Dodaj do ulubionych

Nylonowa torebka 馃

16.05.22, 23:03
W necie fason fajnej torebki Wittchen i Ochnik. Paski materia艂owe. Torebka typu crossbody . Patrz臋 tylko,偶e materia艂 to nylon. Czy taka torebka jako艣ciowo i og贸lnie b臋dzie ok? Nie widzialam na zywo wiec bym musiala zaryzykowac. Czy lepiej bra膰 te sk贸rkowe.
Obserwuj w膮tek
    • chococaffe Re: Nylonowa torebka 馃 16.05.22, 23:23
      To, moim zdaniem, inny rodzaj torebki (sk贸rzana i nylonowa) i nie s膮 zast臋powalne.

Mam nylonow膮 i bardzo sobie chwal臋 kiedy musz臋 d艂u偶ej chodzi膰 - jest lekka i to jest niezaprzeczalna zaleta. (Da si臋 te偶 zwin膮膰 i schowa膰 do ma艂ej walizki). Ostatnio chodzi艂am godzinami z torebk膮 "normaln膮" sk贸rzan膮, tak膮, kt贸ra mi si臋 bardzo podoba ( i kilka razy nawet by艂am zaczepiana pytaniem gdzie kupi艂am) i to by艂 dramat bo torebka ci臋偶ka "sama w sobie" plus r贸偶ne skarby w 艣rodku. Wracam wi臋c do torebki brzydszej, ale l偶ejszej kiedy mam w planach w艂贸czenie.
      • mysiulek08 Re: Nylonowa torebka 馃 16.05.22, 23:36
        waga skorzanej torebki zalezy od gatunku i obrobki skory

mam torbiszcze z zary, jest ciezka a skora w miare cienka, torba kupiona w indiach ciezka cholernie, skora gruba, ponad 30letni gucci mimo solidnej skory w miare lekki, a najlzejsza jest torebka, do ktorej laptop sie miesci, miekka, cienka skora i ta torba jest lzejsza od nylonowej samsonita, ktora jest mniejsza

teraz szukajac torebki, nadal 馃構, patrze na wage
        • chococaffe Re: Nylonowa torebka 馃 16.05.22, 23:42
          Wiem, ale ta moja sk贸rzana bardzo mi si臋 podoba i naprawd臋 j膮 lubi臋 chocia偶 sk贸ra obrabiana tak, 偶e torebka wazy chyba wi臋cej ni偶 krowa (jak uroczo nazywa ja m贸j partner "kotwica") . A nie chc臋 mno偶y膰 byt贸w i kupowa膰 nast臋pnej sk贸rzanej.

Dodam - czasami lec臋 z baga偶em typu jedna ma艂a walizeczka i finito, a nie b臋d臋 w miejscu docelowym chodzi膰 z walizk膮 po ulicy. Tak膮 nylonow膮 zwijam w rulonik, wrzucam do walizki a na miejscu wk艂adam co potrzebne.

Na marginesie - walizek te偶 szukam najl偶ejszych i cz臋sto s膮 to najta艅sze. I wcale si臋 nie rozwalaj膮, nawet po latach.
    • 3-mamuska Re: Nylonowa torebka 馃 17.05.22, 01:19
      Mam jedna ju偶 kilka lat. U偶ywam latem, chodz膮c po parkach i na d艂u偶sze wycieki z m艂odym po Londynie.
      Na wakacjach 偶eby wsadzi膰 portfel klucz telefon jakie艣 chusteczki.
      Jak jest brudna wrzucam do pralki. Jest lekka w艂a艣nie crossbody, z zamkami
      Co艣 takiego.
    • evee1 Re: Nylonowa torebka 馃 17.05.22, 02:02
      Ja sobie chwale jako torebki sportowo-wakacyjne. Lekkie, dobrze sie piora. Mam nawet taki patent - taka torebke (a raczej torbe, bo duza jest) uzywam jako torby do pakowania kosmetykow na podroz, a po przyjezdzie na miejsce uzywam jako torby codziennej na plaze, zakupy, czy chodzenia po miescie (zalezy gdzie jestem).
    • yennefer.00 Re: Nylonowa torebka 馃 17.05.22, 08:31
      Teraz torebki nylonowe s膮 do艣膰 popularne i jest du偶y wyb贸r 艂adnych i cz臋sto tanich
      www.parfois.com/pl/pl/torebki/nylonowa-torebka-na-ramie/196351.html?dwvar_196351_color=_GN&dwvar_196351_size=M&cgid=2#lastIndex=14&cgid=2&start=1&sz=20
      Tutaj na szybko parfois
      Ale s膮 wsz臋dzie g艂adkie, pikowane, ma艂e, du偶e, w r贸偶nych kolorach. Ja mam troch臋 wi臋ksza pikowan膮 czarna i bardzo j膮 lubi臋. Jest wygodna

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka