Dodaj do ulubionych

statystyki - szczepienia

15.02.21, 10:39
Odsetek zaszczepionych na 100 mieszkańców w poszczególnych krajach UE. Polska w czołówce (jeśli by uwzględnić tylko duże kraje, z populacją powyżej 10 mln mieszkańców, byłaby pierwsza).

ourworldindata.org/grapher/covid-vaccination-doses-per-capita?tab=chart&stackMode=absolute&time=latest&country=AUT~BEL~BGR~HRV~CYP~CZE~DNK~EST~FIN~FRA~DEU~GRC~HUN~IRL~ITA~LVA~LTU~LUX~MLT~NLD~POL~PRT~ROU~SVK~SVN~ESP~SWE®ion=World
Wrzucam, bo nie mogę już czytać jaki to rząd pisowski najbardziej na świecie nieudolny w walce z pandemią.
Żeby nie było, prędzej odgryzę sobie palec niż zagłosuję na PiS, a powodów jest multum. Ale nie może być tak, że jesli fakty przeczą jakiejs tezie, to tym gorzej dla faktów.
Obserwuj wątek
  • iwoniaw Re: statystyki - szczepienia 15.02.21, 10:47
   This is counted as a single dose,
   and may not equal the total number of people vaccinated,
   depending on the specific dose regime (e.g. people receive
   multiple doses).


   Oczywiście, jeśli fakty nie są podrasowane, to tym gorzej dla faktów 😂 I oczywiście, bywalcze lokali wyborczych, zaznaczenie że nie głosujesz na PiS jest całkowicie wiarygodne 😂
  • kryzys_wieku_sredniego Re: statystyki - szczepienia 15.02.21, 11:50
   Jest wiele krajów gdzie te szczepionki jie zostały jeszcze zatwierdzone, np. Korea od marca będzie szczepić.
   O tym jak wyglada sytuacja ze szczepieniami możemy porozmawiać w okolicach września, bo wie państw czeka na miliony dawek a proces szczepień calego narodu chcą załatwić w 3-5 miesiące.
   We wrzesniu to będziemy w ogonie szczepień jak dalej będziemy się lansować.
  • bistian Re: statystyki - szczepienia 15.02.21, 12:15
   Ja już pisałem wcześniej, żeby się zmieścić w sensownym terminie, powinniśmy szczepić 220 tysięcy osób dziennie, wyłączając święta i niedziele. Czy to jest spełnione, Bywalcze?
   Jeśli nie, nie ma się z czego cieszyć.

   Rząd jest beznadziejny, nieudolny i kombinatorski, ale ludzie na samym dole, już niekoniecznie. Jeśli coś się udaje, wbrew rządowi, to jest ich sukces i dobrze, że chwalisz tych pracowników
  • paskudek1 Re: statystyki - szczepienia 15.02.21, 12:53
   Ruszają szczepienia nauczycieli. Gdzie będą szczepieni nauczyclele? Otóż w szpitalach węzłowych. Bo jak wiadomo szczepionka, którą mają być szczepieni wymaga strasznych warunków 2 do 8 stopni.
   Dodatkowo godziny dla nauczycieli do szczepnienia to 10 - 14. Gdyż jak wiadomo nauczyciele klas 1-3 i opiekunowie świetlicy czy nauczycielki przedszkolu w tych godzinach siedzą w domu i się nudzą. Kto wymyślił ten genialny plan?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka