mowi albo sie uśmiecha...jakby materiał był źle naciągniety smile Ładna, zgrabna, atrakcyjna babka ale chyba chirurg jej krzywde zrobił.
Obserwuj wątek
    • bye-bye Re: Zony Holywood- plotkarsko 18.05.20, 00:54
      Niestety jakoś przeoczyłam jak leciał ten program więc średnio kojarzę ale za to z pudla😉 znam taka blond panią z mężem Hindusem.
      Czy tylko ja mam wrażenie, ze to jacyś wynajęci aktorzy tylko udający bogatych. A produkcja nawet im dobrych ubrań nie zapewniła ...

Panie z posta startowego atrakcyjne🙂
      • kropkaa Re: Zony Holywood- plotkarsko 18.05.20, 14:16
        Babcia Chanel to chyba jedyna, która kasy nie liczyła. Potem była jeszcze taka inna blondyna, też bogata, ale pusta jak dzban (zobaczyła B na Bentleyu - czy "b" to od billionare?), wyjątkowo antypatyczna.
        Ostatnio powtórki lecą i natrafiłam, jak babcia Chanel uczyła wnuczkę modlitwy po polsku. Audrey coś tam powtarzała, a babcia ze wzruszenia płakała, jaka to wnusia zdolna 😄 I te jej wyprawy z dziewczynką do butików, a nie wszystkie mają linie dziecięce, o nie. Roberto Cavalli ma, ale ktoś tam zlikwidował! I torebka Chanel, żeby od małego uczyła się, co dobre. I ten żal, że tylko u babci może to mieć, bo rodzice nie godzą się i odsyłają za każdym razem 😂
    • inka754 Re: Zony Holywood- plotkarsko 18.05.20, 06:54
      Eva to jak na mój gust kasy nie ma. Mąż wydaje mi się już w niczym nie gra, ona nie wiem co robi. Z tego co wywnioskowałam oglądając ten program wakacje co roku spędzają w bogatych znajomych w Texasie, dzieci po raz pierwszy w Polsce były jak już Eva zarobiła trochę kasy na programie i koniec końców jak była w Polsce jej mąż poważnie zachorował, a ona że musiała wracać wcześniej zbierała od ludzi pieniądze na bilet do Stanów. Tak na marginesie - dzieci nie mówią słowa po Polsku, a ona wciąż żyje tym, że była 30 lat temu modelką i chyba jakąś wicemiss. A Kinga jest bardzo przerobiona, były kiedyś jej zdjęcia z młodości.
      • ana119 Re: Zony Holywood- plotkarsko 18.05.20, 07:52
        Oglądam przy prasowaniu
        Kinga jest jakaś zaburzona, mąż nawet OK. Aż żal mi tego faceta o dziecka.

Eva z tego towarzystwa niejbardzie nie odleciała w kosmos. Nie wiadomo czy finanse ich prostują czy ludzie z którymi utrzymują kontakty.
        Król Kołodziej to dopiero kosmitka ale jest w niej coś śmiesznego tak po ludzku, syn i mąż też jakby z innej rodziny.
        Partner tej architekt to agresywny typ
        Sympatyczna jest córką Papcia Chmiela
      • minniemouse Re: Zony Holywood- plotkarsko 18.05.20, 12:21
        inka754 napisał(a):
        . Mąż wydaje mi się już w niczym nie gra, ona nie wiem co robi. Z tego co wywnioskowałam oglądając ten program wakacje co roku spędzają w bogatych znajomych w Texasie, dzieci po raz pierwszy w Polsce były jak już Eva zarobiła trochę kasy na programie i koniec końców jak była w Polsce jej mąż poważnie zachorował, a ona że musiała wracać wcześniej zbierała od ludzi pieniądze na bilet do Stanów.

Chris Rich mial wylew, opowiada o tym na YT. ale dalej gra, w 2020 mial jakies dwie produkcje.
        no i caly czas zarabiaja jakies sumki na tej 'hollywodzkiej' (peelwoodzkiej) produkcji.

Minnie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka