Dodaj do ulubionych

Wujek Obajtka

25.02.21, 22:45
To według Obajtka (przepraszam za język ale nie wiem jak to przetłumaczyć):"Skurwysyn. Ten chuj pierdolony, brudna pała. "

Dlaczego "brudna pała"? Na Twitterze już wiele interpretacji ale jestem ciekawa Waszej.

A tak w ogóle to ponoć nasz przyszły premier.

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,178492,26828248,tasmy-obajtka-w-piatek-w-wyborczej-material-o-brudnych-interesach.html
Obserwuj wątek
    • gaskama Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 07:36
      Powiem szczerze, że w moim przypadku PiS wygrał. Nie mam siły nawet czytać artykułu. Przeczytałam tylko nagłówek. Jeszcze 8 lat temu w takich sytuacjach powoływano by komisje. Teraz co tydzień są ujawniane przekręty partii rządzącej i nic się nie dzieje. Trzeba się pogodzić z tym, że to nie jest już kraj demokratyczny. Można wyjechać z tego kraju. Można się dostosować i umeblować w tej doopie. Nie wiem, czy kolejne wybory coś zmienią. Suweren jakoś da się przekonać kolenym 500+. No i ostatnie wybory były pelne drobnych przekrętów, kolejne mogą być jednym wielkim przekrętem.
    • bknrkw1 Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 07:48
      Pinokio kontra "brudna pała" , w tle p.Zbyszek z krzywą bużką i krzywym zgryzem

..........
      poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26824682,abp-gadecki-usuwa-ze-stanu-duchownego-ksiedza-pedofila-ofiara.html?_gl=1*1xbqmom*_ga*MTQ4Mzc1MTYxNC4xNjE0MzIwOTMz*_ga_WQB1X4MJHS*MTYxNDMyMDkzMy4xLjEuMTYxNDMyMTAzMS42MA..#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.maly
      • riki_i Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:34
        triss_merigold6 napisała:

> Jakby to powiedzieć, wracamy do wczesnego PRL i błyskawicznych karier prostaczk
        > ów z interioru.

Ten typ śmierdzi jednak prowincjonalną mafią, do tego okradał własną rodzinę, która mu wcześniej podała rękę.
        • mmoni Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 18:54
          Prawda? 19-latek świeżo po bylejakim technikum, zatrudniony charytatywnie zakłada konkurencyjną firmę. Niby paragrafu na to nie ma, ale jakoś to paskudne.
          • 71tosia Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 17:34
            i pomyśleć ze Nowak sie z głupiego zegarka tłumaczył wink
            BTW wójt w malej miejscowości zarabia ok 10tys miesięcznie? A podobno lokalne społeczności nie potrafią docenić aktywnych jednostek?
            • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 19:00
              71tosia napisała:

> i pomyśleć ze Nowak sie z głupiego zegarka tłumaczył wink

Nowak to wręcz patriota. W Polsce tylko zegarki, za to na Ukrainie poszedł na całość tongue_out

• dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:32
                  livia.kalina napisała:

> Radio erewań.
                  >
                  > "zegarki" i "na Ukrainie poszedł na całość".

Livka, ja tu nie uprawiam działalności naukowej, co najwyżej poezię. Korzystam z przywileju licentia poetica.
                  Wiadomo, że nie chodziło o zegarki, tylko zegarek oraz nie było moim zamiarem umniejszać zdolności pana Nowaka sugerując, że to co odstawiał na Ukrainie to wszystko, na co było go stać tongue_out
                    • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:42
                      livia.kalina napisała:

> a ma jakiś wyrok skazujący?

Jeszcze gotów zostać więźniem politycznym tongue_out
                      Czemu go bronisz? To tylko jakiś polityk. Wszyscy oni kradną.
                        • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:05
                          livia.kalina napisała:

> Bo to rozmywanie odpowiedzialności tych, którzy naprawdę kradną.

Wszyscy kradną.
                          Nowak wpadł tylko dlatego, ze nie kradł w Polsce. Na Ukrainie są inne układy.
                          Ciekawi mnie dlaczego bronisz jednych określonych złodziei, a innych chcesz osądzić. Trzeba na to mieć jakieś dyplomy, czy wynosi się to z domu?
                          • morekac Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:06
                            >Na Ukrainie są inne układy.

Doprawdy? Znaczy się: lepiej u nich (uczciwiej i policja ściga przestępców) czy po prostu podpadł tamtejszej mafii?
                            • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:12
                              morekac napisała:

> >Na Ukrainie są inne układy.
                              >
                              > Doprawdy? Znaczy się: lepiej u nich (uczciwiej i policja ściga przestępców) czy
                              > po prostu podpadł tamtejszej mafii?

Oczywiście podpadł tamtejszej mafii, która nie ma nic wspólnego z naszą. Dlatego tak głupio wyszło tongue_out
                          • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:15
                            >Trzeba na to mieć jakieś dyplomy, czy wynosi się to z domu?
                            Widzę, że kompleksy mocno ci doskwierają. Idź się w takim razie doedukuj. Lepszej rady nie dostaniesz. Na całym forum nie ma drugiej takiej osoby, która by tyle o (swoich nieistniejących) dyplomach pisała.

>Na Ukrainie są inne układy.

To się akurat zgadza, tylko nie rozumiesz na czym to polega. Co kilka lat zmienia się ekipa rządząca i całą poprzednią próbuje zapakować do więzienia. To stały schemat i trudno jedną ekipę nazwać lepszą od drugiej. Ukraina nie jest (niestety) stabilnym politycznie państwem. Nowak dostaje tu rykoszetem. A pisowi jest to na rękę więc dmucha w ten balonik. A pożyteczni idioci powtarzają.

Nie bronię Nowaka ale nie będę na siłę wymyślać, że jest złodziejem, żeby tylko Obajtek wypadł lepiej na jego tle.
                            • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:47
                              livia.kalina napisała:

> Widzę, że kompleksy mocno ci doskwierają.

Nie mam żadnych kompleksów, złotko. Piję do twojej przypadłości, że w każdej dyskusji, dotyczącej czegokolwiek, powołujesz się na autorytet wykształcenia. Ergo - może to właśnie wykształcenie każe ci sądzić, że politycy z jednej partii kradną, a z innej nie. Nietrudno się domyślić, co można sądzić o wartości tego typu wykształcenia tongue_out Nie oznacza to, ze uważam, że kształcenie się jest złe. Co najwyżej, że ukończyłaś chuj..e szkoły, byłaś złą studentką, albo swoje doktoraty sobie wymyśliłaś.

I
                              > >Na Ukrainie są inne układy.
                              >
                              > To się akurat zgadza, tylko nie rozumiesz na czym to polega. Co kilka lat zmien
                              > ia się ekipa rządząca i całą poprzednią próbuje zapakować do więzienia.

Moja droga - jeśli ich pakują do tego wiezienia, to są o oczko wyżej niż Polska jeśli chodzi o praworządność. Natomiast oczywiscie nic takiego nie ma miejsca - po prostu Nowak nadepnął na odcisk jakimś lokalnym oligarchom - probował czerpać zyski z ich terenów. Obejrzyj jakiś film kryminalny o gangach sprzedawców nakrotyków, to jest podobny case.
                              • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 21:57
                                >Obejrzyj jakiś film kryminalny o gangach sprzedawców nakrotyków

I to jest źródło twojej edukacji?

No tak, to wiele tłumaczy.

Ani ja, ani nikt inny na forum nic nie pisze o moim wykształceniu. Ty jesteś wyjątkiem. O swoim wykształceniu wspomniałam lata temu, przy okazji wątku typu "a kim jesteście z wykształcenia" albo "a co studiowałyście". Ty o tym piszesz w każdym możliwym miejscu. Ostatni raz piszę: masz kompleksy, to rusz coś ze swoją edukacją. Zrób maturę, idź na jakiś kurs, choćby szycia. Powinnaś się poczuć lepiej.Jak widać po twoim udzielaniu się we wszystkich możliwych wątkach, w których walczysz do upadłego o "dobre imię" pedofilii w sutannach i innych zboczeńców, czasu masz pod dostatkiem.
                                • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 22:23
                                  livia.kalina napisała:

>. Zrób maturę, idź na jakiś kurs, choćby szycia.

Moja droga, siedzę na zdalnym nie mając wykształcenia i mi za to płacą. Przez większość czasu się opierdalam. Nie uwierzysz, prywatna firma nastawiona na zysk, do tego - podkreślam - nie zajmuję się prostytucją, ani pisaniem dla mediów.
                                  Twoje doktoraty mozesz sobie wsadzić, tak samo jak naiwne przekonanie, że PiS jest złe, a PO dobre.
                                  • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 22:32
                                    > tak samo jak naiwne przekonanie, że PiS jest złe, a PO dobre.
                                    Może jakbyś zrobiła kurs szycia, to być pojęła, że to nie moje przekonanie, a twoja imaginacja. MOŻE. Jednak z dużym prawdopodobieństwem jesteś tak ograniczona, że już nic ci nie pomoże. Miłej wegetacji zatem życzę.
                                    • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 22:40
                                      livia.kalina napisała:

> > tak samo jak naiwne przekonanie, że PiS jest złe, a PO dobre.
                                      > Może jakbyś zrobiła kurs szycia, to być pojęła, że to nie moje przekonanie, a t
                                      > woja imaginacja.

Mysiu pysiu, PO jest tak samo złe jak PiS. To nie jest imaginacja czy symetryzm, to jest fakt.
                                      Jeśli Obajtek z nadania PiSu zrobił coś źle, to jest zły. Jesli Nowak z nadania PO zrobił coś źle, też jest zły.
                                      To naprawdę jest aż tak proste.
        • sumire Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:04
          No właśnie smile
          Myślę, że wielu ludzi z zespołem Tourette'a chciałoby go tak mistrzowsko opanować, jak Obajtek. 253 qrvy w 2 godziny, ale gdy trzeba publicznie występować, to jakoś ani jedna mu się nigdy nie wypsnęła... Ja tam się nie znam, ale...
          • iwles Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:52
            sumire napisała:

> No właśnie smile
            > Myślę, że wielu ludzi z zespołem Tourette'a chciałoby go tak mistrzowsko opanow
            > ać, jak Obajtek. 253 qrvy w 2 godziny, ale gdy trzeba publicznie występować, to
            > jakoś ani jedna mu się nigdy nie wypsnęła
            ... Ja tam się nie znam, ale...

to samo pomyślałam big_grin
            • 71tosia Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 17:26
              bo to 'wybiorczy zespól Tourette'a' cos takiego jak słuch wybiorczy u dzieci - 'posprzątaj' nie usłyszy ale ale jak o wakacjach z mężem szepczesz to każdą zgłoskę usłyszy i jeszcze babci zgrabnie powtórzy ; -)
      • riki_i Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:36
        sumire napisała:

> Idealnie pasuje na pisowskiego premiera, trzeba przyznać.
        > Ale już Wprost tłumaczy, że Obajtek ma zespół Tourette'a. Biedactwo.

Hehehe, czekam jeszcze na jakąś pomroczność jasną i inne tego typu wynalazki.
      • nangaparbat3 Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 13:26
        No właśnie ten zespół Tourette'a mnie powalił. Pan na premiera? A jak by mu odwaliło na audiencji w Watykanie ? (najpierw chcialam napisać "w Brukseli", ale to by mogło ich nawet ucieszyć).
      • 71tosia Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 14:52
        to chyba dosc popularna przypadłość wśród polityków i taka ciekawa medycznie bo objawy ujawniają sie zwłaszcza w rozmowach biznesowo-towarzyskich wink
    • conena Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 09:11
      na moje oko ludzie Morawieckiego stoją za tym artykułem, a to oznacza, że zmiana premiera jest wielce prawdopodobna. nie dziwi mnie w ogóle, że pisowska prokuratura nie zrobiła nic Obajtkowi, w jaki niby sposób mają zbierać haki na "wiernych idei prawa i sprawiedliwości"? Ziobro nie takie asy ma w rękawie, dlatego jest nietykalny i taki Gowin może mu skoczyć.
      bagno. mafijne bagno.
    • backup_lady Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:35
      To i tak nic nie zmieni, popierający PIS nie usłyszą o tym w jedynym medium, które do nich dociera czyli TVP, a wręcz przeciwnie, pewnie wysłuchają 20 minutowego "rzetelnego" reportażu o tym jak to nowe objawienie narodu jest prześladowane przez niemieckie media.
      • riki_i Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:40
        Dla mnie sam pomysł promowania go na premiera to element jakiejś wewnętrznej pisowskiej walki buldogów pod dywanem. W oczywisty sposób to jest pomysł przeciwko Obajtkowi. Sto tysięcy razy lepiej jest być prezesem Orlenu niż premierem. Zwłaszcza z perspektywy myślowej takiego chama i prostaka nastawionego wyłącznie na kasę (vide nagrania).
      • sumire Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:47
        Tak właśnie będzie. Bezpardonowy atak, blabla.
        No i zgodnie ze standardami pisowskiego Bantustanu sprawę w imieniu Obajtka tłumaczy rzecznik prasowy Orlenu. Nieważne, że z Orlenem nie ma ona żadnego związku.
    • gaskama Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 11:57
      A tak to widzi suweren:
      (www.wpolityce.pl)

Daniel Obajtek jest opluwany, bo jest świetnym menadżerem. Plują na niego ci, którzy nie chcą Polski sprawczej, silnej i szanującej siebie.

Szmaciarze gazetowi, obśmiewający człowieka chorego na zespół Touretta, bo ma zwyczajne objawy wynikające ze swojej choroby. Szmaciarze i sku…

Szmaciarze gazetowi, obśmiewający człowieka chorego na zespół Touretta, bo ma zwyczajne objawy wynikające ze swojej choroby. Szmaciarze i sku…

Agentura wpływu dostała zlecenie, by zaatakować Daniela Obajtka. Czyżby Orlen zaczynał być zbyt silny? smile A może sam prezes jest niewygodny dla zagranicznych interesów? Po polskiej zbrojeniówce uderzają w polski koncern. Znaczy, że jest dobrze! Jeszcze tylko #repolonizacja! smile
      • sumire Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 12:01
        Ale muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tempa, w jakim pisiorscy spin doktorzy wykręcili sprawę Obajtka tak, że całe clou afery zostało przykryte mało w gruncie rzeczy istotną kwestią przekleństw i Tourette'a. A nasi symetryczni dziennikarze i blogerzy już łyknęli jak gęś kluski. Nigdy się nie nauczą.
          • mdro Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 12:30
            Ja podejrzewam, że "tu" raczej chodzi o to, że większość ma już dawno wyrobiona opinię. Ja z mężem, mamą czy siostrą też rzadko tematy polityczne poruszam, bo i w zasadzie po co, skoro myślimy tak samo.
              • mdro Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 13:04
                A, chodziło o bluzgi! Jakoś te bluzki skojarzyły mi się z modowymi wątkami i że dziewczyny na forum o ubraniach rozmawiają zamiast o polityce.

Poza tym tu słownictwo faktycznie mocno rzuca się w oczy, nawet panowie używający panienek jako przecinków nie mają startu do pana prezesa. A reszta, no cóż - a bo to pierwszy pisowiec umoczony po uszy w takie czy inne przekręty i przestępstwa?
          • sumire Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 13:44
            Nauczyliśmy się przyjmować to za coś stałego i niezbyt dziwnego, niestety. Niemniej serio zatrważa mnie to, co czytam w wykonaniu ludzi, po których jednak spodziewałabym się, że zauważą, iż bluzgi i Tourette to małe miki. A tu już leci "ojejku, ale zwróćmy uwagę na kontekst, ale Tourette, ale totamto". I tak właśnie po raz kolejny rozmydlamy problem.
      • triss_merigold6 Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 12:29
        Czytuję media #dobrejzmiany, nawet jeśli przyjąć, że komenty generują boty, to i tak rzesze widzów tvp autentycznie wierzą, że mamy najlepszy propolski rząd ever, a każda krytyka wynika z zagranicznych inspiracji.
      • ariathedevil Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 22:51
        Tak to wygląda. Dodatkowo wchodzi płatna trolownia dramatiś odwraca kota ogonem i znów zaczyna pierdololo bo pełooooo. Nikt im nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne smile Sprawa jest prosta : obsrajtek Dyzma polskiej polityki mając praktyki w technikum krowiarskim przywykł tak do smrodu, że bez wazeliny wszedł w tył kogo trzeba.
        • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 23:03
          ariathedevil napisała:

> wchodzi płatna trolownia dramatiś odwraca kota ogo
          > nem i znów zaczyna pierdololo bo pełooooo.

Nie, kotuś. Złodzieje powinni siedzieć, niezależnie od tego, w jakiej partii byli i są. To nie jest symetryzm, tylko pogląd 90% społeczeństwa.
    • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 14:01

Dominika Wielowieyska
      @DWielowieyska
      ·
      3 g.
      Związki Obajtka z T. Bugajem to firmy TT Plast oraz ERG Bieruń-Folie. Do TT Plastu i ERG Bieruń-Folie popłynął w ostatnich latach strumień publicznych dotacji. W 2019 r. z puli rządzonego przez PiS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego TT Plast dostał 28,5 mln
      • dramatika Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 16:52
        paola.brunetti napisała:

> Ja chciałabym wiedzieć, kto nagrał te taśmy i po co

To samo mówiono przy taśmach z Sowy. Nie było wazne co mówili nagrani, tylko kto ich nagrywał tongue_out
      • solejrolia Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 17:05
        A jakie to ma znaczenie, kto i po co.
        Może znajomy, dla jaj. Kiedyś nagraliśmy kolegę, któremu włączyło się bluzganie, a był nic nie znaczącym studentem. A dziś, hoho wink
      • iwles Re: Wujek Obajtka 27.02.21, 03:36
        paola.brunetti napisała:

> Ja chciałabym wiedzieć, kto nagrał te taśmy i po co, bo w tamtych czasach Obajt
        > ek był nic nie znaczącym wójtem małego miasteczka w Polsce B.

I być może służby Kaczyńskiego wyłapywały takich, a potem zbierały taśmy do szantażowania, by Ci nic nie znaczący stali się wiernymi i ślepymi wykonawcami pomysłów panaNADprezesa.
      • morekac Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:19
        Pisowski wzorzec jest z Pcimia.
        BTW: wiecie, że jak się jedzie z Pcimia do pcimskich przysiółków typu Kudłacze, które sąsiadują z takimi przysiólkami jak Obajtki, Ciapały, Padoły i Dupakówka, to jedzie się przez "Przezdupy". Tam ten ZT to mają chyba wzyscy w okolicy...
    • bknrkw1 Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 18:42
      Ja w sprawie formalnej . Co na to wszystko ten brudny #uj , znaczy "brudna pała"

..................
      www.facebook.com/PlatformaObywatelska/photos/a.10154365124248740/10158348113363740/?type=3&theater
    • taniarada Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:16
      Ale się boją, że skuteczny organizator w przyszłości zostanie premierem.
      Rzucili się na nogawki jak ratlerek spuszczony ze smyczy.
      Słynna wypowiedź ówczesnego szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza, który polskie inwestycje rozwojowe określił jako: "chu**, du** i kamieni kupa". Ja to pamiętam.
      • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:22
        a na czym polega bycie "skutecznym organizatorem" w przypadku Obajtka? Na spuszczaniu ropy do Bałtyku? Na oszukiwaniu w zeznaniu majątkowym? na oszukiwaniu, ze się nie prowadzi DG będąc samorządowcem? Taka skuteczność nam jest do czegoś potrzebna?
      • janja11 Re: Wujek Obajtka 26.02.21, 20:55
        taniarada napisał(a):

> Ale się boją, że skuteczny organizator w przyszłości zostanie premierem.
        > Rzucili się na nogawki jak ratlerek spuszczony ze smyczy.
        > Słynna wypowiedź ówczesnego szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Bartłomieja
        > Sienkiewicza, który polskie inwestycje rozwojowe określił jako: "chu**, du** i
        > kamieni kupa". Ja to pamiętam.

O, i oto PiSi troll przyszedł przekonywać, że PiSie szambo to perfumeria.
        Smród się niestety rozchodzi od każdego PiSiego towarzysza.
        Wy też cuchniecie towarzyszu trollu.
    • livia.kalina Re: Wujek Obajtka 27.02.21, 11:41
      O co chodzi w aferze Obajtka:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26831875,wojt-a-zarazem-cichy-wspolnik-tlumaczymy-w-punktach-o-co.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka