Dodaj do ulubionych

Program do faktur i magazynu

14.08.20, 00:09
Jaki ematka poleca program do wystawiania faktur i prowadzenia magazynu? Coś prostego i intuicyjnego, głównie do sprzedaży na allegro. Ktoś tam mi polecał symfonię, ale ma dużo opinii negatywnych. Ktoś inny subiekt gt i tutaj są opinie skrajne w obu kierunkach. Chodzi mi wyłącznie o wystawiania faktur, paragonów, korekt i magazyn. Całą resztę będzie robić biuro księgowe. Może ematka coś podpowie?
Obserwuj wątek
    • nowaczek12345 Re: Program do faktur i magazynu 14.08.20, 13:22
      Comarch Optima, jak wcześniej była polecana. Ja korzystam z wersji w chmurze i to bardzo wygodne - loguje się z pracy, z domu, z laptopa skądkolwiek. Płacę miesięczny abonament coś koło 200 zł.
      Program łatwy w obsłudze, a wersja zdalna ma zalety, że nie trzeba robić kopii i nie trzeba aktualizować.
    • backup_lady Re: Program do faktur i magazynu 14.08.20, 14:50
      MP Firma - oferowana przez Binsoft. Super support, program intuicyjny, licencja roczna, w trakcie jej trwania aktualizacje gratis. Pełno funkcji w standardzie (co odkryłam jak przeszliśmy na inny system i okazało się, że albo muszę prosić o wgranie tego, albo musi to być dopiero napisane dla nas itp). Dodam jeszcze, że MP Firma jako nieliczny program działa na Mac i na Windows.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka