Dodaj do ulubionych

Naga randka

30.04.21, 18:26
Kojarzycie ten program? Ja kilka razy oglądałam brytyjska wersje. Byłam w szoku. Ale nie dlatego, ze była tam nagość czy wybieranie partnera z powodu wyglądu ale dlatego, ze pierwszy raz zobaczyłam w TV nieidealne ciała. Wszędzie panie z silikonowymi piersiami, małymi cipkami czy panowie z ogromnymi penisami. A tutaj coś innego..SZOK.. małe piersi, zwisające, jedna większa jedna mniejsza, grube uda, cellulit, małe penisy. Ciała jak normalne ciała. Czegoś takiego nie pokazują w programach. A ludzie, którzy się pokazują nie maja wstydu czy krępacji, ze nie są idealni. Czuja się dobrze w swoim ciele. Dla mnie to rewelacyjne. Oglądałam to z zaciekawieniem. Nie, nie czułam jakiegoś podniecenia bo sa nadzy ludzie ale zaciekawienie jak różnie mogą wyglądać ludzkie ciała. Ostatnio rozmawiałam o tym programie w pracy. Dodam, ze jestem katoliczka i mam dość konserwatywne podejście do życia. Ale w pracy większość osób oburzona. A ja chętnie bym obejrzała ten program z córka. Aby nie miała kiedyś kompleksów, aby wiedziała ze ciało może być rożne i można się z nim dobrze czuć. Aby nie sięgała do ideałów co często kończy się anoreksja czy depresja. Uważacie, ze mój sposób myślenia jest chory jak to określili ludzie z mojej pracy?
Obserwuj wątek
  • 8babek Re: Naga randka 30.04.21, 21:01
   A jak sie to ma do tego co nazywa sie "prywatnoscia" czy "intymnoscia" i konserwatywnego katolicyzmu?
   Tzn jak te wymienione pojecia definujesz?

   A ja chętnie bym obejrzała ten program z córka.

   Obie nago oczywiscie?
  • bywalec.hoteli Re: Naga randka 30.04.21, 21:05
   widziałem jeden odcinek i wszyscy mieli przyzwoite ciała, tj bez nadwagi, babka miała bardzo ładne kształtne piersi, wszystko zadbane jak trza. Penisów nie jestem w stanie oceniać, to panie musza się wypowiedzieć smile
   tylko idiotycznie się zakończył.
  • kanna Re: Naga randka 30.04.21, 21:11
   Ja oglądałam jeden odcinek, dziwaczny był: pani z rozszczepionym jeżykiem, pan z za dużym penisem, jedna osoba transseksualna, wszyscy wytatuowani gdzie się dało. Więc nie, to nie były "zwykłe" ciała.

   Co mi się podobało: prowadząca zachęcała, aby mówić pozytywne rzeczy o ciałach każdej z osób. I ta wybierająca się starała, więc wydźwięk całości był bardzo ok.
  • snajper55 Re: Naga randka 30.04.21, 21:18
   katiemorag napisał(a):

   > Kojarzycie ten program? Ja kilka razy oglądałam brytyjska wersje. Byłam w szoku
   > . Ale nie dlatego, ze była tam nagość czy wybieranie partnera z powodu wyglądu
   > ale dlatego, ze pierwszy raz zobaczyłam w TV nieidealne ciała. Wszędzie panie z
   > silikonowymi piersiami, małymi cipkami czy panowie z ogromnymi penisami. A tut
   > aj coś innego..SZOK.. małe piersi, zwisające, jedna większa jedna mniejsza, gru
   > be uda, cellulit, małe penisy. Ciała jak normalne ciała. Czegoś takiego nie pok
   > azują w programach. A ludzie, którzy się pokazują nie maja wstydu czy krępacji,
   > ze nie są idealni. Czuja się dobrze w swoim ciele. Dla mnie to rewelacyjne. Og
   > lądałam to z zaciekawieniem. Nie, nie czułam jakiegoś podniecenia bo sa nadzy l
   > udzie ale zaciekawienie jak różnie mogą wyglądać ludzkie ciała. Ostatnio rozmaw
   > iałam o tym programie w pracy. Dodam, ze jestem katoliczka i mam dość konserwat
   > ywne podejście do życia. Ale w pracy większość osób oburzona. A ja chętnie bym
   > obejrzała ten program z córka. Aby nie miała kiedyś kompleksów, aby wiedziała z
   > e ciało może być rożne i można się z nim dobrze czuć. Aby nie sięgała do ideałó
   > w co często kończy się anoreksja czy depresja. Uważacie, ze mój sposób myślenia
   > jest chory jak to określili ludzie z mojej pracy?

   Tak samo to odbieram. Jedni ukrywają włosy, inni penisy, kolejne zakrywają piersi. A żadne tabu nie jest uniwersalne, wszystkie są lokalne, obowiązujące w danych społecznościach. Co takiego jest w widoku kobiecych włosów czy piersi? To są zwykłe części naszego ciała, ale pierze nam się mózgi, że to wstyd. Kobieta nia może pokazać włosów, albo piersi, albo cipki, albo twarzy.

   A gdy coś ukrywamy to tylko tworzymy pożywkę dla mitów, kompleksów, zabobonów, wyobraźni nie mającej wiele z rzeczywistością.

   S.
  • 21mada Re: Naga randka 30.04.21, 21:29
   Ten program nazywa się Magia Nagości w moim telewizorze. Wspominałam już o nim na forum i w zupełności się z tobą zgadzam. Jest bardzo ciałopozytywny i udowadnia, że różne sylwetki mogą się podobać, te szczupłe także - wbrew temu co sądzi ematka że tylko grube są piękne.
  • danka88 Re: Naga randka 30.04.21, 21:44
   Oglądam i bardzo sie dziwuje jak przeogromna jest przepaść mentalna miedzy nami polakami a anglikami czy niemcami . tam przychodzą ludzie np . urzędnicy , pracownicy socjalni , sprzedawcy , pielęgniarki itd. Przeciez u nas taka osoba nie miała by już życia. Jestem ciekawa polskiej edycji
       • annajustyna Re: Naga randka 01.05.21, 09:17
        Od kiedy Monachium to wieś? I tak, ja wyleciałabym z mojej roboty, gdybym poszła do takiego programu. Chyba że wystąpiłabym incognito. Być może urzędnicy z jakiegoś urzędu gminy nie wylatują, ich sprawa.
        • snakelilith Re: Naga randka 01.05.21, 11:33
         Nie możesz być z Monachium. Gdybyś choć minimalnie znała to miasto, to wiedziałabyś, że w Angielskim Ogrodzie w centralnym miejscu, jest wielka łąka przeznaczona dla kultury FKK, od lat 70 tych ludzie rozbierają się tam publicznie do naga. To apropos twojego "FKK to raczej chyba tylko wschodnie landy".
         I czy ty wyleciałabyś z roboty wynika z umowy z twoim konkretnym pracodawcą, a nie regulacją obowiązującą w całych Niemczech. Niewykluczone też, że masz tylko jakieś wyobrażenia na temat obyczajów społecznych w twoim miejscu pracy, które nie mają z rzeczywistością wiele wspólnego. Ale nawet, to co w twojej przyparafialnej kancelarii przyprawia o zgorszenie, może w Hamburgu, Frankfurcie czy Kolonii powodować tylko wzruszenie ramion.
         • annajustyna Re: Naga randka 01.05.21, 11:40
          Ok. Jest dokładnie tak, jak piszesz. Co prawda nie mam pracodawcy, tylko Dienstherr, ale co tam. Pewnie wszystko zmyśliłam i tak naprawdę jestem panią od sprzatania. PS. Nie mam czasu na wyprawy do Englischer Garten. Ba, córkę urodziłam w klinice się w nim mieszczącej, ale wtedy też mnie subkultury nie interesowały. Pewnie błąd, ale miło mi, że dowartościowałaś się moim kosztem w tej weekend.
          • snakelilith Re: Naga randka 01.05.21, 12:26
           Ojej, ojej, ja nigdy nie byłam w Angielskim Ogrodzie, ale wypada mieć trochę wiedzy o otaczającym nas świecie. Tym bardziej, gdy wypowiadasz się na jego temat tu na forum w kategoryczny sposób.
           Poza tym, mylisz polskie określenie urzędnik z Beamter. To drugie to jest specjalna, nieco anachroniczna forma służby państwowej. Beamter to może być np. także nauczyciel, policjant albo pracownik bankowy, natomiast pracownik pracujący w urzędzie, co insynuuje polskie słowo urzędnik, nie musi i najczęściej nie jest nawet zatrudniony jako Beamter.
           Beamter ma pewne obowiązki wynikające z swojej służby, ma np. ograniczone prawa pracownicze, ale za to pewne przywileje np. finansowe. Jeżeli piszemy jednak po polsku urzędnik, to nie mamy na myśli kogoś takiego.
           Nie jesteś w Niemczech jeszcze tak długo, by tak katastrofalnie mylić pojęcia. A z samego faktu rodzenia w niemieckiej klinice, jak widać, wiedzy o Niemczech nie przybywa.
           • annajustyna Re: Naga randka 01.05.21, 12:33
            Hmm, jestem w Niemczech ponad ćwierć wieku, tu kończyłam studia, pracowałam parę lat na uczelni. Ale dla poprawienia humoru nie muszę szpanować, że wiem, kim jest urzędnik (państwowy). Mnie wystarczy mój status na poziomie landu i pewne nieliczne przywileje, ale i obowiązki z tym związane. Nieznajomość subkultur świadczy zaś co najwyżej o innych zainteresowaniach oraz o innym środowisku, w którym się przebywa.
            • snakelilith Re: Naga randka 01.05.21, 12:47
             annajustyna napisała:

             >Nieznajomość subkultur św
             > iadczy zaś co najwyżej o innych zainteresowaniach oraz o innym środowisku, w kt
             > órym się przebywa.

             Angielski Ogród to nie "subkultura", a kulturowe dziedzictwo, o którym wypada mieć pojęcie. Wielokrotnie wypowiadałaś się tu na temat Bawarii, przedstawiając tu tylko swoje własne, konserwatywno-katolickie wyobrażenia. Polecam obejrzeć seriale Kir Royal, Monaco Franze, filmy Rossini i Angst essen Seele auf, oraz zapoznać się z biografią Uschi Obermaier i Rainera Fassbindera. Może wyłoni ci się inny obraz Monachium, o którym nie masz pojęcia.
              • snakelilith Re: Naga randka 01.05.21, 13:02
               annajustyna napisała:

               > Znam te filmy i co z tego? W Angielskim Ogrodzie nigdy nie szukałam subkultur,
               > koncentrowałam się na roślinach i pomnikach. Moje prawo.

               NIkt ci nie każe chodzić do Angielskiego Ogrodu w poszukiwaniu nudystów. Ale mieszkance Monachium WYPADA wiedzieć, że istnieje tam słynna na cały świat łąka dla golasów i nie rozpowszechniać bzdur, że "FKK to raczej tylko wschodnie landy". Wychodzi z ciebie ignorancja i nie obchodzi mnie z czego ona wynika, bo na świecie pełno jest niezbyt ciekawych życia ludzi z zerową wiedzą o najbliższym otoczeniu, ale skoro wypowiadasz się tu, że w Niemczech jest tak, a nie inaczej, to musisz liczyć się z tym, że ktoś sprostuje.
       • szmytka1 Re: Naga randka 01.05.21, 09:01
        a wiadomo kto kim jest, bo na koniec, jak odpadają, to są przedstawiani coś w stylu Anna ma 28 lat i jest piekarzem/aptekarzem/kimś tam z np. Warszawy
   • taki-sobie-nick Re: Naga randka 30.04.21, 23:41
    Ja wcale nie jestem jej ciekawa, mam nadzieję, że się nie pojawi.

    Co do nieidealnych ciał, widujemy je na plaży, zatem nie widzę konieczności pokazywania ich w telewizji.
  • shmu Re: Naga randka 30.04.21, 22:47
   Chore, nie chore, ale niespójne myślenie. Z jednej strony oglądanie ciał, żeby pokazać, że istnieją te nieidealne (jakby nastolatka o tym nie wiedziała z ulicy, siłowni, basenu chociażby). Z drugiej oglądanie programu, gdzie wybiera się osobę na randkę tylko na podstawie ciała. I nie oszukujemy się, na ogół wybierane jest to najładniejsze.
  • odnawialna Re: Naga randka 01.05.21, 00:23
   Ja też jak trafię na ten program to zostawiam i oglądam. Próbuję celować kto zostanie wybrany i raczej mi się nie udaje smile Podziwiam brak zahamowań w prezentowaniu swojego ciała i też chętnie pokazałabym ten program córce, ale 12 lat to raczej jeszcze za wcześnie.
  • feel_good_inc Zabawne jest to, że miało być ciałopozytywnie 01.05.21, 07:40
   A i tak zawsze pierwsza odpada gruba, potem ta z wiszącymi cyckami i tak kolejno do tej najbardziej atrakcyjnej/atrakcyjnego.
   I zabawne jest też to, że naturalnego wyglądowi dziwią się kobiety - mężczyźni wiedzą dobrze, jak normalne kobiety wyglądają nago, a popularność tagu "amatorka" na stronach porno nie wziął się znikąd.
  • heca7 Re: Naga randka 01.05.21, 08:38
   Od wczorajszego wieczora intryguje mnie jedna rzecz- jak wygląda albo jak się robi "małą cipkę"??? To, że coś można zoperować, dodać silikon, odessać wiem. Ale cipka?! I czym się różni duża od małej?
   Poza tym raz widziałam urywek tego programu i tam wszystkie laski co do jednej miały wydepilowane owłosienie intymne. Więc gdzie tu naturalność i nieprzygotowanie? wink suspicious
  • beata.1968 Re: Naga randka 01.05.21, 10:21
   Nie będę oglądała , nie cierpię patrzeć na brzydotę pod żadną postacią. Jednakowo nie znoszę widoku brzydkich nagich ludzi, koszmarnej architektury czy np wyliniałego trawnika na moim osiedlu usianego małpkami i psimi kupami.
  • error.404 Re: Naga randka 01.05.21, 13:33
   Już niedługo będą programy, gdzie ludźmi się będzie handlować. Jak na targach niewolnikôw, będą ich wystawiać nago i patrzeć w zęby 😁
   A ematka będzie się jarać, że to nic takiego, w końcu każdy wchodzi na własne życzenie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka