Dodaj do ulubionych

Sprzęt agd Sencor

03.07.20, 21:44
Znacie? Macie? Bardzo mnie kusi zwłaszcza wyciskarka wolnoobrotowa i mikser planetarny z misą. Ceny są całkiem spoko i mają sporo dobrych opinii, ale jakoś coś mnie powstrzymuje. Widziałam opinię o wyciskarce, że porownują ją do tych za grube tysiące, że świetnie radzi sobie z twardymi warzywami, ale to była tylko jedna taka opinia. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć o tych sprzętach albo ogólnie o tej marce?
Obserwuj wątek
    • mava Re: Sprzęt agd Sencor 03.07.20, 22:09
      kupiłam kilka mies. temu ekspres sencor, przelewowy, opisywany jako do kawy/herbaty - mnie głównie chodziło o herbatę bo poprzedni (specjalny do herbaty) właśnie padł - a nie był ten model dostępny w PL.
      Mam zamiar wyrzucić właśnie bo do niczego innego sie nie nadaje. Raz czy dwa użyty (w celu sprawdzenia), moge przesłać....
      Wg mnie klasa C, co najwyżej. Nie spodziewaj sie uzywania na lata... takiej i jakosci
          • tymianek21 Re: Sprzęt agd Sencor 03.07.20, 22:37
            Ja kupiłam mąc temu blender. Fantastyczny ale ponieważ ma tylko mąc raczej nie bierz mojej opinii pod uwagę😀
            Skusiłam się choć najpierw oczywiście miał być blender 2 innych wiodących firm na p. i b. Na razie super!
            • stara-a-naiwna Re: Sprzęt agd Sencor 03.07.20, 22:56
              miałam 6 lat blender (taki kolorowy z metalowa końcówką sprzedawany w komplecie z kielichem i miską z rozdrabniaczem)
              Blendowałam dzieciom jedzenie jak były małe a potem od czasu do czasu.

Rozwaliła mi się do niego "żyrafa" jakoś na początku - napisałam do firmy, że chcę kupić (paragon wywaliłam) - panowie wysłali mi nowy za darmo.
              To było BARDZO miłe.

Blender umarł kilka dni temu - rozważam znowu sencora alb wiodącą firmę na b.

I co do jakości - zależy jak trafisz.
              Blender polecam.

• mava Re: Sprzęt agd Sencor 03.07.20, 23:26
        tiaaaa....
        sencor to sprzęt kalsy C. I nic mojego zdania nie zmieni.
        kilkadziesiąt zł mogłam wyrzucic w błoto ale kilkaset, czy kilka tys. - tego bym nie zaryzykowala.
        To tak jak np. z butami. Mozesz kupić ze skaju albo ze skory - wybór należy do ciebie.
          • mava Re: Sprzęt agd Sencor 04.07.20, 01:03
            wentyltor, czyli wiatrak, to faktycznie...też kupuje w najblizszym markeie....za 20-30 zł...
            Ale już np, taki robot kuchenny, marki na B, użytkuje przeszło 20 lat! Juz raz kupowałam do niego cześc (ewidentnie zepsuta przeze mnie), w DE, za niebotyczne koszty, przesyłki głównie!
            I próbowałam go "wymienic" na nowy, inny - i jednak nie umywał się..niestety
    • danaide Re: Sprzęt agd Sencor 04.07.20, 11:49
      Mam czajnik. Po czajnikach od Jula, które wytrzymywały kilka miesięcy (drugi z wymiany, też oddałam), ten ma już ponad rok. A może i dwa lata. Czyli nie jest źle. Produkcja czeska. Ale to tylko czajnik.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka