Dodaj do ulubionych

Lakiery hybrydowe 3 w 1

27.09.20, 08:06
Szukam takiego lakieru, który nałożę bez wszystkich baz i topów, utwardze minutę i pójdę na dwa tygodnie nie myśląc o nim
Nie znam się na firmach, a ceny są bardzo różne
Obserwuj wątek
    • zlota.ptaszyna Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 08:34
      Ja testowalam takie lakiery, moze i sie trzyma jeden czy dwa dni dluzej ale efekt jest taki, ze wrocilam do lakierow zwyklych. Jednak to upierdliwe bawienie sie z ta lampa, a teraz przez korone i tak nie musze miec ladnych paznokci non stop wiec sobie maluje od czasu do czasu zwyklym lakierem.

Jeszcze czytalam niechcacy niby o szkodliwosci tych lamp i obejrzalam niestety jakies zdjecia zrujnowancyh paznokci gdzie jakas grzybica sie wylegla pod tym lakierem wiec juz tego nie da sie odzobaczyc.
    • swinki_trzy Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 12:25
      kotejka napisała:

> Szukam takiego lakieru, który nałożę bez wszystkich baz i topów, utwardze minut
      > ę i pójdę na dwa tygodnie nie myśląc o nim
      > Nie znam się na firmach, a ceny są bardzo różne

U mnie semilac extend 5w1 sprawdza się dokładnie w tym o czym piszesz.
      Baza, kolor i top w jednym, utwardzam minutę i idę nie myśląc o nim. Choć u mnie to raczej 7-10 dni a nie dwa tygodnie.
      Gorzej ze ściąganiem, z frezarką mi przy nich kiepsko idzie, lepiej się ściąga acetonem.
      • sarah_black38 Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 17:34

> Gorzej ze ściąganiem, z frezarką mi przy nich kiepsko idzie, lepiej się ściąga
        > acetonem.

Zrobiłam raz, trzymał się z 10 dni, nie mogłam go niczym ściągnąć. Aceton nie brał. Podziękowałam. Jedynie gąbeczka z warstwą papieru ściernego ( ? ) się przydała. Stosuję przed pomalowaniem zwykłym lakierem, trzyma prawie tydzień bez odprysków. Nigdy więcej żadnej hybrydy!
          • swinki_trzy Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 19:18
            sarah_black38 napisała:

> A poza tym pazy hybrydowe są obrzydliwe, wyglądają jak sztuczne. Wolę swoje, mo
            > że krótsze, ale bez tandety.
            >

Yyyyyyy o co cho? Skoro tak myślisz to się zatrzymałaś mentalnie na weselu w remizie z 10 lat temu i scenkami rodzajowymi na paznokciach.
            Hybryda naprawdę nie musi być karnawałowa, szponiasta czy gruba. Mam zawsze krótkie paznokcie, z hybrydą niczym się nie różnią od zwykłego lakieru. Ba, hybryda w moim wykonaniu często nie miewa nawet koloru.
    • kotejka Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 19:27
      dzięki kobiety, cos wybiore
      na kosmetyczki szkoda mi czasu, zeby 3 godziny tracic na pazury
      ale bez mam po prostu beznadziejnie slabe
      na razie mam baze proteinowa z indigo
      2 razy malowana daje fajny efekt naturalnych mocnych paznokci
      ale marzy mi sie kolor, jak troche podrosna
      • swinki_trzy Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 20:54
        Przed hybrydą go używałam. Dużo lepszy od zwykłego lakieru, szybciej wysychał i dłużej się trzymał na paznokciach. Jednak do hybrydy bym go nie porównywała, szybko ścierały się końcówki przy pracy z komputerem /klawiaturą, mimo tego że zawsze miałam krótkie paznokcie, to końcówki długo nie wytrzymywały.
      • joanna05 Re: Lakiery hybrydowe 3 w 1 28.09.20, 21:34
        znowu.to.samo napisała:

> A próbował ktoś takiego wynalazku jak lakier winylowy??? Podobno alternatywa dl
        > a hybydy
        >
        >
        Tak. Lubię, mam z 20 kilka kolorów. Trzyma się spokojnie nawet i tydzień (o ile zmywam w rękawiczkach), schnie w 2 minuty. Fajne, już nie używam praktycznie zwyłych lakierów. No i zmywasz zwykłym zmywaczem, bez cudowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka