• best_bej Re: Wersalka 20.08.20, 08:01
      Wszystkie tu mamy sofy, łóżka i kanapy.
      Tymczasem to z emtaki dowiedziałam się, że najwygodniejszym meblem do spania jest wersalka z Ikei. Ale tam też ja nazywają bardziej elegancko czyli sofa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka