Dodaj do ulubionych

Wyborcze oszustwa

14.07.20, 00:04
gwiazdy.wp.pl/jacek-poniedzialek-o-wielkim-wyborczym-szwindlu-6527004415515488a


Nie rozumiem tez , dlaczego w przypadku błędu pracownika komisji (złe ustawienie maskownicy z okienkiem do podpisywania listy) komisja nie dopuszczała pechowego wyborcy do głosowania?
Czytałam o przypadkach, ze przychodził wyborca i okazywało się, ze ktoś już podpisał się na liście w Jego rubryce i wyborca ńie mógł pobrać karty do głosowania. Komisja powinna sporządzić protokół i wpisać wyborcę jeszcze raz.
Jestem w stanie zrozumieć pojedyncze pomyłki w przesuwaniu maskownicy -ale zdarzyło się tez, ze nie wydano kart rodzińie czteroosobowej, bo ktoś już złożył podpisy za nią.

Brak kart do głosowania w pakietach do głosowania korespondencyjnego, brak pieczęci na kartach w pakietach do głosowania korespondencyjnego, niedostarczenie w terminie pakietów do głosowania korespondencyjnego , wyłączenie systemu zliczającego głosy.

...i ta pewność pana Andrzeja Dudy zaraz po 21 szej, kiedy to podano nieoficjalne wyńiki, różnica pomiędzy kandydatami była bardzo mała a granica błędu mogła wróżyć różnoraki wynik.

Obserwuj wątek
    • raczek47 Re: Wyborcze oszustwa 14.07.20, 07:36
     Zwycięstwo dudy z różnicą dwóch punktów procentowych to przecież totalna porażka i kompromitacja pisu. Trzaskowski jest wygranym tych wyborów. To początek końca obecnej władzy.
     • 1elka26 Re: Wyborcze oszustwa 14.07.20, 09:28
      Który to już raz jest ogłaszany ten koniec? Pierwszy raz chyba pięć lat temu? Wtedy Kijowski miał poprowadzić opozycję do zwycięstwa? Jak to było - "tej siły nikt nie zatrzyma"?

      Przy okazji warto podziękować tym wszystkim wybitnym postaciom i wielkim "autorytetom" , które pracowały na sukces PAD i przyczyniły się do Jego zwycięstwa. Wielkie dzięki: Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Zbigniew Boniek, Krystyna Janda, Polska Wam tego nie zapomni.
   • 1elka26 Re: Wyborcze oszustwa 14.07.20, 10:09
    Ba, żeby tylko teorie spiskowe. Przecież już "niezalezni" dziennikarze TVN i GW zajmują się szukaniem wszelkich możliwych kruczków za pomocą których chcą podważyć wynik wyborów.
    Przecież dla "totalnej opozycji" demokracja istnieje wtedy gdy to ich przedstawiciele wygrywają wybory. Niestety, zamiast tworzenia realnego programu wyborczego i walki na argumenty, potrafią stworzyć tylko jedno i w dodatku wulgarne hasło i w ten sposób chcą wygrać wybory.
    No cóż - zapewne znowu będziemy mieli di czynienia z próbami przeniesienia emocji na ulicę. Już wysłano forpoczty w postaci Kasprzaka i tzw. obywateli.
    Żenada.
    • prawackie_trolliszcze Re: Wyborcze oszustwa 14.07.20, 11:26
     > zamiast tworzenia realnego programu wyborczego i walki na argumenty, potrafią stworzyć tylko jedno i w
     > dodatku wulgarne hasło i w ten sposób chcą wygrać wybory.

     Bo to są wszechstronnie wykształcone (w wieczorowych uniwersytetach marksizmu-leninizmu) elity intelektualne, mają na to papiery i nie muszą już nikomu niczego udowadniać. Mogą być sobą.
  • nowaczek1 Re: Wyborcze oszustwa 14.07.20, 10:34
   Czytałam o przypadkach, ze przychodził wyborca i okazywało się, ze ktoś już podpisał się na liście w Jego rubryce i wyborca ńie mógł pobrać karty do głosowania.

   A może już raz wcześniej był i zagłosował? Skąd komisja ma to wiedzieć? W natłoku tylu osób, nie sposób pamiętać wszystkich głosujących.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka