Dodaj do ulubionych

sprawa zniesławienia Chazana

24.07.20, 14:28
www.gosc.pl/doc/6420545.Skazana-za-znieslawienie-prof-Chazana-Cala-przedstawiona?fbclid=IwAR10fwJBPxsCvSPoedto5mXi42sbdM-0a4EQyR4S2vfELHy3KV3MxP5c6ic

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa skazał dziś Annę G. za zniesławienie oraz znieważenie prof. Bogdana Chazana. Chodziło m.in. o oskarżenie go na Facebooku o to, że odmówił jej cesarskiego cięcia z uwagi na przywiązanie do wartości religijnych. "Cała przedstawiona sytuacja przez oskarżoną nigdy nie miała miejsca"
Obserwuj wątek
    • tiszantul Re: sprawa zniesławienia Chazana 24.07.20, 14:49
      "Była działaczka KOD, która oskarżała profesora Bogdana Chazana o odmówienie jej cesarskiego cięcia, została uznana winną zniesławienia. Musi zapłacić 1 tys. zł zadośćuczynienia i stawiać się na prace społeczne"

Tysiąc złotych to Waszym zdaniem dużo, mało czy w sam raz?

www.tvp.info/49091573/rozpetala-burze-ws-prof-chazana-jest-wyrok-cala-historie-zmyslila
    • woman_in_love Re: sprawa zniesławienia Chazana 24.07.20, 15:29
      Odniosę się najpierw do sprawy skazania parę dni temu Lecha Wałęsy za jakieś tam pomówienie.
      1) Sędzią w sprawie Wałęsy była pani podlegająca jakoś tam Ziobrze: sędzia Małgorzata Rybicka-Pakuła.
      2) Ta pani jest wykładowcą w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, będącej "pod nadzorem Ministra Sprawiedliwości", czyli Ziobry, więc to od Ziobry zależy tam jej praca i kasa. Czy nie?
      3) Została sędzią Sądu Apelacyjnego w Gdańsku za czasów Ziobry - musiała się przeprowadzić aż z Warszawy, ciekawe.
      4) Co ważne, znalazła się też na liście 163 sędziów delegowanych do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości, hohoho. Z tymi delegacjami do MS to ogólnie jest ciekawa sprawa, bo od początku śmierdzą zagrożeniem dla niezawisłości sędziowskiej, a także jakąś podległością wobec polityków. Być może tacy sędziowie są tam potrzebni, ok, ale jeżeli chcą być urzędnikami w MS i przymilać się szefowi-ministrowi, to nie powinni chyba orzekać potem w sądach. No ja bym tam nie chciała, żeby byli takimi prawie niezawisłymi sędziami w mojej sprawie, szczególnie w sprawach z daleka śmierdzących walką polityczną.

A teraz kwestia sprawy Chazana. Już samo to, że broni go mordojurek, świadczy o tym, że zaangażowano tam cała machinę pisowską. Ciekawi mnie wiele aspektów tej sprawy:
      - kto był sędzią? znów jakiś wykładowca ziobrowskiej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, a może jeden z nadzwyczajnej kasty pisowskich 163 siepaczy z MS?
      - cała przedstawiona sytuacja przez oskarżoną nigdy nie miała miejsca - stwierdził sąd. A sąd jak to stwierdził? Może uszkodzeniu mechanicznemu (jak taśmy z wypadku Szydło) uległy niedawno akta medyczne tej pani w szpitalu i na tej podstawie to stwierdził?
      - mordojurek twierdzi też, że oskarżona była już karana (za jazdę pod wpływem alkoholu, znęcanie się, znieważenie i zniesławienie), no ok, ok, ale kiedy niby były skazywana? Czy przypadkiem nie jakoś tak ostatnio, by totalnie ją skompromitować?

Ogólnie nie rusza mnie ten wyrok, bo jest dla mnie równie wiarygodny tak jak cały polski system sprawiedliwości po reformach PiS i Ziobry.
      • paskudek1 Re: sprawa zniesławienia Chazana 24.07.20, 16:05
        Ale Chazan niestety był przeciwny cesarskim cięciom zawsze i bez względu na wskazania. Jeszcze nie wiedziałam kto to jest i leżałam tam na patologii zupełnym przypadkiem a już czułam że należy spier..... dalać z tego szpitala im szybciej tym lepiej. Z ułożeniem pośladkowym płodu chciał mnie przeczołgać przez poród naturalny nawet słowem nie wspominając o cesarce. Ma szczęście wyszłam z tamtąd przed porodem a jak się wszystko zaczęło pojechałam do innego szpitala. Tam nie chcieli na siłę porodu pośladkowego.
      • snajper55 Re: sprawa zniesławienia Chazana 24.07.20, 22:51
        tiszantul napisała:

> Takie mieliśmy kiedyś żywiołowe dyskusje o Chazanie na setki wpisów, a wystarcz
        > ył jeden wyrok sądu i już temat nikogo nie interesuje

A o czym tu dyskutować? Pislamska policja, pislamska prokuratura, pislamski sąd, pislamski wyrok.

S.
            • woman_in_love Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 10:52
              Nie pracował wtedy w tym szpitalu.

I dlatego sprawa tak długo trwała - wybitnie szybko działają sądy po reformie PiS big_grin
              I dlatego nie ma o tym słowa wzmianki w zalinkowanym materiale, za to jest dużo innego pierdololo nie na temat big_grin.

A może on tam pracował na zleceniu czy tam innej umowie o dzieło jak pisowski marszałek "dajcie mi 400 0000" Karczewski i sąd uznał że to nie była praca i że wtedy nie pracował? big_grin

I skąd wiadomo, że nie pracował? Może dane w systemie kadrowo-płacowym szpitala uległy przypadkowemu zniszczeniu jak taśmy z wypadku Szydło:
              delete from zatrudnienia_pracownikow where nazwisko = "Chazan" and data_zatrudnienia between "data1" and "data2" (gdzie data1 i data 2 to daty z zapytania wystosowanego przez sąd) big_grinbig_grinbig_grinbig_grin

a sąd np. w ZUS albo US już nie sprawdził, tylko po prostu o tak o, napisał zapytanie do szpitala big_grinbig_grinbig_grin
        • asia_i_p Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 09:45
          Przy procesach o zniesławienie to inaczej działa.
          Tak padło "Życie" po tekście "Wakacje z agentem" - to oni musieli dowieść, że Kwaśniewski miał ten stopień znajomości z Ałganowem, który sugerowali, a nie on, że nie miał. Nie unieśli odszkodowania i zbankrutowali.

Na kursie tłumaczeniowym uprzedzali mnie, że jeżeli ktoś mnie pozwie, że błędnym tłumaczeniem spowodowałam szkodę, to ja będę musiała dowieść, że tak nie było, a nie on, że tak na 100% było, sąd nie ma obowiązku rozstrzygania wątpliwości na moją korzyść. Zasada domniemania niewinności pochodzi z prawa karnego, a nie z cywilnego, wyraźnie powiedziane jest, że "wątpliwości są rozstrzygane na korzyść oskarżonego" (a nie pozwanego).
    • livia.kalina Re: sprawa zniesławienia Chazana 24.07.20, 23:54
      hehe- morderca tysięcy nienarodzonych dzieci to teraz "prawicowy bohater"?

W sumie to pasuje do wielbionych przez pis komuchów, pzperowskich prokuratorów, sbeckich donosicieli i pedofilii w sutannach,jakoż i bez ale za to synów byłych prezesów telewizji rządowej.
      • sumire Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 10:21
        No dokładnie. Pierwszy nawrócony na obronę życia, LOL. Koleś zwietrzył po prostu, co mu się bardziej opłaca, a zapewne gdyby pojawił się u niego jakiś prawicowy działacz z prośbą o ratunek dla córeczki na boku, toby chwili się nie wahał.
        • hanusinamama Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 12:13
          On sie juz dorobił kasy na skorbankach, zrobił kariere lekarza...wyżej nie sięgnie. teraz pora na karierę polityczną. Mnie tylko śmieszy, ze ludzie uważający ze aborcja to morderstwo chwalą Pana który "mordował" w setkach jak nie tysiącach. I to nie tylko płody uszkodzone....on skrobał w czasach kiedy na życzenie można było wyskrobąc kazdą ciąze do 24 tygodnia na życzenie....
          • sumire Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 18:20
            Otóż to.
            Gość jest szczwany lis, na aborcjach swoje zarobił, po czym wyczuł, gdzie stoją konfitury i uznał, że czas na zmianę strony. A głupki wierzą, że to przemiana duchowa. Nope. To jest bardzo materialna przemiana i na pokaz.
      • taniarada Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 10:28
        livia.kalina napisała:

> hehe- morderca tysięcy nienarodzonych dzieci to teraz "prawicowy bohater"?
        >
        > W sumie to pasuje do wielbionych przez pis komuchów, pzperowskich prokuratorów,
        > sbeckich donosicieli i pedofilii w sutannach,jakoż i bez ale za to synów byłyc
        > h prezesów telewizji rządowej.
        >
        I bardzo dobrze, to potworność, w jaki sposób ta lewacka sfora próbowała zniszczyć porządnego człowieka i świetnego lekarza. Dodam tylko jeszcze, że w W-wie nawet wielu ludzi, którzy nie podzielają poglądów Prof.Chazana, bardzo go szanuje i ma o nim bardzo dobre zdanie.
              • dramatika Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 11:52
                livia.kalina napisała:

> Mam świetne rozwiązanie- niech każdy kto chce przeprowadza u siebie i innych ab
                > orcje a jak już będzie stary to powie, że to nieładnie i już więcej nie będzie.

Ale co te twoje wynurzenia mają wspólnego z tematem wątku? Znaczy, ze jak Chazan, to można na jego temat publicznie łgać?
                • livia.kalina Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 12:06
                  Wątek jest o hipokryzji. Twoje „poczucie sprawiedliwości” jest zaspokojone bo rzekome łgarstwo zostało ukarane. A poczucie sprawiedliwości w temacie tysięcy nieukarany morderstw już nie uwiera. To wyjątkowo denne nawet jak na prawacką logikę i prawacką „moralność” wink
                  • dramatika Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 12:20
                    livia.kalina napisała:

> Wątek jest o hipokryzji. Twoje „poczucie sprawiedliwości” jest zaspokojone bo r
                    > zekome łgarstwo zostało ukarane. A poczucie sprawiedliwości w temacie tysięcy n
                    > ieukarany morderstw już nie uwiera.

Ciekawe dlaczego miałoby mnie coś uwierać w temacie wykonanych przez Chazana aborcji, ale jak rozumiem masz swoją teorię na ten temat. Pamiętaj tylko, aby teoriami z dupy na czyjś temat operować oszczędnie, Anna G. może ci powiedzieć dlaczego.
                    • livia.kalina Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 12:27
                      Oczywiście grozisz mi nie pierwszy raz. To takie dramatyczne! wink wciąż czekam na postępowanie dyscyplinarne w pracy, którym mi groziłaś. Koniecznie powinnaś do niego doprowadzić, po pierwsze żeby udowodnić jak po branżowcy fantastycznym jesteś prawnikiem, po drugie, że nie robisz z gęby cholewy. Zatem czekam z niecierpliwością.

A po drugie - już napisałam, że szanuję twoją szczerość w wyznaniu, że wielotysięczne morderstwa cię nie obchodzą, jesteś całkowicie usatysfakcjonowana wyrokiem za rzekome mówienie nieprawdy przez osobę, której nie lubisz. Serio mi to zainponowało. Zobacz jak w tym wątku gnie się chrześcijanom anżejek, żeby nie powiedzieć tego co ty.
                      • dramatika Re: sprawa zniesławienia Chazana 25.07.20, 12:39
                        livia.kalina napisała:

> Oczywiście grozisz mi nie pierwszy raz.

A gdzie tam, ja tylko uprzejmie przypominam.

> A po drugie - już napisałam, że szanuję twoją szczerość w wyznaniu, że wielotys
                        > ięczne morderstwa cię nie obchodzą, jesteś całkowicie usatysfakcjonowana wyroki
                        > em za rzekome mówienie nieprawdy przez osobę, której nie lubisz.

Nie, zwyczajnie nie lubię łgarstw i pomówień, bez względu na to kogo aktualnie się zniesławia. Dziś lewactwo łże na temat morderców i pedofili, a jutro będzie łżeć na temat niewinnych ludzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka