Dodaj do ulubionych

Buty - skarpetki

27.05.22, 09:09
Miałam kiedyś byłyby Salomony Relaxx - taka skarpetka z podeszwą. To były najwygodniejsze buty na świecie ale w końcu się rozpadły - jak na mój gust trochę za szybko wink
Zbieram się teraz żeby sobie kupić coś podobnego - albo takiego samego nawet. W zeszłym roku widziałam gdzieś reklamę tego typu butów, które minusie bardzo podobały i zapomniałam co to było 🤷‍♀️
Ematki, znacie cis w tym stylu co Wam się sprawdziło? smile
Obserwuj wątek
    • geez_louise Re: Buty - skarpetki 27.05.22, 09:34
      Bardzo lubię takie buty, ale jak na razie nie trafiłam na takie, co by mi się po kilku miesiącach nie odkleiły pomiędzy skarpetą a podeszwą. Żadnych innych butów nie niszczę, wiec to chyba nie moja wina. Miałam jakieś marki własnej deichmanna i dkny
      • nightdream Re: Buty - skarpetki 27.05.22, 13:39
        Ja chodziłam w tych moich non stop przez pewien okres, wiec nie czepiam się marki tak bardzo (chociaż inne Salomony, do biegania terenowego, tez cudownie wygodne, rozpadły się w haniebnie krótkim czasie wiec trochę mam do nich uraz).
        Mam rozmiar 41,5 i szerokie stopy i wygodne buty są na wagę złota 🤷‍♀️ Nawet jeśli wytrzymują krócej niż standardowe buty 😢
    • beataj1 Re: Buty - skarpetki 27.05.22, 10:12
      Mam takie Skechersy. Chyba od jakiś 3 lat.
      NIc im się nie dzieje, dobrze się piorą w pralce. Są cudownie wygodne.
      Ale, to jedne z moich chyba 8 par skechersów - więc są używane zamiennie z innymi.
      https://www.exportsurplus.com/resources/assets/images-fullsize/skechers-women-turquoise-blue-ultra-flex-sneakers.jpg
    • ga-ti Re: Buty - skarpetki 27.05.22, 17:07
      Jesienią w ccc były NB, ale nie mam, więc nie ocenię.
      Dziecko moje ma do chodzenia po szkole z ccc Nelli Blu, nic się z nimi nie dzieje złego, noszone od września, jedynie co to się bardzo brudzą i nie można ich doprać, są jasno różowe wink

Mówicie, że takie wygodne, hm, może sama się skuszę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka