Dodaj do ulubionych

Pytanie mam.

29.05.20, 11:22
Czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml?
Dla siebie pytam.
Obserwuj wątek
    • martishia7 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:28
      Nie wolno mówić, że Ordo Iuris fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, ale tylko Marcie Lempart. Natomiast niewątpliwie jest to organizacja, która właśnie odkrywa, co to efekt Streisand.
    • daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:52
      Nie wolno mówić, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml
      Nie wolno i już. Jak ktoś powie, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml to niedobrze.
      Bardzo niedobrze jest mówić, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
      • lellapolella Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:18
        Przecież ona nie mówi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja opłacana przez Kreml, jakżeby mogła? Każdy wie, że nie wolno mówić/pisać, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja opłacana przez Kreml!
      • trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:21
        A kto tak mówi? Ona tylko pyta, i dobrze że pyta to od razu można uciąć te pogłoski, jakoby Ordo Iuris było fundamentalistyczną organizacją finansowaną przez Kreml.
    • nie-mama Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:14
      No wlasnie, ja jeszcze niedawno mialam watpliwosci czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.

Teraz juz wiem, ze bylam w bledzie myslac, ze Ordo Iuris jest fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.

Gdyby ktos tez zastanawial sie, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, to powinien sobie uswiadomic, ze fakt, iz Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml jest nieprawda.

I oczywiscie w zadnym wypadku nie mowic ze Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.

Streisand sie smieje...
      • trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:25
        fitfood1664 napisał(a):

> to forum nie przestanie mnie zadziwiać
        > wy tu naprawdę macie coś z głową

to coś nazywa się poczucie humoru, że tak nieskromnie wyjaśnię
        • lauren6 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:57
          Jesteśmy śmiertelnie poważnie.

Ktoś gdzieś twierdzi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. A tak nie wolno mówić. Tylko źli, podli ludzie twierdzą, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. To podłe kłamstwo i potwarz. Kto twierdzi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml powinien się bardzo wstydzić.
      • sumire Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:30
        Twój komentarz każe sądzić, że nie wiesz, o co chodzi, więc śpieszę wyjaśnić: otóż sąd zakazał mówienia, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Dlatego w tym wątku tego nie robimy.
      • daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 16:54
        fitfood1664 napisał(a):

> wy tu naprawdę macie coś z głową

Dlaczego tak twierdzisz? Przecież żadna z nas nie wierzy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. To świadczy, że mamy dobrze w głowach 🙃🙃🙃
    • trampki-w-kwiatki Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:57
      Skąd ci przyszło do głowy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml?
      Mi by nie przyszło do głowy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml!
      Ale gdyby się zastanowić, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, to może by się okazało, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml!
      Jednak dziś porzucam namysł nad tym, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
      Myślę, że koniec końców może być ziarno prawdy w tym, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml...
      Ale póki nie mamy dowodów na to, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, pozostaje nam tylko niejasna hipoteza, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
      • m.y.q.2 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:11
        Zadzwoniła moja kumpela i powiedziała.
        - Cześć. Słyszałaś, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml?
        Odpowiedziałam: - Jasne, już wczoraj dzwoniła do mnie siostra z wiadomością, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, ale ona też nie była pierwsza, bo pięć minut wcześniej przyszła do mnie sąsiadka pożyczyć soli i mnie poinformowała, że
        Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
        Widzisz więc, że wiedziałam wcześniej od ciebie, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
        A tak naprawdę to na FB wyczytałam, że nie wolno przez rok mówić, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, dlatego do ciebie nie zadzwoniłam i nie poinformowałam cię, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.
    • sabek81 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:30
      lajtova napisał(a):

> Czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze
      > Kreml?
      > Dla siebie pytam.
      Nie wiem na 100% ale slyszlaam, że jest to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml😂
    • lucky80 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:59
      chodzą takie plotki, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Ale czy to prawda, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Tego dziś chyba nie rozstrzygniemy - czy Ordo Iuris fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml.
    • lajtova Re: Pytanie mam. 29.05.20, 17:44
      Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml.
      • thea19 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 17:55
        przeczytałam wszystkie odpowiedzi i wciaż nie znalazłam zaprzeczenia dla twierdzenia, że Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml.
    • lilia.z.doliny Re: Pytanie mam. 29.05.20, 18:28
      big_grin big_grin big_grin
      przypomnialo mi sie, jak dreczylam w dziecinstwie drugorodnego, zeby tylko powiedzial Lulus ( z tej bajki). I dzieciak mowil, mowil i mowił do wyrzygu. A ja chcialam wiecej i wiecej, bo on mowil Jujuć i ja tego Jujucia kochalam. Az raz mlody sie zbiesil i odmowil kategorycznie. - Powiesz Lulus? - Nie powiem. - Ale czego nie powiesz? - Nie powiem Jujuc. I juz nigdy nie powiem Jujuć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka