Dodaj do ulubionych

Zmiany pracy na starosc

13.06.21, 22:14
Heh, niedawno w wątku o zatrudnianiu osób 50 plus pisałam, że aplikowala jako ta 50 razem z moim 30 letnim kolegą i stało się tak że przeszłam wszystkie etapy rekrutacji i w piątek dostałam tel że chcą mnie zatrudnić. Tyle, że chyba nie spodziewałam się takiego obrotu i nie do końca to przemyslalam. Moja praca do niedawna super nieco straciła wraz z pojawieniem się nowego szefa. Nie potrafią się z nim dogadać i nie sądzę aby coś się zmieniło. Dostałam dużo większy zakres obowiązków, odpowiedzialności i konieczność pogłębienia wiedzy ale to już samodzielnie w tzw czasie wolnym, czyli generalnie po pracy, a pensja nie wzrosła. Wiem, że inni też tak mają, ale postanowiłam poszukać czegoś dla siebie. I tak aplikowalam do dużej, znanej instytucji, podwyżka na zasadniczym wynagrodzeniu 35%, ponadto kwartalne premie. Finansowo powinnam zyskać sporo. Ale są 2 umowy na czas określony, mogę trafić na jeszcze gorszego szefa no i mój wiek, czy to dobry pomysł aby teraz zmieniać pracę, kiedy powinnam już być na etapie spokojnej roboty do emerytury. Ludzie w sumie fajni, a nowych nie znam. Czy powinnam brać pod uwagę tylko finanse? Co by zrobiła na moim miejscu matka? Zaryzykować czy siedzieć i czekać na emeryturę?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka