Dodaj do ulubionych

Cud się stał :) wątek samochwalny

26.05.20, 21:33
Się pochwalę. Zmieniłam ostatnio trochę w codziennych nawykach. Już tak z miesiąc niemal nie jem słodyczy - w tym czasie dwa razy się poczęstowałam ciastem, z czego raz dzisiaj na okoliczność Dnia Matki. A wcześniej jadłam bardzo dużo - kilka razy dziennie, tabliczkę czekolady mogłam zjeść w środku nocy, nie tyłam to nie miałam motywacji, żeby rezygnować. W końcu zaczął mnie męczyć regularny spadek energii kilka razy dziennie i zrobiłam radykalne cięcie cukrowe. Poza tym zaczęłam biegać - niewiele, bo po 5-6 km 5 razy w tygodniu, leki trucht, poza tym trochę ćwiczę w domu jakieś brzuszki, przysiady coś.
Efekt: zero spadków energii, zero natychmiastowej żądzy zeżarcia czekolady, w ogóle apetyt mi się zmniejszył, co mnie zaskoczyło, bo sądziłam, że będę nadrabiać deficyt kalorii słodyczowych. Czuję się świetnie, przy okazji schudłam 3 kg, co mi specjalnie potrzebne nie było, ale ok. I najlepsze: zniknął mi cellulit! Smarowałam się jakimś niedrogim kremem, nic szczególnego, więc to musi być od tego odcukrzenia. W szoku jestem, bo mam lepsze ciało niż jako dwudziestolatka.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka