Dodaj do ulubionych

Kobiece forum

27.09.20, 22:26
Ponieważ poleciał wątek Shellerki, to zacznę raz jeszcze. Mam nadzieję, że nie zostanie to skasowane, bo wcale nie chodzi o konkretny nick, sytuację ani moderatorkę, ale wizję naszego forum i nasz dobrostan. Bardzo proszę tez o nieprzekierowywanie tej rozmowy na fora „o forum”, bo moim zdaniem ta dyskusja powinna odbyć się tutaj.
Obserwuj wątek
    • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:31
      Czy moderacja uważa, że powinni to forum przejmować osobnicy płci nie-żeńskiej, ze swoim bagażem mizoginii, leków, fobii i żalu do kobiet? Od kilku lat czuje się tutaj jak na damskim dniu w spa, niby to dla kobiet, mamy się obnażać i czuć swobodnie, tylko w ostatniej chwili ktoś z obsługi postanowił wpuścić kilkunastu zaburzonych gości, którzy nas atakują, komentują i fotografują. Ale mamy być wyluzowane, dzielić się swoim życiem!
      • andaba Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:34
        Ja nie wiem, czy winna jest moderacja, wszak to nie forum zamknięte i pisać każdy może, czy użytkowniczek, które z uporem maniaczek odpisują.
        Nie wiem co nimi kieruje, podnieca je, że z facetem piszą, czy jak?

• mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:40
          Ja z kolei uważam, że póki było to miejsce tylko babskich sparingów, to była tutaj nadal sprzyjająca pogaduchom atmosfera. Z czasem odczepiły się wszystkie antykobiece byty z gazety.pl i zaczęło się robić niekomfortowo. Raczej żadna z nas nie przyszła na ematkę po nieustające wysłuchiwanie incelskich bredni.
          • fredzia098 Re: Kobiece forum 28.09.20, 00:00
            To miejsce pada przez to, że stało się właśnie miejscem do babskich sparingów. Lata temu były tu ciekawe, wartościowe dyskusje. Dziś gównoburze na kilkaset postów w których naparzają się agresywne, zawsze te same, cięte na siebie użytkowniczki. Na dodatek paranoiczne doszukiwanie się troli, we wszystkich nowych i tych co mają odmienne poglądy. Dochodzi jeszcze rozwalanie wątków przepisami na sałatki i mamy armosferkę jak w piaskownicy wśród skłóconych kilkulatek. A potem wątki zdziwionych emamuś "Skąd w kilkuletnich dziewczynkach tyle fałszu, psychicznej przemocy i chęci zniszczenia nielubianej koleżanki z klasy. Gdzie one się tego nauczyły?" Ano nauczyły się od swoich matek.
            • bywalec.hoteli Re: Kobiece forum 28.09.20, 00:43
              fredzia098 napisał(a):

> To miejsce pada przez to, że stało się właśnie miejscem do babskich sparingów.
              > Lata temu były tu ciekawe, wartościowe dyskusje. Dziś gównoburze na kilkaset po
              > stów w których naparzają się agresywne, zawsze te same, cięte na siebie użytkow
              > niczki. Na dodatek paranoiczne doszukiwanie się troli, we wszystkich nowych i t
              > ych co mają odmienne poglądy. Dochodzi jeszcze rozwalanie wątków przepisami na
              > sałatki i mamy armosferkę jak w piaskownicy wśród skłóconych kilkulatek. A pot
              > em wątki zdziwionych emamuś "Skąd w kilkuletnich dziewczynkach tyle fałszu, ps
              > ychicznej przemocy i chęci zniszczenia nielubianej koleżanki z klasy. Gdzie on
              > e się tego nauczyły?" Ano nauczyły się od swoich matek.

Dokładnie tak jest. Nareszcie ktoś to napisał.
            • fitfood1664 Re: Kobiece forum 29.09.20, 10:39
              rację masz ale zainteresowane tego nie widzą bo wolą nie widzieć i przerzucać winę na innych, w sumie im taka atmosfera odpowiada, lubią magiel, a juz sugerowanie czy wręcz naleganie z kim forum ma nie dyskutować dobitnie pokazuje na której klasie szkoły podstawowej mentalnie niektóre się zatrzymały
              proponuję stosować się do bardzo prostej zasady : nie podoba mi się wątek, autor/ka wątku, nie wchodzę, proste i jakże skuteczne, nie musicie mieć nad wszystkim kontroli, nie tu, na forum przynajmniej
      • nickbezznaczenia Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:35
        Ten wątek też poleci.
        Shell nie miała racji. Moderacja działa czasami błyskawicznie.
        Tylko, za cholerę, nie potrafię zrozumieć jaki mają system.

PS Ale namiętnie dyskutujecie z niejaką iwioniaw.
        • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:47
          Tez nie rozumiem systemu. Żeby na forum dla matek miały stałe miejsce byty wyrzygujace korektę biustu po 3 ciążach? Gość o nicku bigzaganiacz? Chlopina od lat gadający o damskuch kroczach i udający kobietę? Namolny incel z kompleksem łysienia? Riki twierdzący, że kobiety to generalnie prostytutki? Ile można?
          • asia-loi Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:50
            mary_lu napisała:

> Tez nie rozumiem systemu. Żeby na forum dla matek

To forum już dawno nie jest tylko dla matek. I nie dyskutuje tu się tylko o macierzyństwie i dzieciach.
            Mnie z tego forum też niektóre z Was próbowały wygonić, ponieważ nie mam dzieci.
            • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:54
              Matką nie jesteś, ale tematyka kobieca jest Twoja. Nie przyszłaś tutaj odgrywać się za odrzucenie przez kobiety, tylko rozmawiać o sobie i z innymi kobietami.
            • bywalec.hoteli Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:54
              asia-loi napisała:

> To forum już dawno nie jest tylko dla matek. I nie dyskutuje tu się tylko o mac
              > ierzyństwie i dzieciach.
              > Mnie z tego forum też niektóre z Was próbowały wygonić, ponieważ nie mam dzieci

Forum emama jest jak bank Credit Agricole albo Raiffeisen. Mają swoje korzenie w rolnictwie czy górnictwie, ale teraz ich spektrum działania jest dużo szersze i nikt specjalnie ich nie kojarzy z górnictwem ani rolnictwem. Tak jak e-mama kiedyś była dla matek o dzieciach - dziś to jest ciekawe forum na każdy temat.
          • ggrruu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:51
            Na kobiecym forum dla matek dowiedziałam się, że jestem patologią, która powinien zainteresować się MOPS, że mam patologiczne dzieci i faceta, który jest niesprawnym seksualnie odpadem atomowym, a moja praca jest bezwartościowym gównem dla ludzi bez ambicji. Dla ułatwienia dodam - autorami tych wypowiedzi nie byli forumowi panowie.
            • asia-loi Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:55
              ggrruu napisała:

Dla ułatwienia dodam - autorami tych wypowiedzi nie byli forumowi panowie.

Bo kobiety są tak samo chamskie jak faceci na tym forum. Wszystko zależy od nicka, a nie do tego czy to kobieta czy mężczyzna.
            • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:57
              Ty mi tez niezle kulka razy pojechałaś z samotnym rodzicielstwem, ale miało to inny wymiar, niż gdybym obrywała za wszystkie kobiety, które Cię odrzuciły. Wiele wpisów należy szybko ciąć, ale przede wszystkim powinno wywalać się nicki, których większa cześć postów jest do usunięcia.
              • ggrruu Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:59
                Z samotnym rodzicielstwem? Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek miała coś do samotnego rodzicielstwa, szczególnie że samotnych rodziców mam w moim otoczeniu na pęczki.
                • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:03
                  A ja pamietam, pewnie odreagowywalas „waszą” eks i pojechałaś po mnie. Było, minęło. Jesteś autentyczną użytkowniczka forum, nie jesteś tylko kompulsywną dowalaczką.
                        • fitfood1664 Re: Kobiece forum 29.09.20, 10:45
                          niektórzy po prostu sprawdzają co napisałaś jak chcą ci dos.ać, wystarczy klik i masz całą historię wypowiedzi, zawsze się coś znajdzie, są takie co to tutaj praktykują namiętnie, jak nie znajdą nic to chociaż do ilości/częstotliwości postów się dop...
                • mid.week Re: Kobiece forum 28.09.20, 08:44
                  ggrruu napisała:

> Z Berga też dyskutuję, jakbyś nie zauważyła

Dlatego kiedy kolejny raz będzie po tobie cisneła wzrusze ramionami i poczytam chrupiac orzeszki.
                  • ggrruu Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:19
                    Ależ jej pociski są na wzruszenie ramion. To jest poziom przedszkolaków mówiących: a twoja mama jest brzydka. No daj spokój. Taki pocisk jest samozaoraniem, mnie to nie może dotknąć, bo jest zbyt absurdalne. To nie oznacza, że nie można by wymyślić czegoś, co mi sprawi przykrość. Ale litości, nie są to tekstu w rodzaju: a mnie mąż wypukał a twojemu nie staje.
                    • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:22
                      Gruu do ciebie akurat nic nie mam. Tez mi.pocisnelas nie raz, ale i tak uważam Cię za jedną z najbardziej ogarnietych, inteligentnych i fajnych forumek. Cenie u ludzi błyskotliwośc i dystans do siebie a ty to masz.
                    • mid.week Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:40
                      ggrruu napisała:

> Ależ jej pociski są na wzruszenie ramion. To jest poziom przedszkolaków mówiący
                      > ch: a twoja mama jest brzydka. No daj spokój. Taki pocisk jest samozaoraniem, m
                      > nie to nie może dotknąć, bo jest zbyt absurdalne. To nie oznacza, że nie można
                      > by wymyślić czegoś, co mi sprawi przykrość. Ale litości, nie są to tekstu w rod
                      > zaju: a mnie mąż wypukał a twojemu nie staje.

wiem, ze ciebie to nie rusza, nie o to chodzi. Po prostu uważam, ze po tym co ona nawypisywała obraźliwego, cwierkanie sobie z nią jakby nigdy nic jest... słabe.
              • pade Re: Kobiece forum 28.09.20, 08:25
                lisa_elmqvist napisał(a):

> Ggruu, znakomita większość kobiet stanęła w Twojej obronie po atakach bergi.
                > Ty za to, w najlepsze dyskutujesz z chamem obrażającym kobiety i nie przeszkadz
                > a Ci to.
                >

Dokładnie.
            • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:23
              To lajcik. Ja się dowiedziałam, że jestem zaburzona alkoholiczka, ktorej matka nie kochała, gruba, brzydka i wyglądającą na 60 lat z nieogarnietym dzieckiem matolem, grubym i kulawym, mam męża swinskiego blondyna...wymieniać dalej? I tego tez nie napisali faceci na forum.
              • just_shelly Re: Kobiece forum 28.09.20, 06:04
                Tak, tak... za darmo dostałaś po paluszkach.
                I tak, taaak... jestę hakierem i wlamalam ci się na konto.
                Poziom mitomanii jest u ciebie olbrzymi.
                Już ci pisałam skąd mam twoje zdjecia. Ale wolisz sobie tkwić w przekonaniu o mojej podłości, niż przyznać się sama przed sobą do głupoty.
      • m_incubo Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:09
        Ale abstrahując od mizoginów na forum, dzielenie się swoim życiem w necie i nadmierna otwartość to nigdy nie jest dobry pomysł, bo różni ludzie są po drugiej stronie, a w necie nic nie ginie, nawet na babski forum zamkniętym.
        • mary_lu Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:16
          Nie mam problemow z dzieleniem się swoim życiem i bardzo daleko mam granice nadmiernej otwartości, póki relacja w grupie jest w miarę symetryczna. Myśle jednak, że skoro i ja już coraz mniej mam ochotę pisać o sprawach intymnych, to koniec forum musi być blisko. Mnie tego forum szkoda, bardzo je lubiłam przez kilkanaście lat.
          • just_shelly Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:36
            I ja. Nie miałam problemu z opisywaniem żartów sytuacyjnych w związku, z opisem zabiegow, z pisaniem o zakupach, szkole czy problemach z dziećmi.
            Przetrwałam kilka chorych akcji na forum łącznie z tym ze wynajęłam prywatnego detektywa po umorzeniu śledztwa w sprawie nękania mnie przez ( obie wiemy kogo ) netowy byt.
            Ale w tym roku otrzeźwiałam. Spojrzałam na to co tu się odjaniepawla z boku (pomogły mi s.ki z godzin) i no nie wypowiem się już w wątkach o weekendzie z mezem, o seksie z mezem, o sposobach na udane współżycie, o gadżetach, przebierankach, afrodyzjakach...

(Już doszedłeś chłopcze?)

Nie napisze tez o zabiegach, o miejscach, które polecam na obiad, o szkołach, o nauczycielach.

Skoro moderatorki wola zdesperowanego kolesia z brudnymi stopami... widocznie te brudne stopy sprzedaja się na emamie lepiej niż moje posty.
            • livia.kalina Re: Kobiece forum 28.09.20, 11:34
              Ot

Wiem o jakiej historii piszesz i wiem, ze nie byłaś jedyną ofiarą. Byłam tym, co wtedy się wydarzyło bardzo zbulwersowana. Miałam wtedy swoje podejrzenia.

Możesz napisać mi coś więc o rozwiązaniu tej sytuacji.? Jeśli nie tu, to może na Priv?
            • ggrruu Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:21
              Shell, ale czy z założenia to nie jest tak, że na forum trzeba się zastanowić dobrze, co się pisze i na ile chcesz się odsłonić? Ktoś może uznać, że napisałam coś intymnego, bo wypowiedziałam się w wątku o seksie. Ale mam swoje granice i nie piszę rzeczy, których nie chce, to co piszę uważam za w gruncie rzeczy mocno nieszkodliwe. W życiu nie podzieliłabym się tutaj naprawdę trudnymi rzeczami.
                • ggrruu Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:53
                  No właśnie nie. Dlatego np. nie uważam za "wyciąganie" czegoś co napisałam, bo niczego się nie wstydzę, nic nie ujawnia bolesnych dla mnie spraw i nic nie jest szczególnie intymne.
                  • snakelilith Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:02
                    ggrruu napisała:

> No właśnie nie. Dlatego np. nie uważam za "wyciąganie" czegoś co napisałam, bo
                    > niczego się nie wstydzę, nic nie ujawnia bolesnych dla mnie spraw i nic nie jes
                    > t szczególnie intymne.

Ggrru, bywalec w wątku o zagranicznych imionach napisał, że twój facet jest odpadem atomowym (zostało wycięte) i zasugerował, że jesteś ostatnią szmatą, bo tylko taka byłaby z facetem z trzema żonami i gromadką obcych dzieci. Do tego bez ślubu. Tak nie robią "normalne" kobiety w świecie bywalca. Nie jest powodem do wstydu gdy kobieta wiąże się z mężczyzną z przeszłością, ale dla mnie wstydem byłoby traktować jako normalnego partnera do rozmowy faceta, który z tego powodu traktuje mnie jak zdzirę.
                    • ggrruu Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:11
                      To może coś wycięli, o ile odpad atomowy załapałam to zdziry nie dane mi było ujrzeć. A tekst, że on by na mnie nie zwróci uwagi? To czysty komplementsmile
                    • mid.week Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:27
                      snakelilith napisała:

> Nie jest powodem do
                      > wstydu gdy kobieta wiąże się z mężczyzną z przeszłością, ale dla mnie wstydem
                      > byłoby traktować jako normalnego partnera do rozmowy faceta, który z tego powod
                      > u traktuje mnie jak zdzirę.
                      >
                      >

Dokładnie tak samo podchodzę do tematu jak snake. I dokładnie to mialam na mysli pisząc o "ćwierkaniu" z kims kto wali na odlew najbardziej szambowatymi na tym forum tekstami. Dla ciebie moze to dystans a dla mnie po prostu wstyd.
                    • ggrruu Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:27
                      A czekaj, w wątku o zagrahicznych imionach? To w ogóle tego nie wychwyciłam, chyba wszystko wycięte... Natomiast to potwierdza jedną moja obserwację: z moim związkiem mają problem wyłącznie mężczyźni tkwiący w beznadziejnych związkach z kobietami, których nie kochają i z życiem seksualnym w formie szczątkowej lub zerowej. To ich kłuje jak drzazga w tyłku, że taki odpad atomowy może byc z partnerką kilkanaście lat młodszą, lubiąca jego dzieci, ogarniętą zawodowo i jeszcze do tego zgrabną mimo rodzenia dzieci.
      • tiszantul Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:10
        "Czy moderacja uważa, że powinni to forum przejmować osobnicy płci nie-żeńskiej"

Spróbowałabyś skądkolwiek wykluczyć kobiety. Ale facetów to już można. Wtedy to nie jest seksizm, hipokryzja ani podwójne standardy. Płci mamy podobno około 65, życzę powodzenia w doprecyzowaniu wykluczeń. Na razie wykluczyłaś np. osoby niebinarne
      • sumire Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:13
        Kiedyś bywali tu fajni faceci. Potem stało się coś złego i zaczęli tu przyłazić dziwni "panowie", a i niestety część forumek zaczęła brać ich namolność i obleśność za dobrą monetę, coś jak nastolatki, które się cieszą, że kolega z IV B uszczypnął je w tyłek. A potem dziady się rozzuchwaliły.
        Uważam, że to powinno być miejsce dla wszystkich, nie tylko dla matek i nawet nie tylko dla kobiet, ale moderacja powinna wreszcie zacząć konsekwentnie reagować na oszołomów, którzy przychodzą tylko po to, żeby obrażać lub masturbować się do nieostrożnych prywatnych zwierzeń.
        • lauren6 Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:35
          Amen. Jeszcze jakiś czas temu fantazje seksualne bywalca dość szybko leciały w niebyt. Obecnie moderacja podchodzi łagodniej do tego trolla. W sumie nie wiem dlaczego.

Forum powinno być dla każdego i dla różnych tematów, ale minimalny poziom warto trzymać.
          • lukrecja46 Re: Kobiece forum 28.09.20, 07:56
            alicia033 napisała:

>
            >
            > nie, fajnych facetów to tu nigdy nie było.
            >
            >
            Ależ oczywiście, że byli. Liściasty, Borys, bałtycki- fajnie się ich czytało.
            • alicia033 Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:54
              lukrecja46 napisała:

baltycki był chamidłem, który swego czasu zapracował na długotrwałego bana
              borysa nie kojarzę, lisciastego kojarzę z traktowania żony jak dziecka specjalnej troski.
              Jak to dla ciebie "fajni faceci" to współczuję doświadczeń z mężczyznami.
              • lukrecja46 Re: Kobiece forum 28.09.20, 16:57
                alicia033 napisała:

> lukrecja46 napisała:
                >
                >
                > Jak to dla ciebie "fajni faceci" to współczuję doświadczeń z mężczyznami.
                >
                >
                Coś ci nie wyszło. Z tego co wiem i Borys, i liściasty cieszyli się sporą sympatią ematek. Rozumiem, że im wszystkim należy współczuć? Nie zapędziłaś się aby za bardzo?
      • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:08
        mary_lu napisała:

> tylko w ostatniej chwili ktoś z obsługi postanowił wpuścić kilkuna
        > stu zaburzonych gości, którzy nas atakują, komentują i fotografują. Ale mamy by
        > ć wyluzowane, dzielić się swoim życiem!

No niestety największe bagno na tym forum robia kobiety z shell na czele więc smieszy mnie oskarżanie wyłącznie facetów o zachowania jak powyzej. Akurat ona kradnąc moje foty i wysmiewajac kolor włosów czy urodę męża albo moje ubrania czy figure robi pokaz syfu jakiego żaden facet względem mnie nie pokazał nigdy. Nie wspominajac o tym, ze plotkuje o mnie gdzie sie da i szuka info o mnie I mojej rodzinie przez obce nie zwiazane z forum osoby. Dno dna. No ale ma macice to może!
          • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:25
            Nie prosiłam, sama zaproponowałas i rosilas o ocene, napisałam Ci szczerze że masz fajna urodę. Potem ty zaczęłaś jeździć po mnie i niestety kiedyś byłam głupia i się dawalam wciągać w te dyskusje. Teraz mam wywalone.
              • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:38
                Bo ja jestem fajna niestety forum jest niefajne a razej jego niektore uzytkowniczki wiec te niefajnosc przejęłam, muszę ze wstydem przyznać by nie da się zjeść przez te wygi. Teraz staram się byc sobą i nie krakac jak inne forumowe wrony. Zresztą coraz mniej chętnie tu wchodzę, bo robi się nudno i nieciekawie. Ale kilka cennych kontaktów stąd wyniosłam i dziękuję osobom, które być może wiedzą, że o nie chodzi. To dla mnie wielka przyjemność.
                • rosapulchra-0 Re: Kobiece forum 28.09.20, 14:32
                  Taka fajna jesteś, a Bogu ducha winną grrru wyzywałaś od patoli, jej partnera od starców, którzy w łóżku nie są w stanie nic zrobić, wyzywałaś też ich dzieci. Taka jesteś fajna suspicious

A to tylko jeden przykład. To co zrobiła shell tobie, to jest maleńki pikuś w porównaniu z tym, co ty piszesz innym forumkom. Nikt ci nie zapomni tych suchych macic, wyzywania ludzi od narkomanów itd.
      • tiszantul Re: Kobiece forum 29.09.20, 21:08
        "Czy moderacja uważa, że powinni to forum przejmować osobnicy płci nie-żeńskiej, ze swoim bagażem mizoginii, leków, fobii i żalu do kobiet? Od kilku lat czuje się tutaj jak na damskim dniu w spa, niby to dla kobiet, mamy się obnażać i czuć swobodnie, tylko w ostatniej chwili ktoś z obsługi postanowił wpuścić kilkunastu zaburzonych gości, którzy nas atakują, komentują i fotografują. Ale mamy być wyluzowane, dzielić się swoim życiem!"

Wątek jednoznacznie pokazał, ze wszystkiemu winien jest bywalec hoteli i reszta samców. Na szczęście przynajmniej w tym wątku na kobiecym forum wyluzowane panie pokazują, jak dzielić się życiem. Można poczuć się jak w prawdziwym spa
        • chococaffe Re: Kobiece forum 29.09.20, 21:14
          Jeżeli nie widzisz różnicy to postaram się wytłumaczyć: czym innym są osobiste naparzanki osób się nie lubiących czym innym mizoginia i pogarda dla kobiet tylko dlatego, że są kobietami.
          • ggrruu Re: Kobiece forum 29.09.20, 21:25
            Wiesz, mnie zdecydowanie mniej przeszkadza, że pan X uważa wszystkie kobiety za dziwki, jego broszka. Bardziej mi przeszkadza, jak ktoś do mnie podejdzie i mi nabluzga bezpośrednio.
              • ggrruu Re: Kobiece forum 29.09.20, 21:44
                Mimo wszystko podpity pan Czesio snujący na ławce pod blokiem swoje wywody o dziwkach jest irytujący jak brzęczenie muchy - wolałabym, żeby go nie było, ale nie poświęcam mu za wiele uwagi. Typ łażący za mną z personalnymi wyzwiskami to jest zupełnie inna sprawa i inny poziom obrazy. Różnica jak między narzekaniem do sąsiadki, że politycy to złodzieje, a powiedzeniem: premier ukradł 10 milionów.
    • asia-loi Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:39
      Mnie faceci na tym forum absolutnie nie przeszkadzają, wręcz uważam, że fajnie że są.
      Przez to forum jest ciekawsze. Nikogo nie wygaszam, dyskutuję z kim chcę i w jakich wątkach chcę. Nikt mnie nie zmusza do niczego i nikt mi nie przeszkadza, że jest i że pisze. Jak mnie jakiś wątek nie interesuje to w niego nie wchodzę, a jak nie mam ochoty z kimś dyskutować to z nim nie dyskutuję.
      • andaba Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:42
        Serio?
        Forum jest ciekawsze?
        Przez facetów, którzy tu bywają?
        Twoje życie zaiste musi być jałowe pod względem dostępu do posiadaczy chromosomu Y.
        • asia-loi Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:45
          andaba napisała:

> Serio?
          > Forum jest ciekawsze?

Tak uważam. Fajnie że są tu ludzie o różnych poglądach, a nie tylko tacy którzy sobie przytakują.

> Przez facetów, którzy tu bywają?

Wiemy o sobie nawzajem tylko tyle ile sami napiszemy. Każdy pisze co chce, niekoniecznie prawdę.

> Twoje życie zaiste musi być jałowe pod względem dostępu do posiadaczy chromosom
          > u Y.

Pudło.
            • asia-loi Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:53
              chococaffe napisała:

> Nazywasz chamstwo poglądami???

Nie czytam wszystkiego jak leci. Wybieram sobie wątki. Na chamstwo niestety nie ma rady, i trzeba traktować to jako efekt uboczny dyskusji anonimowych nicków. W realu wielu z tych chamskich odzywek pewnie nie miałoby miejsca. Jednak ludzie w realu ważą słowa.
              • lisa_elmqvist Re: Kobiece forum 27.09.20, 23:00
                Bzdury wypisujesz. W jaki sposób rozumiesz słowo "moderacja"?
                Nie spotkałaś się z chamstwem w życiu, czy udajesz, że nie widzisz, bo Ciebie nie dotyczy (tym razem)?
                I w życiu i w świecie wirtualnym należy reagować na "efekt uboczny" czyli prostackie, mizoginiczne, chamskie zachowania.
              • pade Re: Kobiece forum 28.09.20, 08:31
                No to niewiele tych wątków czytasz, bo "panowie" udzielają się nawet w wątkach o kosmetykach. Chyba jeszcze tylko te o kotach omijają, ale pewnie niedługo.
          • cruella_demon Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:30
            Najfajniejsze jest jak zkładają wątki z fantazjami o zapłodnieniu wioski murzynek, a wy im potem o sprawach intymnych się zwierzacie 🤭
            Serio? Nie brzydzi was jak taki padalec was czyta i wali do was gruchę? Blee 🤮
            • dramatika Re: Kobiece forum 28.09.20, 13:57
              cruella_demon napisała:

> Najfajniejsze jest jak zkładają wątki z fantazjami o zapłodnieniu wioski murzyn
              > ek

Najfajniejsze jest to, jak się stado wonskich specjalistek daje prowokować. Niektórzy tak mają, że lubią drażnić małpę w klatce przejeżdżając kijem po prętach tongue_out Częste zjawisko w podstawówkach wśród dzieci, które lubią "triggerować" inne dzieci z tzw. krótkim lontem, a potem mieć bekę z reakcji, a raczej z tego, że była przewidywalna tongue_out
        • pade Re: Kobiece forum 28.09.20, 08:29
          andaba napisała:

> Serio?
          > Forum jest ciekawsze?
          > Przez facetów, którzy tu bywają?
          > Twoje życie zaiste musi być jałowe pod względem dostępu do posiadaczy chromosom
          > u Y.

Andaba, w punkt!!

• bywalec.hoteli Re: Kobiece forum 27.09.20, 22:44
        asia-loi napisała:

> Mnie faceci na tym forum absolutnie nie przeszkadzają, wręcz uważam, że fajnie
        > że są.
        > Przez to forum jest ciekawsze. Nikogo nie wygaszam, dyskutuję z kim chcę i w ja
        > kich wątkach chcę.

No i super. Chwalę.
      • majenkir Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:08
        asia-loi napisała:
        Nikogo nie wygaszam, dyskutuję z kim chcę i w ja
        kich wątkach chcę. Nikt mnie nie zmusza do niczego i nikt mi nie przeszkadza, że jest i że pisze.

To dokładnie tak jak ja.

To publiczne forum, powinno być dostępne dla wszystkich. Nie ma obowiazku z nimi rozmawiać ani sensu się denerwować 🤷‍♀️
        • bergamotka77 Re: Kobiece forum 28.09.20, 01:10
          majenkir napisała:

> asia-loi napisała:
          > Nikogo nie wygaszam, dyskutuję z kim chcę i w ja
          > kich wątkach chcę. Nikt mnie nie zmusza do niczego i nikt mi nie przeszkadza, ż
          > e jest i że pisze.

>
          > To dokładnie tak jak ja.
          >
          > To publiczne forum, powinno być dostępne dla wszystkich. Nie ma obowiazku z nim
          > i rozmawiać ani sensu się denerwować 🤷‍♀️
          >
          >

Dokładnie tak. Bo parę panienek reaguje alergicznie na każdego faceta... ale to ich problem.
        • pierwszychleb Re: Kobiece forum 28.09.20, 10:16
          Zgadzam sie. Kasowac wpisy jak ktos przeholuje, ale forum to miejsce gdzie kazdy moze pisac.
          Co do mezczyzn na tym forum to zgadzam sie ze w wiekszosci przypadkow sa dziwni. Ale tak to juz jest ze babskie w zamierzeniu forum przyciagnie dziwnyh chlopow tez. Zapewne na meskim sa jakies dziwne babki.
          • reinadelafiesta Re: Kobiece forum 28.09.20, 16:15
            "Zgadzam sie. Kasowac wpisy jak ktos przeholuje". Byleby z głową. Bo jaki ma sens likwidowanie postu założycielskiego i zostawiania reszty dyskusji? Kiedy część osób nawet nie wie, na jaki temat toczy się rozmowa? To jakaś zabawa w głuchy telefon?
      • fitfood1664 Re: Kobiece forum 29.09.20, 11:30
        Zgadzam się, panowie nie piszą nic gorszego od pań, przynajmniej nie zaobserwowałam, jakby tak przyłożyć jakąś miarę do panującego tu chamstwa. Śmieszne jak niektóre krzyczą "nie odpowiadaj mu bo on mnie nazwał głupią", pozostaje wierzyć na słowo, bo osobiście nie czytam forum od deski do deski i nie spotkałam się z przywoływanymi tutaj drastycznymi przejawami chamstwa ze strony panów, a nie będę wyrabiać sobie opinii na podstawie doniesień. Tak więć sorry, nie przyłączę się do postulatu wywalenia panów, jeśli nie pójdzie za tym aklcja wywalenia po prostu chamskich nicków płci obojga.