Dodaj do ulubionych

To nie ludzie

14.06.20, 10:05
"Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją"

Tak się wypowiedział PiSowiec, członek sztabu Dudy i poseł na sejm, niejaki Przemysław Czarnek.
Obserwuj wątek
      • 1elka26 Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:35
        kosmos_pierzasty_x napisał:

> Takie wypowiedzi powinny być karalne.

Podobnie jak okreslanie ludzi ktorzy mają inne poglady - homofobami. No, ale wam wolno deprecjonować i wykluczać.

Co takiego sstrasznego zrobił poseł Czarnek?

W #StudioPolska pokazałem zdjęcie z LA: człowiek z obnażonymi genitaliami i gołym „biustem” pije drinka w centrum miasta na ulicy. Dla dziennikarza Onet taki uczestnik parady równości to normalny człowiek? Stop demoralizacji, chrońmy dzieci. #KartaRodziny

— napisał na Twitterze Przemysław Czarnek.

Zdjęcie zrobiliśmy w LA w czerwcu ub. roku. Tam ta antyrodzinna rewolucja już triumfuje. My mamy jeszcze szanse powstrzymać to demoralizujące szaleństwo, bo na szczęście nie jesteśmy jeszcze na takim etapie ich rewolucji. Dlatego tak ważne są wybory 28 czerwca"

Może zamiast wyrywac jedno zdanie z kontekstu warto opisac całą sytuację?
      • maly_fiolek Re: To nie ludzie 15.06.20, 10:01
        Wypowiedzi nie powinny być karalne, równość ludzi i równość praw to fantazja.
        Osoby uzdolnione są traktowane lepiej - mają prawo do fundowanych przez wszystkich studiów - i jest to rozsądne bo potem swoją działalnością zwiększają dobrobyt całego społeczeństwa.
        Kobiety mają większą ochronę prawną BHP niż mężczyźni - mogą odmówić w pracy dźwigania ciężarów, o prawie do wcześniejszej emerytury nie wspomnę smile.
        Związki hetero- są promowane bo zapewniają przedłużenie gatunku.
        Proste.
        • danaide Re: To nie ludzie 15.06.20, 10:16
          Są różne formuły sprawiedliwości: Każdemu po równo, każdemu wg potrzeb, każdemu wg zdolności, każdemu wg urodzenia...
          Jeśli chcesz zastosować "nie po równo" lepiej miej dobre wytłumaczenie.
          A przedłużenie gatunku zapewnia seks - fakt, mężczyzny z kobietą, ale związek usankcjonowany prawnie do tego nie jest potrzebny, co najwyżej zapewnia jako takie zabezpieczenie interesów matki (bo dzieci pozamałżeńskie są już w prawach zrównane z małżeńskimi) - a i to kulawo.
        • araceli Re: To nie ludzie 15.06.20, 10:18
          maly_fiolek napisała:
          > Związki hetero- są promowane bo zapewniają przedłużenie gatunku.

Popularny mit - prawa nadawane sformalizowanym związkom hetero są całkowicie niezależnie od powiadania potomstwa.

Trwałe, stabilne związki (hetero i homo) są dla społeczeństwa korzystne, bo zdejmują konieczność opieki, ludzie w związkach są zdrowsi i szczęśliwsi.
              • ichi51e Re: To nie ludzie 15.06.20, 11:24
                Nie do konca. Dziecko w malzenstwie jest dzieckiem obojga rodzicow z automatu. Dziecko panienskie z automatu jest dzieckiem matki - jesli ta nie wystapi o uznanie sadowe a ojciec nie chce uznac dziecko nie bedzie mialo ojca. Jesli ojciec nie uzna przed 18 rokiem zycia - po 18 nie jest to mozliwe.
                • danaide Re: To nie ludzie 15.06.20, 11:36
                  Fakt, konieczne jest uznanie przez ojca. Zgłupiałam - można sądowo nie ustalić ojcostwa przy testach DNA (nie wiem jak z odmową)?
                  A po 18. roku życia dziecko ma jeszcze 3 lata na ustalenie.
                • araceli Re: To nie ludzie 15.06.20, 11:45
                  ichi51e napisała:
                  > jesli ta nie wystapi o uznanie sadowe a ojciec nie chce uznac dziecko nie bedzie mialo ojca.

Ale to nie jest kwestia prawa tylko wyboru.
        • sumire Re: To nie ludzie 15.06.20, 10:21
          maly_fiolek napisała:

> Związki hetero- są promowane bo zapewniają przedłużenie gatunku.

Tylko że w naszej części świata dzietność jakoś konsekwentnie spada. Tak z powodu rosnących problemów z płodnością, jak i z powodu tego, że rośnie liczba osób bezdzietnych z wyboru. Tak że coś to promowanie nie działa. Pomijam już fakt, że osoba bi- , trans- czy homoseksualna technicznie jest jak najbardziej zdolna do przedłużenia gatunku. Polecam lekturę "Argonautów".
            • sumire Re: To nie ludzie 16.06.20, 13:40
              maly_fiolek napisała:

> Uważam że pary bezdzietne nie powinny mieć żadnych przywilejów - w tym podatkow
              > ych.

A jakieś mają?
              Generalnie są sponsorami.
              • araceli Re: To nie ludzie 16.06.20, 13:42
                sumire napisała:
                > maly_fiolek napisała:
                >
                > > Uważam że pary bezdzietne nie powinny mieć żadnych przywilejów - w tym po
                > datkow
                > > ych.
                >
                > A jakieś mają?
                > Generalnie są sponsorami.

Mogą rozliczać się wspólnie i dziedziczą bez podatku.
              • inka754 Re: To nie ludzie 16.06.20, 18:51
                Tłumok-dzieciorób i tak nie zakuma oczywistych rzeczy. Myśli, że bezdzietni nie dokładają się do pińceta, do szkół, przedszkoli, bonu turystycznego i jej macierzyńskiego jak siedzi rok w domu.
            • inka754 Re: To nie ludzie 16.06.20, 18:35
              Ziemia umiera od nadmiaru ludzi. Pomyślałaś kiedyś o tym? Po co tyle tych ludzi? Brakuje wody, technika idzie do przodu. Naukowcy uważają, że za kilka lat miliony ludzi nie znajdą pracy. Myśl, to nie boli.Każdy, kto ma więcej niż jedno dziecko powinien płacić podatek ekologiczny.
      • olena.s Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:52
        >To i całe chrzanienie o ideologii poszło się...<
        A owszem. Nigdy nie było wiarygodne, to przecież czysta wymówka zawsze była, żeby nie okazać się dziczą i małpami w salonie.
      • iwles Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:28

Jako czlowiek swiatowy zapewne podrozujesz i bywasz w wielu krajach. Nie wypuszczając sie nawet za daleko - napisz, jak wygląda to w zachodniej Europie?
        • zlota.ptaszyna Re: To nie ludzie 14.06.20, 14:12
          No w Zachodniej Europie mieszka w zastraszjacym tempie sie powiekszajca mniejszosc arabska gleboko wierzaca . Zgodnie z Koranem bycie gejem powinno byc karane smiercia czy cos tam, no w kazdym razie jest czyms strasznym. Moze nasza Olena zna wiecej szczegolow I nam wyjasni?

W kazdym razie tutaj LGBT nie maja problemu z tym ze ktos sie na nich krzywo spojrzal albo okreslil ze sa ideologia. Ci ludzie sa regularnie tluczeni, co rusz to jest cos w mediach na ten temat.....

Wiec wybaczcie ale smiesza mnie te wasze dyskusje filozoficzne skoro kilkaset kilometrow od was tym ludziom grozi co najmniej uszczerbek na zdrowiu
          • lauren6 Re: To nie ludzie 14.06.20, 14:27
            W Polsce niedługo też będzie im groził co najmniej uszczerbek na zdrowiu skoro głowa państwa i jego świta szczują na tę konkretną grupę społeczną.

Adamowiczowi nie odmawiano człowieczeństwa, a i tak został zamordowany przez zdziczałego prawaka. Niedługo prawactwo będzie latać z nożami za gejami i lesbijkami, bo w końcu za zabicie nie-człowieka nie idzie się do więzienia.
            • merces Re: To nie ludzie 14.06.20, 14:46
              Masz wybiórczą pamięć, Czemu nie wspomnisz Ryszarda Cybę, nie domniemanego "zdziczałaego lewaka", a członka PO, który wtargnął do biura poselskiego PIS i zamordował z broni Marka Rosiaka, a jego asystenta cięzko ranił nożem. Jak go policja zwijała, to odgrażał się, że Kaczyńskiego jeszcze dorwie. I zdaje się, że szykuje się jego następca, były polityk Nowoczesnej. Nie wiem czy w TVN podawali, to przytoczę jego słowa: „Jestem coraz bliżej decyzji o poświęceniu się dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i fizycznej eliminacji kaczego ch***ka”. Już za późno na litość. Trzeba tę pisowską zarazę unicestwić. Fizycznie”. Kamil Kurosz się nazywa.
          • sabek81 Re: To nie ludzie 14.06.20, 18:11
            zlota.ptaszyna napisała:

> No w Zachodniej Europie mieszka w zastraszjacym tempie sie powiekszajca mniejsz
            > osc arabska gleboko wierzaca . Zgodnie z Koranem bycie gejem powinno byc karane
            > smiercia czy cos tam, no w kazdym razie jest czyms strasznym. Moze nasza Olena
            > zna wiecej szczegolow I nam wyjasni?
            >
            > W kazdym razie tutaj LGBT nie maja problemu z tym ze ktos sie na nich krzywo sp
            > ojrzal albo okreslil ze sa ideologia. Ci ludzie sa regularnie tluczeni, co rusz
            > to jest cos w mediach na ten temat.....
            >
            > Wiec wybaczcie ale smiesza mnie te wasze dyskusje filozoficzne skoro kilkaset k
            > ilometrow od was tym ludziom grozi co najmniej uszczerbek na zdrowiu

Jak widać żadna religia nie sprzyja tolerancji, naprawdę tego chcecie?, A Wasz wódz to dlaczego nie założył rodziny? nic nie świta???a zapędy do młodych współpracowników Macierewicza to niby co ?Homoseksualizm był , jest i będzie, tak to już natura stworzyła a nie wasz bog, żeby człowiek innej orientacji żył w strachu? ile osób teraz przez waszego Anżeja będzie zaszczutych, hejtowanych, do ilu samobójstw dojdzie, masz dzieci? a co by było gdyby Twoje dziecko oświadczyło, że jest gejem/lesbijką bądź nie czuje się dobrze w swojej skórze? wyparłbyś się? nie wierzę, że wśród was PISowców nie ma osób homoseksualnych albo nie posiadacie takich dzieci, do tragedii prosta droga, naprawdę będziecie usilnie bronić tego co wasz prezydent plecie? a i gdzieś czytałam fajnego mema LGBT- Lepiej Gdy Bedzie Trzaskowskismile))))
        • zlota.ptaszyna Re: To nie ludzie 14.06.20, 15:04
          Ale lepiej dla osoby homoseksualnej mieszkac w kraju gdzie ktos powiedzial ze " lgbt to nie ludzie ale ideologia" I poszedl sie zajmowac swoimi sprawami, czy w kraju gdzie za bycie homo grozi kara smierci?

Chcialabym wyjasnien od naszej Oleny ktora zna Emiraty od podszewki, czy za duzo wymagam?
          • sabek81 Re: To nie ludzie 14.06.20, 18:30
            zlota.ptaszyna napisała:

> Ale lepiej dla osoby homoseksualnej mieszkac w kraju gdzie ktos powiedzial ze "
            > lgbt to nie ludzie ale ideologia" I poszedl sie zajmowac swoimi sprawami, czy
            > w kraju gdzie za bycie homo grozi kara smierci?
            >
            > Chcialabym wyjasnien od naszej Oleny ktora zna Emiraty od podszewki, czy za duz
            > o wymagam?

Ale to właśnie do tego doprowadzicie, jak Anżej wygra to tak będzie jak w Emiratach i co do tego ma Olena to nie wiem, ty mieszkasz w Polsce to się ustosunkuj do wypowiedzi swoich polityków i waszego prezydenta
      • lilia.z.doliny Re: To nie ludzie 14.06.20, 11:45
        ja mieszkam kupe lat w uk, gdzie krzywe chocby spojrzenie na malzenstwa homo.konczy sie w sadzie. czy w takim razie jestem uprawniona (w miejsce oleny) wypowiedziec sie w temacie czy z kolei moja zmywakowatosc mnie tez wyklucza?
      • tt-tka Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:34
        chococaffe napisała:

> Ja się zastanawia kto następny po LGBT....
        >

Wszyscy, ktorzy nie sa nimi, kolejnosc dowolna. Moze samotne matki, bo szkodza dzieciom niepelna rodzina ? A moze kto inny, obojetnie.
        A jak juz wykoncza ONYCH, to wezma sie za siebie. Zawsze ktos tam okaze sie nie tak wzorcowy jak inny, albo za bardzo wzorcowy, albo za bogaty, albo....
        • danaide Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:03
          Samotne matki już były. 500+ tylko od drugiego dziecka, a wiele z nich ma tylko jedno. No i gadanie, że mogą sobie znaleźć drugiego chłopa i drugie urodzić.

Ale dla PISu takie samotne to za słaby wróg. Mniej widoczny, za to całkiem liczny.

Karuzela z LGBT może się jeszcze pokręcić.
          • dramatika Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:26
            danaide napisała:

> Samotne matki już były. 500+ tylko od drugiego dziecka, a wiele z nich ma tylko
            > jedno. No i gadanie, że mogą sobie znaleźć drugiego chłopa i drugie urodzić.

WON z tą tanią propagandą od samotnych matek. NIektóre, jak ty, się chętnie na nią nabiorą - tak jak są geje, którzy wierzą, że nie są tylko narzędziem w rękach lewaków do robienia zadym ulicznych i politycznych. Ja i wiele mnie podobnych nie da sobie wcisnąć tego kitu.
            PiS sobie może gadać co chce do upojenia, ale to PiS doprowadził art 209 kk do jako takiej normalności czyli zrobił cos, czego się światłym liberalnym rządom nie udało od czasów transformacji. I mnie osobiście dało to o wiele więcej niż jakaś jałmużna pińcet.

• zlota.ptaszyna Re: To nie ludzie 14.06.20, 14:16
        Nie zastanawiaj sie tylko poczytaj co sie dzieje w Europie Zachodniej, np mniejszosc zydowska jest tez sola w oku pewnych grup I tu tez nie chodzi o jakies demotratyczne dyskusje tylko mozliwa przemoc
      • szeera Re: To nie ludzie 14.06.20, 15:00
        "Ja się zastanawia kto następny po LGBT...."

Mogą być np. ematki lub ich dzieci. Bo mają kapitał kulturowy i prawdziwy kapitał i jeszcze trochę wolnego czasu, a w dodatku nie są fanami autorytaryzmu - są więc niebezpieczne. Przecież studenci z Uniwersytetu Śląskiego przesłuchiwani przez organizację której imienia nie wolno wymawiać, to typowe dzieci ematek - nie bały się i umiały złożyć skargę na niekompetentnego wykładowcę. Albo k-poperki - biegle poruszają się w internecie, tworzą międzynarodową społeczność i występują w obronie praw człowieka. Młode, odważne kobiety - jak córki ematek. Niestety część z nich już miała pecha być zatrzymaną przez policję pod Pałacem Prezydenckim.

Podsumowiując, taka władza chętnie przychodzi po słabych, wykluczonych i nielicznych żeby zrobić z nich kozły ofiarne, ale przychodzi też po tych którzy są silni i sobie radzą, bo to właśnie oni mogą tej władzy najbardziej zagrozić.
        • merces Re: To nie ludzie 14.06.20, 15:12
          szeera napisała:

> "Ja się zastanawia kto następny po LGBT...."
          >
          > Mogą być np. ematki lub ich dzieci.

Na razie matki i ich dzieci (czyli według nomenklatury "postępowców" ku...wiszony bękarty) tu się stały chłopcem do bicia. W imię walki politycznej, co tam.
              • woman_in_love Re: To nie ludzie 16.06.20, 09:47
                Dramatisiu, modlitwa dla twojego ..... tongue_out:

" Ojcze nieskończenie dobry, jestem Twoim dzieckiem i dziedzicem, zostałem przez Ciebie wybrany, oczekiwany i stworzony. Dziękuję Ci za to, że Ty jesteś moim Ojcem.
                Mam jednak świadomość, że moje poczęcie fizyczne dokonało się w sposób niezgodny z Twoim Prawem. Dlatego dzisiaj wyznaję grzech mojego ojca i mojej matki i postanawiam im to teraz przebaczyć. Nie będę ich więcej potępiać za ten grzech. Uwalniam ich od osądu za ten grzech oraz od osądu za jego konsekwencje w moim życiu.
                Proszę Cię, Panie, przebacz mi każdy sposób, w jaki ulegałem skutkom tego grzechu, ciężarom, które wniósł do mojego życia oraz przekleństwom, które z niego wynikają. Przyjmuję Twoje przebaczenie.
                W imieniu Jezusa Chrystusa przejmuję władzę nad przekleństwem nieprawego poczęcia. Wyrzekam się grzechu, skłonności do cudzołóstwa i przekleństw pochodzenia z nieprawego łoża. Łamię ich moc i odwołuję całe przeznaczenie, które się z nimi wiąże. Uwalniam się od przeznaczenia, które wyznaczył mi wróg, a wybieram wolę oraz cele wyznaczone przez Boga dla mojego życia. Przez dzieło odkupienia Jezusa dokonane na krzyżu łamię tę moc nad moim życiem [i życiem moich potomków].
                Dzięki władzy, którą posiadam jako dziecko Boże, rozkazuję szatanowi siedmiokrotnie zwrócić mi to, co zostało przez niego ukradzione z powodu tego grzechu i jego konsekwencji w moim życiu oraz z powodu przekleństw, które są wynikiem tego grzechu."

Amen.

• sabek81 Re: To nie ludzie 14.06.20, 18:33
        chococaffe napisała:

> Ja się zastanawia kto następny po LGBT....
        >
        No właśnie, byli lekarze, nauczyciele, kobiety, niepełnosprawni, górników oficjalnie nie ruszą, to może wysocy mężczyźni bo ktoś ma kompleksywink
    • piesiedwa Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:27
      A moze to zagrywka wyborcza zeby bawic sie wsrod swoich " dobrych" kandydatach- jak nie duda to trzaskowski. Wygra i tak jedna ekipa bo to ich ludzie.
      Od zawsze wiadomo, ze politycy to jedna paczka a dla barankow robia show ze niby ktos kontra ktos- po i pis to jedno i to samo za kulisami.
      • araceli Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:44
        piesiedwa napisał(a):
        > A moze to zagrywka wyborcza zeby bawic sie wsrod swoich " dobrych" kandydatach-
        > jak nie duda to trzaskowski. Wygra i tak jedna ekipa bo to ich ludzie.
        > Od zawsze wiadomo, ze politycy to jedna paczka a dla barankow robia show ze ni
        > by ktos kontra ktos- po i pis to jedno i to samo za kulisami.

Symetrystka na posterunku. Bo przecież jak jeden mówi "gej to człowiek" a drugi "gej to nie człowiek" to TO SAMO - coś tam o człowieku mówią....
        • sniyg Re: To nie ludzie 14.06.20, 11:33
          araceli napisała:

> Symetrystka na posterunku. Bo przecież jak jeden mówi "gej to człowiek" a drugi
          > "gej to nie człowiek" to TO SAMO - coś tam o człowieku mówią....
          >
          Pieprzenie z tym symetryzmem. Nie mówią tego samego ale tym samym celu. Słowo klucz - elektorat. Swego czasu PO obiecywało wprowadzenie związków partnerskich i regulację in vitro i co wyszło? Można poczytać jak nazwała PO i Tuska Agnieszka Holland, też symetryska? Oszuści, tak ich nazwała bo szybko stało się jasne, że pewne rzeczy mówili wyłącznie po to by odebrać lewicy elektorat.

• araceli Re: To nie ludzie 14.06.20, 11:58
            sniyg napisał:
            > Swego czasu PO obiecywało wprowadzenie związków partnerskich
            > i regulację in vitro i co wyszło?

Nie no jasne, przecież nieuchwalenie ustawy o związkach partnerskich to jest TO SAMO co odmówienie gejom czlowieczeństwa...
            • sniyg Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:01
              araceli napisała:

> sniyg napisał:
              > > Swego czasu PO obiecywało wprowadzenie związków partnerskich
              > > i regulację in vitro i co wyszło?
              >
              > Nie no jasne, przecież nieuchwalenie ustawy o związkach partnerskich to jest TO
              > SAMO co odmówienie gejom czlowieczeństwa...
              >
              No to skoro są takimi samymi ludźmi dlaczego odmawia się im prawa do legalnego związku?
      • chococaffe Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:53
        Jedna ekipa to PiS i Konfederacja - wystarczy popatrzyć na głosowania konkretnych ludzi i ideolo.

Ważne , żeby o tym pamiętac bo ostatnio Konfederacja jest aktywna w zrównywaniu PiS i Koalicji, a robią to, żeby ugrać jak najwięcej dla siebie.

warto też pamiętać, że Konfederacja jest antyunijna i chce wyprowadzić Polskę z Unii co Polskę pcha w ramiona Rosji.
        • chococaffe Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:54
          I ważne, żeby osoby, które tak "krytykują" Dudę i Trzaskowskiego napisały jaki jest ich stosunek do LGBT, do rasizmu, to członkostwa Polski w Unii, do praw człowieka, do przemocy w rodzinie itd.
          • piesiedwa Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:09
            Jestem niepolityczna, uwazam ze wszyscy oni sie nie nadaja. Najbardziej sensownie mowi teraz Bosak , tylko ze jego plecy to niestety sa jakie sa. Nie ma na kogo glosowac. Nie dopuszczaja nikogo spoza kasty. To jest smutne, smutne tak jak ludzie ogladajacy tv, liczacy na social, uwazajacy ze beda emerytury z Zususmile , uwazajacy ze sami nie decyduja o swoim zyciu tylko jakas sila zewn , ludzie co uciekaja w social media, ktorych dzieci siedza non stop w tel/ tablet/ komp czy cokolwiek, pokolenie dzieciakow bez wizji, ambicji, checi!! Smutne jest widziec jak boimy sie wirusa, jak lykamy bzdurne info z tv, jak pozwalamy na indoktyrynacje najmlodszych i siebie, jak kupujemy w sklepach z obcym kapitalem zamiast wspierac polskie firmy. Kurcze I duzo wiecej. Swiat idzie w zlym kierunku a wiekszosc tego nie widzi.
              • piesiedwa Re: To nie ludzie 14.06.20, 16:32
                Poprawiam: nie popieram nikogo, bosak dobrze za gornikami mowil i o tym myslalam piszac. Jego program to nie moja wizja kompletnie. Jestem wrecz calkowicie przeciw.
            • chococaffe Re: To nie ludzie 14.06.20, 12:22
              Jakie jest Twoje zdanie na temat te konkretnej wypowiedzi? Co sądzisz o sytuacji LGBT w Polsce? Na temat praw kobiet? Dlaczego nie napiszesz wprost, że podoba Ci się to co zostało zacytowane, no chyba, że Twoim zdaniem za słabo?

P.S. przecież od początku Twojej bytnoścI na forum widać "kto mówi najbardziej sensownie" i dlaczego jest to narodowiec z Ordo Iuris wink big_grin
              • piesiedwa Re: To nie ludzie 14.06.20, 15:24
                Jezeli to do mnie to: czytaj calosc. W kraju jest tak nasmiecone ze nie odniose sie szczegolowo co bym chciala. Nie sledze lgbt czy jak zwal. Jestem za wolnoscia czlowieka. To wyjasnia wszystko. Nie podoba mi sie np katolicyzm tak popularny w kraju. Odcinam sie od takich toksycznych tematow.
                Zyje tak aby nikonu nie robic krzywdy, pomagam jak umiem i moge, staram sie byc dobrym czlowiekiem. Szanuje przyrode, staram sie wychowac dzieci na madrych ludzi . O Bosaku napisalam bo natknelam sie na jego wypowiedzi. Wiem ze jego zona ma do czynienia ordo luris co nie jest juz ok w moim mniemaniu.
                I nie jestem polityczna, zaczelam wiecej czytac od kiedy robia szopke z wirusem . Wiem ze polityka jak religia, budzi emocje. Ani ja polityczna ani religijna.
                • chococaffe Re: To nie ludzie 14.06.20, 16:29
                  Nie, to nie wyjasnia wszystkiego. "Odcinasz się od toksycznych tematów" a to nie jest możliwe - albo kłamiesz, żeby nie zrażać od siebie ludzi albo jesteś totalnie głupi/głupia. Sama partia, którą promujesz jest "toksyczna"
            • memphis90 Re: To nie ludzie 14.06.20, 14:08
              latarnikwyborczy.pl/wynik/#candidate_9

Co budzi Twój największy entuzjazm z wypowiedzi pana Bosaka :
              -ksenofobia +ułatwienie dostępu do broni palnej
              -niczym nie nadzorowany wybór przez szkoły treści, których naucza
              -zwiększenie wpływu KK na politykę
              -zakaz aborcji
              -zakaz zawierania jednoplciowych związków
              -zgoda na hodowle zwierzat futerkowych
              -dożywotnie powoływanie WYĄCZNIE przez prezydenta Członkow Krajowej Rady Sądownictwa, członków KRS, TK i SN?
                • chococaffe Re: To nie ludzie 14.06.20, 16:33
                  Nie pisz bzdur o "programie", bo dobrze wiesz (albo jesteś głupi/głupia) co przedstawiają sobą przedstawiciele tej formacji. Piszesz żadne z powyższych a wiesz, że wypowiedzi tych ludzi są ksenofobiczne, rasistowskie, homofobiczne a prawa kobiet chcą ograniczać a oni sami związani z Ordo Iuris. No chyba, że nie słuchasz swoich wybrańców.wink
      • morekac Re: To nie ludzie 16.06.20, 06:47
        Nie mogą go wywalić. Bo to będzie hejt i prześladowanie. A przecież nie można nikogo prześladować za poglądy i za to, co mówi, robi i kim jest. Prawica jest systemowo uciśniona, a KK prześladowany. Vide Godek i Janik.
    • kub-ma Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:55
      Przeczytałam cały artykuł:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26030195,czlonek-sztabu-andrzeja-dudy-w-tvp-info-o-lgbt-ci-ludzie-nie.html#s=BoxOpMT

Przyznaję, że ciśnienie mi się podniosło choć kawa dopiero się studzi.
      Naszym rodzinom to zagrażają pijani kierowcy i patologiczni rodzice a nie osoby homoseksualne.
      A co do zdjęcia którym tak epatował pan poseł: nie widziałam, ale jeżeli przedstawia to co pan poseł powiedział, to na coś takiego nie zgadzają się zarówno osoby heteroseksualne jak i homoseksualne. Nadmierne epatowanie nagim ciałem występuje niezależnie od orientacji. Wystarczy spojrzeć na reklamy i bilbordy: niektórym kobieta w bikini kojarzy się ze wszystkim
    • gama2003 Re: To nie ludzie 14.06.20, 10:58
      To jest bardzo niebezpieczne.
      Kibol, czy inny supersamiec usłyszy i dojdzie do tragedii. Wstyd mi nawet czytać takie słowa, oby świat zrobił dym za takie teksty. Bo tu czują się bezkarni. I są. Co jest najgorszym podsumowaniem tych rządów.
      • azja001 Re: To nie ludzie 14.06.20, 11:07
        Kierują ten przekaz do swoich, czują że Duda być może przerżnie wybory i idą va banque. A że zależy im tylko na władzy i swoich strefach wpływu nie zważają na nic i nikogo. Najgorsze że prezydent, który ma być twarzą Polski na arenie międzynarodowej kreuje taki wizerunek wszystkich Polaków, tak będziemy postrzegani przez długie lata w świecie😪