Dodaj do ulubionych

Sukienka typu infinity

26.06.22, 13:30
Znacie, macie, nosicie? Jestem bardzo ciekawa recenzji prawdziwych użytkowniczek.

Kuszą mnie piękne zdjęcia reklamowe, ale boję się, że sama nie będę umiała tak ładnie i równo zawiązać. Albo że będzie się przesuwać czy rozwiązywać w trakcie noszenia.
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 13:35
      Moja mama swego czasu miała taką sukienkę.
      Cóż, było dokładnie tak jak napisałaś...
    • lalkaika Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 13:42
      X lat temu Walford miał taką . Szał był na nią, taka nowość, kończy się to noszeniem i tak w jeden sposób. Ta ma więcej jeszcze możliwości. Spróbuj.
    • ms.piggy Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 13:44
      jak masz dobrą figure + jestes po prostu ładna to nawet owinięta w recznbik czy przescieradło i wyglada sie swietnie smile tutaj owijanie sie szmatkami, zwlaszcza na biuscie przeczy sztuce krawiectwa

szczuplak najlepiej ze zrobionym biustem da rade poowijać sie ...

• mamkotanagoracymdachu Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 13:46
      Wyglada fajnie przy (jak to ładnie określiła któraś w wątku obok) samonośnym biuście. Stanik pod ogranicza mocno opcje wiązania.
    • snakelilith Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 13:48
      3 rzeczy są na nie:

1. Polyester - może wyglądać tanio i kleić się do skóry
      2. One size - coś, co ma pasować na XS i XL nie może wyjść na każdym rozmiarze ładnie
      3. Nauka wiązania - strasznie dużo zachodu i pewnie potrzebna pomoc kogoś drugiego, by ładnie zawiązać materiał np. na plecach

• georgia.guidestones Re: Sukienka typu infinity 27.06.22, 23:52
        Kilka polskich marek robi z wiskozy z elastanem, w pelnej rozmiarowce od np 34 do 44, czy xs do xl
    • primula.alpicola Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 14:01
      Boję się dokładnie tego samego. Thanks, but no thanks.
    • primula.alpicola Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 14:04
      A jeszcze dodam, że przez lata uzbierałam kilkanaście pareo, i mam do nich takie kółka z kokosa. Umiem to motać na miliony sposobów i bardzo sobie chwalę, jako opcję urlopowo- plażową. Takie trochę "infinity"wink
      • agusiah Re: Sukienka typu infinity 03.07.22, 16:40
        Pokaz proszę, jak to wiązać i jakie kolka. Brzmi jak dobra opcja na spakowanie na wakacje
    • lot_w_kosmos Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 14:44
      Swing na takie w ofercie.
      Zawsze latem na swoim fanpageu umieszczają zdjęcia weselnych druhien ( ?) Druhen (?) Każda z innym wiązaniem w tej samej kiecy.
      • taki-sobie-nick Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 21:52
        Druhen.
    • chatgris01 Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 15:03
      Sari lepsze.
    • zielonyjeziorak Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 18:43
      Ani jednej pozytywnej opinii… w takim razie pozostaję przy podziwianiu zdjęć reklamowych.
    • taki-sobie-nick Re: Sukienka typu infinity 26.06.22, 21:43
      Gdybym nosiła kiecki, podsumowałabym ją tak: i tak widać, że to ta sama, a poza tym nie znoszę pokazywania pleców.
    • princy-mincy Re: Sukienka typu infinity 28.06.22, 22:49
      Nawet nie wiedziałam, że takie są.
      Z taką sukienką może być podobnie jak z chusta do noszenia dziecka (tak sobie gdybam).
      Chustę też można motać na różne sposoby, mnie i moim dzieciom pasował tylko jeden.
      Myślę sobie, że taka sukienkę też pewnie wiązałabym na jeden, dwa, max 3 sposoby.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka