Dodaj do ulubionych

Mowa ciala

27.04.21, 18:40
Mozecie polecic jakies dobre ksiazki ale lepiej zrodla dostepne w internecie.

Potrzebuje na szybko zinterpretowac takie zachowanie: siedzimy sobie z kolega z pracy przy biurku, cos tam razem klikamy dla wyzszego celu pod nazwa wyrobienie kejpiajow. No i kolega ma taka tendencje, ze sie kladzie na moim biurku. Moze normalnie bym na to nie zwrocila uwagi ale sie powtarza i powtarza i wyglada to bardzo dziwnie. Nie jestem dobra w te klocki ale widze, ze inni widza i robia dziwne miny a ja nie potrafie tego zinterpretowac.

Wiec wyglada to tak, ze krzesla stoja dosc blisko, cos tam razem robimy i on siedzi prosto, ale jak dla mnie za blisko. Potem konczymy i zwykle jeszcze chwile omawiamy jakies rozne sprawy zwiazane z naszym projektem i wtedy on sie kladzie. Glowa oparta o jedna reke i tak sobie "lezy" gorna polowa ciala na moim biurku.

Odbieram to tak jakby sie mnie bal i chcial sie odsunac ale nie mogl, ale nie jestem pewna. Lada chwila bedzie moim podwladnym, na ten moment jestesmy rowno zostaje kierownikiem projektow w ramach awansu. Wczesniej jakos tak nie bylo.

Ale i tak mozecie to poleccie jakies dobre ksiazki bo chyba mi brakuje tez wiedzy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka