Dodaj do ulubionych

prawie oszukana

30.10.20, 19:43
Jestem roztrzesiona. Jestem 29letnią singielką i teraz widzę jaka naiwna jestem. Strasznie ostatnio sie samotna czułam. Odezwał się do mnie na facebooku jakis obcokrajowiec był milutki, fajny i wogóle cud miód. I tak rozmawialismy, rozmawialismy. I mówi ze chciałby przyjechac do Polski ale musi u szefa potwierdzic a on sie nie zgodzil i jak ja napisze napewno sie zgodzi i wtedy juz mi sie zapalila czerwona lampka ale mowie ok napisze maila i odpisano zeby wypelnic o kogo chodzi imie nazwisko, ID o kogo chodzi i mam podac swój skan dowodu osobistego albo paszportu. Oczywiscie nic nie dałam ale na chwilke sie zawahałam bo troche mu zaufałam. Jednak w pore sie opamietalam i nic nie wysłałam. Zablokowałam numer itd i teraz sie zastanawiam czy zgłosić to na policję? co mogłoby sie stac gdybym jednak wysłała wszystko? jestem przerazona!
Obserwuj wątek
      • pytajacakinga Re: prawie oszukana 30.10.20, 20:11
        anika772 napisała:

> To ta od wielu nicków?
        > Za kaowca tu robisz?

Nawet nie masz pojęcia ile prawdziwych kobiet daje się nabrać na te Meile od zakochanych żołnierzy nie wiadomo skad czy arabskich szejkow.
        Sama znam dwie i wydawało się że inteligencja w normie a potem nie wiedzą dlaczego wysłała kasę czy jakieś dane. Zaćmienie umysłu z samotności chyba na tym to polega. 😉
    • mikams75 Re: prawie oszukana 30.10.20, 21:08
      spokojnie, dobrze, ze zachowalas przytomnosc, choc chec przyjazdu teraz wydalaby mi sie dziwna od razu. Mozesz zglosci na fb, zeby zablokowali konto a poza tym to podac gdzie sie da, tutaj tez, jego dane, ku przestrodze, kiedys jakas inna dziewczyna wrzuci w googla. To niestety to na fb czesty przekret.
      Choc ja sie kiedys wdalam z jednym akim w dyskusje, troche z ciekawosci i dla rozrywki. Ale ciezko bylo, bo on nawet nieszczegolnie uprzejmy byl, wiec nie wiem jak on podrywa baby.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka