lajtova 29.05.20, 11:22 Czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml? Dla siebie pytam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mdro Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:26 Ja słyszałam, że niektórym zakazano o tym mówić, więc to najlepszy dowód, że to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:28 No przecież nie wolno mówić, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
martishia7 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:28 Nie wolno mówić, że Ordo Iuris fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, ale tylko Marcie Lempart. Natomiast niewątpliwie jest to organizacja, która właśnie odkrywa, co to efekt Streisand. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:52 Nie wolno mówić, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml Nie wolno i już. Jak ktoś powie, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml to niedobrze. Bardzo niedobrze jest mówić, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
martishia7 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:39 Mam niekłamane wrażenie, że sąd chichotał jak postanawiał... Odpowiedz Link Zgłoś
spirit_of_africa Re: Pytanie mam. 29.05.20, 11:53 Dlaczego mówisz ze Ordo Iuris to opłacani przez Kreml fundamentaliści? Przecież zakazano 😀 Odpowiedz Link Zgłoś
lellapolella Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:18 Przecież ona nie mówi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja opłacana przez Kreml, jakżeby mogła? Każdy wie, że nie wolno mówić/pisać, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja opłacana przez Kreml! Odpowiedz Link Zgłoś
spirit_of_africa Re: Pytanie mam. 29.05.20, 20:28 A to przepraszam. Odniosłam mylne wrażenie, ze ona mówi, iz Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml.Moja wina! Odpowiedz Link Zgłoś
trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:21 A kto tak mówi? Ona tylko pyta, i dobrze że pyta to od razu można uciąć te pogłoski, jakoby Ordo Iuris było fundamentalistyczną organizacją finansowaną przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:13 Nie wierzę, że ordo iuris jest organizacją fundamentalistyczną finansowaną przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:29 To bardzo dobrze, że nie wierzysz, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml Odpowiedz Link Zgłoś
pola84 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:43 Ale też nie należy sobie wyrzucać jeśli się powie, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:03 Jakże mogłabym uwierzyć, że Ordo Iurus to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml? Odpowiedz Link Zgłoś
pola84 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 16:46 Koleżanko, popełniłaś błąd w słowie Iuris w zdaniu że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Popraw więc błąd w zdaniu, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 16:51 Masz rację powinnam napisać , że to bardzo dobrze, że Trilian nie wierzy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:35 Jak to jest, że nagle się mówi na mieście, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml? Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 12:52 Podobno ktoś szerzy kłamstwo, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Podli ludzie, jak tak można! Odpowiedz Link Zgłoś
nie-mama Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:14 No wlasnie, ja jeszcze niedawno mialam watpliwosci czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Teraz juz wiem, ze bylam w bledzie myslac, ze Ordo Iuris jest fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Gdyby ktos tez zastanawial sie, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, to powinien sobie uswiadomic, ze fakt, iz Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml jest nieprawda. I oczywiscie w zadnym wypadku nie mowic ze Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Streisand sie smieje... Odpowiedz Link Zgłoś
fitfood1664 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:22 to forum nie przestanie mnie zadziwiać wy tu naprawdę macie coś z głową Odpowiedz Link Zgłoś
semihora Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:24 Nawet jeśli, to daj Boże wszystkim takie źle w głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
trillian Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:25 fitfood1664 napisał(a): > to forum nie przestanie mnie zadziwiać > wy tu naprawdę macie coś z głową to coś nazywa się poczucie humoru, że tak nieskromnie wyjaśnię Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:57 Jesteśmy śmiertelnie poważnie. Ktoś gdzieś twierdzi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. A tak nie wolno mówić. Tylko źli, podli ludzie twierdzą, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. To podłe kłamstwo i potwarz. Kto twierdzi, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml powinien się bardzo wstydzić. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:30 Twój komentarz każe sądzić, że nie wiesz, o co chodzi, więc śpieszę wyjaśnić: otóż sąd zakazał mówienia, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Dlatego w tym wątku tego nie robimy. Odpowiedz Link Zgłoś
m.y.q.2 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:42 Jajka sobie robicie? Ordo Iuris to fundamentalna organizacja finansowana przez Kreml? Nu, nu! Odpowiedz Link Zgłoś
m.y.q.2 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:45 O przepraszam, źle napisałam! Poprawiam więc: Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml! Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 16:54 fitfood1664 napisał(a): > wy tu naprawdę macie coś z głową Dlaczego tak twierdzisz? Przecież żadna z nas nie wierzy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. To świadczy, że mamy dobrze w głowach 🙃🙃🙃 Odpowiedz Link Zgłoś
semihora Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:23 Nie wolno mówić, że to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, więc absolutnie nie mówimy. Odpowiedz Link Zgłoś
trampki-w-kwiatki Re: Pytanie mam. 29.05.20, 13:57 Skąd ci przyszło do głowy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml? Mi by nie przyszło do głowy, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml! Ale gdyby się zastanowić, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, to może by się okazało, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml! Jednak dziś porzucam namysł nad tym, czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Myślę, że koniec końców może być ziarno prawdy w tym, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml... Ale póki nie mamy dowodów na to, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, pozostaje nam tylko niejasna hipoteza, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
m.y.q.2 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:11 Zadzwoniła moja kumpela i powiedziała. - Cześć. Słyszałaś, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml? Odpowiedziałam: - Jasne, już wczoraj dzwoniła do mnie siostra z wiadomością, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, ale ona też nie była pierwsza, bo pięć minut wcześniej przyszła do mnie sąsiadka pożyczyć soli i mnie poinformowała, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Widzisz więc, że wiedziałam wcześniej od ciebie, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. A tak naprawdę to na FB wyczytałam, że nie wolno przez rok mówić, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml, dlatego do ciebie nie zadzwoniłam i nie poinformowałam cię, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
sabek81 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:30 lajtova napisał(a): > Czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze > Kreml? > Dla siebie pytam. Nie wiem na 100% ale slyszlaam, że jest to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml😂 Odpowiedz Link Zgłoś
lucky80 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 14:59 chodzą takie plotki, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Ale czy to prawda, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Tego dziś chyba nie rozstrzygniemy - czy Ordo Iuris fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
lajtova Re: Pytanie mam. 29.05.20, 17:44 Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie czy Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
thea19 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 17:55 przeczytałam wszystkie odpowiedzi i wciaż nie znalazłam zaprzeczenia dla twierdzenia, że Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana prze Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Pytanie mam. 29.05.20, 17:57 Ja zaprzeczam, zaprzeczam z całych sił, że Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml Odpowiedz Link Zgłoś
lilia.z.doliny Re: Pytanie mam. 29.05.20, 18:28 przypomnialo mi sie, jak dreczylam w dziecinstwie drugorodnego, zeby tylko powiedzial Lulus ( z tej bajki). I dzieciak mowil, mowil i mowił do wyrzygu. A ja chcialam wiecej i wiecej, bo on mowil Jujuć i ja tego Jujucia kochalam. Az raz mlody sie zbiesil i odmowil kategorycznie. - Powiesz Lulus? - Nie powiem. - Ale czego nie powiesz? - Nie powiem Jujuc. I juz nigdy nie powiem Jujuć... Odpowiedz Link Zgłoś
livia.kalina Re: Pytanie mam. 29.05.20, 18:37 Absolutnie nie wolno mówić, że Ordo Iuris(Oрдо Иурис) to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml. Odpowiedz Link Zgłoś
nota_bena Re: Pytanie mam. 29.05.20, 19:47 Wpisalam w goggle frazę "Czy Ordo Iuris to fundamentalistyczna organizacja finansowana przez Kreml?". Google nie wie! Jestem w szoku. Odpowiedz Link Zgłoś