Dodaj do ulubionych

Ikea Poznań

02.11.20, 10:24
Jak wygląda tam sytuacja. Chciałam w weekend tam jechać. Z racji ograniczeń co do ilości osób czeka się na dworze na swoją kolejkę? Są tłumy? Mam tam ok 70 km i nie chciałabym odjechać z kwitkiem a mój czas jest ograniczony.
Obserwuj wątek
    • princy-mincy Re: Ikea Poznań 02.11.20, 11:23
      Weekend odradzam niezależnie od epidemii, zawsze jest full. Jeśli jednak tylko weekend wchodzi w grę, to chyba będzie lepiej, gdy będziesz na otwarcie sklepu. Zresztą w Google możesz sprawdzić, w których godzinach sklep jest najbardziej oblegany.
    • lady.madrugada Re: Ikea Poznań 02.11.20, 12:00
      Unikam weekendów, w tygodniu byłam ostatnio kilka razy, zero kolejek. IKEA zresztą informuje, że poznański sklep ma taką powierzchnię, że bez problemów może wejść bardzo dużo ludzi, więc kolejki przed wejściem nie powinno być. Jeśli tylko sobota wchodzi w grę to na Twoim miejscu pojechałabym na 9:00, wtedy zanim ludzie się rozkręcą, będziesz już przy kasie wink
    • mrs.solis Re: Ikea Poznań 02.11.20, 14:49
      Jesli masz mozliwosc to najpierw sprawdz, czy w sklepie maja towar , ktory chcesz kupic. Ja sie wybralam do ikei, wystalam w godzinnej kolejce po czym praktycznie nic nie kupilam, bo nie bylo tego po co pojechalam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka