Dodaj do ulubionych

Galanteria Ochnik czy Wittchen?

06.08.22, 20:42
Która z tych dwóch polecacie?
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 20:59
      Mam walizki obu firm, zupełnie ok. Skórzany płaszcz Ochnika nosi się świetnie, intensywnie użytkowana torebka wyglądała ok przez jakieś dwa lata. Buty Wittchen - bdb. długo.
      • patir23 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 21:10
        Bardziej wlasnie interesuje mnie portfel i torebka.
        • semihora Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 21:55
          Torebki Wittchena to dla mnie rozczarowanie. Wcale nie tak intensywnie używane wytrzymywały około roku.
          • patir23 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 22:52
            Czyli może przereklamowane są i nie warto . Jeszcze ta cena dosyć spora jest.
          • kloi0505 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 07.08.22, 07:33
            Torebki Wittchena z droższej półki są nie do zdarcia. Słabe mam ponczo i buty ręcznie robione.
    • nudnezyciezzz Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 23:07
      Miałam 2 partfele Ochnika i dla mnie tragedia. Skóra szybko się marszczy, obciera, po 4 miesiącach nie mogłam na to patrzeć. Miałam też 1 parę butów ale po 1 imprezie wyglądały jakby przeżyły z 10 imprez, reklamowane, dostałam nową parę i ta sama historia, po 1 użyciu wyglądały fatalnie. Może miałam pecha? Za to z portfela Witchen jestem zadowolona, torebki miałam parę bo kojarzyły mi się z solidną firmą i luksusem, ale szału nie robią. Nic nadzwyczajnego.
      • patir23 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 06.08.22, 23:26
        To tetaz już nie wiem. Jeszcze myślę nad puccini .
        • brenda_bee Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 07.08.22, 07:41
          Nie mam nic z wittchena i ochnika ale kupiłam sobie ostatnio portfel kochmanski w baardzo przyjemnej cenie i przyznam, że nigdy nie miałam lepszego i bardziej funkcjonalnego portfela.
      • patir23 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 07.08.22, 09:42
        Ciekawe czy torebki też tak szybko się zniszczą jak portfele 🤔
    • stasi1 Re: Galanteria Ochnik czy Wittchen? 07.08.22, 08:07
      W Ochniku mam prawie znajomą

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka