Dodaj do ulubionych

To i ja polecę odkrycie kosmetyczne

23.07.22, 16:36
Jako że stawiam ostatnio na makijaż naturalny, podoba mi się efekt dewy skin i ogólnie trendu makijażowego, którym osiąga się efekt mocno doinwestowanej i wypielęgnowanej cery, to nabyłam ( skuszona wcześniej próbkami które dali mi w Sephorze) takie oto cudo Rare Beauty.
Mam róż do policzków oraz rozświetlacz.
I powiem, że to jest rewelacja , jakiej nigdy nie miałam wcześniej. Latam do łazienki i się napawam wlasnymi policzkami. Zresztą zachęcam do poczytania recenzji na wizażu, są same na 5*.
Obserwuj wątek
    • klementyna156 Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 16:50
      No spoko jest (mam róż w kolorze beżu), dość trwały.
      Ale wolę wersję kremową z tej samej firmy, w takim płaskim pudełeczku jak pudry - bardziej naturalny efekt, delikatniejszy. Tylko odcieni niestety mniej, za to wg mnie efekt znacznie lepszy.
      • lot_w_kosmos Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 17:00
        Obejrzę zaraz, bo nabrałam smajana takie kosmetyki.
        • pasquda77 Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 17:33
          A ja nie potrafię nałożyć różu 😐Jak bym się nie maziała to wyglądam jak ruska lalka
          • dougie_johnes Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 17:38
            Ja tak samo!
          • woman_in_love Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 17:58
            wyglądam jak ruska lalka

Myśl pozytywnie: spróbuj do tego mówić z akcentem, a wtedy zrobisz furorę na rynku matrymonialnym i odbijesz każdego misiaczka.
            • lot_w_kosmos Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 19:42
              big_grin

Ja nakladam na fluid.
              Nie używam potem pudru.
              Też kiedyś nie umiałam w te klocki.
              Ale odkąd zainspirowana ematką używam tych wszystkich retinoli, witaminy C , bacuchiolu, itd, to mam śliczną zadbaną cerę i naprawdę wystarczy jej niewiele, aby podkreślić jej piękno.

Jakkolwiek ematkowo by to brzmiało big_grin
          • klementyna156 Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 19:40
            eeeee, to tylko kwestia wprawy
            Są osoby, które po prostu nie lubią różu, bo im się wydaje, że właśnie tak lalkuje. A to nieprawda, dobre nałożony róż, w sensownym dla danej osoby odcieniu - odmładza twarz, nadaje świeżości i generalnie poprawia urodę.
            Ja latem często nakładam kremowy róż na nagą skórę niemal (tzn na SPF oczywiście + korektor minimalnie dodany), bez podkładu. Do tego korekta brwi czymś brwiowym typowo, pomalować rzęsy i jakaś kredka na górną linię rzęs. I jeszcze ew. balsam na usta i paszcza gotowa do ludzi. I tyle, starcza całkiem, a buźka wygląda od razu świeżo i fajnie.
            • lot_w_kosmos Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 19:43
              Dokładnie!
              • lot_w_kosmos Re: To i ja polecę odkrycie kosmetyczne 23.07.22, 19:44
                I dopowiem: teraz z mojej perspektywy, nic tak nie postarza jak wypudrowana , zmatowiona twarz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka