26.08.21, 17:16
Chcę kupić fajna, uniwersalną torebkę/torbę mieszcząca A4. Sztywną żeby nic mi się nie zgniatalo.
Wygodnie trzymającą się ramienia.
Nie za tysiące.
Jaki kolor żeby pasowało do wielu stylizacji?
W jakich sklepach szukać?
Obserwuj wątek
    • lianis Re: Torba 26.08.21, 17:49
      Na fb jest grupa uszylam z miloscia, sprzedaje z radoscia. Sa dziewczyny ktore szyja torby i uszyja Ci dokladnie taka jaka chcesz
    • ga-ti Re: Torba 26.08.21, 21:02
      Ja mam taką, dostałam w prezencie, z wittchena, sztywna, mieści A4, ma rączki i pasek, jest czarna, ale mi akurat teraz czarny pasuje, wszystko byłoby ok, ale według mnie jest za elegancka. Wiem, głupio to brzmi, ale ja zwykle w dżinsach chodzę, jak żakiet to też raczej na luzie niż elegancki, buty - w szpilkach nie chodzę. No i jakoś mi ta torba nie pasuje do całości, ale z drugiej strony pasuje mi wielkością i praktyczna jest.
      Zwykle mam torbę w stylu listonoszka, a A4 noszę w siatce, ale wkurza mnie to podwójne otorebkowanie wink
      Teraz chwilowo mam dużą z diwersa, ale miękka jest i pakowna i zanim coś w niej znajdę to mnie szlag jasny trafia.

Aha, czarna nie koniecznie pasuje do wszystkiego, zwłaszcza gdy jeszcze letnio jest.
    • szare_kolory Re: Torba 26.08.21, 21:12
      Kupiłam już dwie, a na pewno kupię kolejną. Jest taka mała firma, ale dziewczyna piekielnie zdolna. Szyje torebki: albo z własnych wzorów albo toralnie na zamówienie. Rewelacja materiały, b. dokładne wykonanie. Pracownia TePe się nazywa, ma stronkę i fb też. Zerknij sobie. Sprawdzona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka