Dodaj do ulubionych

Nowa praca

02.11.21, 12:51
Ematki, co myślicie? Zmiana pracy na podobnie płatną, może trochę więcej kasy, ale roboty więcej? No ale stanowisko bardziej rozwijające? W obecnej pracy stoję w miejscu, bez szans na dalszy rozwój, nudzę się...ale trzyma mnie tu fajna atmosfera. Płaca w nowej średnio zachęca wyjście ze strefy pozornego komfortu...(pozornego, bo wkurzająca trochę ta stagnacja i powtarzalność).
No i co robi ematka? Zostaje tu gdzie jest i szuka rozwoju poza pracą czy skacze na głębszą wodę?
Obserwuj wątek
    • netlii Re: Nowa praca 02.11.21, 12:59
      Jestem z kategorii tych, które uważają, że praca to tylko praca i jest jedynie źródłem dostarczenia środków do budżetu domowego. Zmiana opcjonalnie wchodziłaby w grę pod warunkiem takim oto, że umożliwia mi powiększenie rodzinnego majątku.
      W przypadku analizowanym - tłumacząc na mój punkt widzenia - dowalenie sobie obowiązków za niewiele większe pieniądze pod płaszczykiem "samorozwoju" - A W ŻYCIU.
    • mid.week Re: Nowa praca 02.11.21, 13:03
      Najpierw się dokładnie dowiedz na czym polega "dalszy rozwój" w nowej pracy, bo jak tylko na tym, że nauczysz się wypełniania nowych formularzy to imo nie ma sensu.
    • iziula11 Re: Nowa praca 02.11.21, 13:44
      Nie,jeśli zarobki nie są zdecydowanie większe niż w obecnej .
      Tu masz dobrą atmosferę w pracy a to olbrzymi plus.
      A twierdzenie "możliwość rozwoju" może oznaczać wszystko . Także bezpłatne nadgodziny, nawał obowiązków i fikcyjne,odroczone w czasie "na święte nigdy" wynagrodzenie lub awans.
      W życiu !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka