Dodaj do ulubionych

Wlosy pod pachami

12.08.22, 23:01
Czy teraz sa modne? Widzialam u pewnej celebrytki, modelki, chyba raczej nie niszowej i sie lekko zdziwilam. Dla mnie opcja nie do przyjecia, no ale co kto lubi.
Obserwuj wątek
    • chicarica Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:04
      Coraz bardziej opcja: jak komu wygodnie. Bardzo wiele kobiet obecnie nie depiluje pach ani okolic intymnych.
    • thank_you Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:04
      Dokładnie, co kto lubi.
      • igge Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:06
        I owszem.
        Ja golę. Ale znam dziewczyny, które nie I nie zamierzają. To samo ewentualne włosy na nogach.
        Tych co prawda ja po prostu nie mam i nigdy nie miałam.
        • nothingelsemattersnow Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 16:52
          igge napisał:

> To samo ewentualne wł
          > osy na nogach.
          > Tych co prawda ja po prostu nie mam i nigdy nie miałam.

Zazdroszczę okrutnie.
    • angazetka Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:06
      Tak, od ładnych kilku lat jest trend (dość nadal niszowy) na niegolenie się.
    • m_incubo Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:12
      Co to znaczy "modne"?
      Włosy pod pachami są normalne.
      Brak włosów pod pachami też jest normalny.
      Każdy wybiera to co lubi.
    • nena20 Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:13
      Ha ja właśnie ogolilam a już miałam że hihi, jakoś się zapuscilam.
      • sweterwkrate Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:30
        Oj, no widzisz i zgoliłaś niepotrzebnie. Nie będziesz trendy.
    • riki_i Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:16
      Pod pachami to raczej dla mnie nie do przejścia, w miejscu intymnym lubię, acz gustownie pielęgnowane (buszu nie trawię).
      • angazetka Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:19
        Rozumiem, że piszesz o swoim ciele i swoich włosach.
        • sonnija70 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 12:37
          Nie wiem jak mlodzi mezczyzni sie zapatruja na wlosy pod pachami u kobiety, bo te wlosy widzialam u dziewczyny wokalisty Maneskin. Oni obydwoje jak modele wymuskni i te wlosy mu nie przeszkadzaja? Moze wsrod mlodych jest inaczej, ale dla mojego meza z pokolenia 45+ nieakceptowalne u kobiety. Nie dziwi mnie wiec zdanie Rikiego. Moze zapytajcie swoich mezow, partnerow co oni na to, ze mialybyscie wlosy pod pachami, na nogach?
          • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:40
            Ja bardzo się dziwię, że obecnie jak facet skrytykuje włosy pod pachami, to jest dziaders szowinista, ale jak powie, że lubi intymne futerko, to zalicza opinię oblecha.
            • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:50
              Ps. Czy to chodzi o to, że nowoczesna kobieta powinna mężczyzn odstraszać? Bo włosy pod pachami zawsze odstraszają, a ładne futerko niekoniecznie (zwłaszcza starsze pokolenie facetów)
              • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:04
                Mam nadzieję, że golisz pachy regularnie, skoro "zawsze odstraszają". Nie chcesz chyba odstraszać młodych Ukrainek.
                • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:06
                  Kiedyś nie goliłem, bo prawie żaden facet nie golił. Od kilkunastu lat, owszem golę regularnie.
                  • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:24
                    Oooo, a jak koledzy skoczą w przepaść, to też skoczysz...?
            • fragile_f Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:31
              Jeszcze pare lat i moze wreszcie dotrze do Ciebie ta niesamowita prawda: komentowanie cudzego wyglądu generalnie jest nie na miejscu, wypowiadanie sie o fryzurach intymnych innych ludzi jest obleśne.
          • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:44
            Ależ ja doskonale wiem. Ma na to wyjebongo. Sam zresztą ma włosy na nogach, wyobraź sobie.
            • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:51
              Twój facet ma wywalone na to, czy masz włosy pod pachami??????

O tempora, o mores!
              • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:58
                Niesamowite, ale kocha mnie za inne rzeczy.
                • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:22
                  taaa... kręcą go owłosione laski: to się nazywa trichofilia

za chwilę zacznie cię dokarmiać
            • thank_you Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 15:23
              Yyy, a mojego kręci to i to. I dokładnie - kręci, a nie że "akceptuje".
          • primula.alpicola Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:57
            Nie znam żadnego mężczyzny, któremu podobałyby się włosy pod damskimi pachami.
            Z futerkiem, to już różnie bywa. Mojemu osobistemu mężowi jest niby wszystko jedno, ale widzę przecież jak mruczy z radości, kiedy jest zgodnie z jego upodobaniamiwink
            • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:07
              primula.alpicola napisała:

> Nie znam żadnego mężczyzny, któremu podobałyby się włosy pod damskimi pachami.

No dokładnie!
            • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:36
              primula.alpicola napisała:

> Nie znam żadnego mężczyzny, któremu podobałyby się włosy pod damskimi pachami.

To jest wręcz niesamowite, że taka Sophia Loren uchodziła kiedyś za najseksowniejszą kobietę świata. Nie chcę nawet wiedzieć, ile facetów jej zdjęcia używało do masturbacji, a potem przychodzi primula wspierająca się na ramieniu rikusia i walą swoje prawdy objawione, przez które cały kulturowy światopogląd pokoleń idzie się rypać.
              Owłosienie nosiły te młode Nena, Madonna i Julia Roberts, ale one były tak obleśne, że z góry się pewnie nie fatygowały by komukolwiek z fiutem się podobać. big_grin

-
              • primula.alpicola Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:38
                Snejki, napij się meliski może? Taka ładna sobota, a ty się pieklisz z byle powodu.
                Nie twierdzę, że znam upodobania wszystkich mężczyzn na świecie, naprawdęsmile
                • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:56
                  Oj, nie podoba ci się, że ktoś zauważył jak absurdalne masz poglądy, bliskie zresztą oblesia rikusia? big_grin Myślisz, że wierzgając i pisząc o moim piekleniu (zieeeeew) odwrócisz uwagę od swoich dyrdymałów? big_grin
                  • primula.alpicola Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 15:05
                    Pa, snejki. Miłej soboty.
              • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 15:22
                taka Sophia Loren uchodziła kiedyś za najseksowniejszą kobietę świata

Ona na standardy swoich czasów to była wygolona, może stąd ta seksowność.
                A po drugie to ona jest brzydka, nie rozumiem jak ktoś chciałby jej zdjęcia używać do masturbacji. Absurd.
                • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 17:22
                  woman_in_love napisała:

> Ona na standardy swoich czasów to była wygolona, może stąd ta seksowność.
                  > A po drugie to ona jest brzydka, nie rozumiem jak ktoś chciałby jej zdjęcia uży
                  > wać do masturbacji. Absurd.

Powiedzmy, że ty nie jesteś standardem w żadnej dziedzinie, więc wiesz co możesz sobie ze swoim zdaniem na temat Loren zrobić?

• riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 17:27
                    Kanony piękna zmieniają się w czasie. Boska Marilyn Monroe dzisiaj byłaby dla koneserów.
                    • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:12
                      Akurat przy przyciaganiu mezczyzn przez MM jej wyglad zewnetrzny nie byl najwazniejszym czynnikiem, ona miala mega seksapil i magnetyzm (i pewnie feromony do tego), zaden sie jej nie oparl... (nawet homoseksualny Truman Capote byl pod silnym wrazeniem jej uroku).
                    • konsta-is-me Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 15:24
                      Nie, chyba że jako wyznacznik bierzesz modowe trendy odn.makijazu, fryzury itd.
                      Albo dziwny z ciebie facet ( cbdu) a te twoje wywody są obleśne i krzyczą na kilometr incelem.
                      • riki_i Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:15
                        Ty krzyczysz za to na odległość brakiem intelektu. Nie zdołałaś zauważyć, że pełne kształty Monroe do niedawna były całkowicie passe? Teraz z kolei jest (choć już chyba też przemija) moda na wielkie dupska w typie Kardashianek.
                        • angazetka Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:20
                          Lubisz obrażać kobiety, sugerując im a to braki intelektu, a to gładkie miejsca w mózgu. Myślisz, że to przydaje twoim wypowiedziom jakości?
                          • riki_i Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:21
                            To stary nick i doskonale wie, że mam rodzinę i nie jestem incelem. Ale lubi mi dosrać. Dlaczego mam przynajmniej częściowo nie odpłacić tym samym?
                            • kokosowy15 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:26
                              Może dlatego, że jesteś podobno inteligentny i dobrze wychowany?
                            • angazetka Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:28
                              Poglądy masz incelsko-braciosamcze, to co ma ci pisać?
                        • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:25
                          Monroe nie miala przez caly czas pelnych ksztaltow. Pod koniec zycia, w wieku 30+, byla bardzo szczupla.
          • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:23
            >ale dla mojego meza z pokolenia 45+ nieakceptowalne u kobiety.
            Ale u chłopa 45+ już w 100% akceptowalne...? Takie jakby podwójne standardy ma ten Twój mąż...

>Moze zapytajcie swoich mezow, partnerow co oni na to, ze mialybyscie wlosy pod pachami, na nogach
            Nie muszę pytać. Jak mi się nie chce depilować, to włosy mam we wszystkich miejscach, w których naturalnie wystąpują. Nie zauważyłam żadnych spadków entuzjazmu zależnie od obecności/braku owłosienia.
          • semihora Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 14:42
            >>>Moze zapytajcie swoich mezow, partnerow co oni na to, ze mialybyscie wlosy pod pachami, na nogach?

Jeszcze nie mamy czterdziestu lat, ale dla mojego męża owłosienie jest ok. Naturalne, zwyczajne, typowe dla człowieka, nawet jeśli ten człowiek jest kobietą. Zero problemu z tą kwestią.

I to nie mój jest dziwny, sorka smile
      • fornita111 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 19:16
        No ale riki. Nie powiesz mi, ze gdyby boska Villas zapuscila wlosy pod pachami, to bys do niej wzdychac przestal. Nieziemskie piekno zawsze sie obroni big_grin
        • riki_i Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:16
          Villas to typ nie dla mnie. Taka Doda lat 60-tych i początku 70-tych, w połączeniu z intelektem Górniak.
          • fornita111 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 22:19
            Nim kur zapieje, trzy razy sie siebie zaprzesz. Raz juz poszlo (Villas), teraz czas na wypieranie sie beznamietnego wypinania dupy i kocurkowania big_grin dajesz, maly!
    • sandy_cheeks Re: Wlosy pod pachami 12.08.22, 23:19
      Sporo w ostatnich tyglach plażuję i basenuję i nie rzuciły mi się w oczy damskie kłaki pod pachami. Ja jestem team golący i moja 13letnia córa tez…
      • 1matka-polka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 08:37
        Moja 11 letnia corka pyta sie po co sie gole na nogach i pod pachami a ja jej nie potrafie odpowiedziec. Ona ma dosyc widoczne wlosy na nogach i nie goli. Moze idzie nowe...
        • panterarei Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 08:46
          No serio nie wiesz dlaczego?. Dla mnie włosy pod pachami utrudniają utrzymanie higieny. Z kolei na nogach to kwestia estetyczna i tu można dyskutować
          • bene_gesserit Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 09:26
            One właśnie po to są podobno. Włosy tu i tam ewolucyjnie miały trzymać zapach ciała i wabić. To se nevrati. Chyba.
          • leosia-wspaniala Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 12:56
            Włosy na głowie też utrudniają utrzymanie higieny.
          • 1matka-polka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 15:08
            Moja brudna pacha smierdzi tak samo z wlosami, czy bez...
    • mama-ola Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 08:45
      Tak, w Hollywood był taki trend, na czerwonym dywanie w czasie gali aktorki nie miały ogolonych pach, np. Julia Roberts.
      Za to w filmie o Wikingach wojowniczki miały i to było dość zabawne.
      • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:27
        Wszystkie nastolatki, które utknęły na serialowej bezludnej wyspie/opustoszałej planecie itp nie mają owłosienia pod pachami, a chłopcom nie rosną wąsy i brody.
    • primula.alpicola Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 08:59
      Nie zauważyłam.
      Dla mnie też nie do przyjęcia.
    • brenda_bee Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 09:13
      Dla mnie nieakceptowalne.
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 09:44
      Na ulicy nie zauważam tej mody. Czasami jakieś młode dziewczyny, których look krzyczy z daleka, że urwały się z jakiegoś lewicowego kolektywu.
    • kaki11 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 12:58
      Coraz częściej na insta widzę trend, że dziewczyny się nie golą, i mówią, że im z tym dobrze. Na ulicy tego nie zaobserwowałam, ale też się zbytnio nie przyglądam innym więc może nie zwróciłam uwagi. Nie dla mnie, bo ja jednak jestem zwolenniczką gładkiego ciała, ale jak ktoś lubi, to w zasadzie nic mi do tego. Trochę dziwi mnie jedynie to jednoczesne podkreślanie, że się nie goli, i że dla nich to takie normalne, bo ja jednak nie całkiem czuję tą "normalność/naturalność" jakieś zjawiska, jeśli trzeba je przy każdej możliwej okazji omawiać, no ale sm rządzą się jednak własnymi prawami, więc przyjmuję, że tak jest.
      • kk345 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:53
        Jak widać sama czujesz potrzebę omawiania tematu, mimo, że jak sama piszesz, nic ci do tego, co kto lubi... 🙂
        • kaki11 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 17:19
          Nie czuję potrzeby omawiania. Pojawił się temat na forum, więc odpisałam gdzie taki trend zaobserwowałam a gdzie nie (insta vs ulica). Nie interesuje mnie, i nic mi do tego czy ktoś lubi włosy pod pachami czy na nogach. To nie znaczy, że nie gryzie mi się, jak dziewczyna przy każdej okazji pokazuje "patrzcie mam włsy na nogach, bo włosy na nogach to dla mnie taka norma" bo ni jak to wtedy nie wygląda na normę dla niej, bardziej jak chęć zwrócenia uwagi. Dla mnie normą jest to, że nie mam owłosienia na nogach, ale nie dodaję zdjęć pisząc pod nimi -patrzcie, usunęłam włosy z nóg, bo uważam to za super normalne dla mnie. I jest to tak normalne, że na każdym kroku muszę o tym mówić wszystkim których mam w znajomych"
          • kk345 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 18:11
            Kto pod swoimi zdjęciami pisze "patrzcie, mam włosy na nogach", zalinkujesz? Chętnie poczytam
    • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:13
      To domena ciałopozytywnych wariatek.

Skończy się tak, że nastarane Ukrainki zabiorą im potencjalnych chłopaków, a te ze zgryzoty porzucą lewicę, pójdą do konfy i będą z Brunem wrzeszczeć, że chcą wywalenie imigrantek.
      • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 13:38
        No no no, woman_in_love, wyrabiasz się. Przenikliwe spojrzenie na real.
        • semihora Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 14:47
          Chyba trolling level hard, ale co tam rikuś może wi(e)dzieć, kiedy sperma zalewa mu oczy na myśl o tych nastaranych Ukrainkach.
    • liliawodna222 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:11
      Dla mnie nie do przyjęcia. Owlosienie na nogach również.
    • abecadlowa1 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:23
      To chyba kwestia pokoleniowa.
      Mam wrażenie, że w nas kształtowano przekonanie, że naturalne owłosienie człowieka jest wstrętne i obrzydliwe i wiele kobiet to głęboko zinernalizowało. Obecne nastolatki i młodzi dorośli są w większej mierze wolni od tej opresji.
      • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 14:37
        Już w Egipcie usuwano owlosienie, dla mnie facet też się powinien golić tu i ówdzie, ja też to robię i nie jest to żadna opresja.
        • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:33
          Egipcjanki goliły na łyso także głowy, więc nie jestem przekonana, czy należy je ślepo naśladować...
          • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 17:17
            Przy aktualnej fali upalow w pelni rozumiem to golenie (rowniez) glow w starozytnym Egipcie...
            • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:33
              Za to przyprawiały sobie sztuczną brodę... Faraonki znaczy się. To jako dowód, że wygląd i lokalizacja pożądanego włosa to sprawa zmienna na kartach historii.

Ale to nic w porównaniu z Zahrą Khanom Tadj es-Saltaneh, która miała wielką monobrew, wąsa jak wujek Zbyszek oraz brodę (prawdopodobnie specjalnie "wzmaniane" i podkreślane, tak jak dziś podkreśla się oko) i w swojej "bańce" uchodziła za piękność oraz pożądaną kandydatkę na żonę. I, jak na swoje czasy, była prawdziwą feministką.
          • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 19:00
            Dlaczego uważasz, że chciałabym kogoś naśladować? Już od wieków ludzie uważali, że włosy dobrze prezentują się tylko na głowie. A co kto robi, to jego sprawa.
            • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 19:05
              Od wieków w Egipcie. W naszej szerokości geograficznej to tak od lat 70. XX wieku.
              • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 21:44
                angazetka napisała:

> Od wieków w Egipcie.
                >
                >

Orient rowniez od wiekow (hammam, depilacja cukrowa lub nitkowa itp.)
                • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 21:56
                  Klimat nadal inny niż u nas wink
                  • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 21:58
                    Tak, to czywiste, ze to wynika z klimatu.
                • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:11
                  Ale już w Grecji włosy łonowe były fuj, natomiast wszysykie powyżej talii były ok.
            • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:09
              Skoro się powołujesz i uzywasz jako argumentu, to chyba w jakimś celu, prawda...? A co do włosów na głowie, to już pisałam, że akurat przywoływane przez Ciebie Egipcjanki włosów na głowie nie akceptowały.
              • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:17
                Ale tylko te z najwyzszych klas spolecznych, plebs glow nie golil i sie pocil...
                • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:27
                  Goliły, ale nosiły ciężkie peruki, więc się pociły.

Taraz Żydówki w niektórych grupach ortodoksów, też golą głowy i noszą peruki.
                  • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:37
                    Ale te peruki to tylko na wyjscia, jak byly nastarane.
                    W domowym zaciszu mogly sie nie meczyc.
                    • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:37
                      Tym bardziej się pociły, w słońcu i upale, przy oficjalnych wyjściach.
                      • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:42
                        Mialy chociaz baldachimy cool
                        I parasole. I niewolnikow z wielkimi wachlarzami. A w domach baseny, sadzawki i fontanny.
                        Wiesniaczki pracowaly w polu w pelnym sloncu, i nie mogly zdjac wlosow po powrocie do domu.
                    • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:44
                      chatgris01 napisała:

> Ale te peruki to tylko na wyjscia, jak byly nastarane.
                      > W domowym zaciszu mogly sie nie meczyc.
                      >

Ciekawe jest, że wiele osób na forum podaje niektóre wybrane orientalne zwyczaje jak np. golenie ciała jako wyraz cywilizacyjnego postępu, a inne, jak mocno patriarchalny system społeczny, już odrzuca. Taka wybiórczość, bierę to, co mi akurat pasuje. big_grin
                      Co mi zwisa i powiewa, ale podawanie starożytnych jako przykład estetycznych norm dla współczesnych może być dla wielu takim samym wzorem do naśladowania jak niewolnictwo, haremy, kamieniowanie za cudzołóstwo i zasłanianie włosów/twarzy przez kobiety.

• chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:49
                        Eeee... ale dlaczego to do mnie? Absolutnie nie podaje starozytnych ani Orientu jako przykladu estetycznych norm dla współczesnych, uscislalam tylko pewne podawane w watku szczegoly, bo temat mnie interesuje.
                        • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:01
                          Podpięłam się pod tobą, bo akurat chodziło tu o takie praktyki z przeszłości. Ja nie wiem, czy ty czujesz przymus usuwania włosów, czy wzorowania się na orientalach, więc nie miało być nic osobistego.
                          • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:03
                            Ok, rozumiem.
    • czerwonylucjan Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 15:11
      Dlugie krecony wlosy pod pachami czy na dole u obu plci sa obrzydliwe, jest trymer i mozna je sobie skrocic do tego centymetra..
      • abecadlowa1 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:22
        Gatunek ludzki w ogóle jest obrzydliwy. I to bardziej moralnie niż wizualnie. Włosy w tym wszystkim są najmniej istotne.
        • czerwonylucjan Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:51
          Ale watek jest o wlosach i przy nich zostanmy..
    • potworia116 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 16:14
      Modne nie jest i raczej nie będzie, natomiast przybywa odważnych dziewczyn, które jawnie kontestują.
      • riki_i Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 17:16
        potworia116 napisała:

> Modne nie jest i raczej nie będzie, natomiast przybywa odważnych dziewczyn, któ
        > re jawnie kontestują.

No to czekam na brak podcierania dupy po defekacji. Też odważnie i kontestująco, a jak powiada mądrość ludowa jak się wysuszy, to się wykruszy big_grin
        • fragile_f Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:29
          Riki, doucz sie anatomii - pod pachami nie ma odbytu, wiec ich niegolenie nijak nie wplywa na brazowe smugi na majtkach. Ale w sumie to tlumaczy Twoj brak powodzenia - na serio myslisz, ze ogolenie pach jest skorelowane z czystym tylkiem? 🤣
          • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:35
            Przynajmniej odpadnie problem beznamiętnego wypinania d... pod groźbą przemocy, do którego Riki znów powrócił w kolejnym wątku- on, biduś, taki brzydliwy, że wreszcie jego baba będzie miała spokój, nawet, jak się wypnie...
            • fragile_f Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:46
              Moze jej trzeba podpowiedzieć..? To w sumie nieduze poświęcenie w zamian za blogi spokój.
        • gryzelda71 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:21
          O mija bosze.....
          Dorosły facet porównuje włosy pod pachami z niepodcieramiem tyłka.....
      • fornita111 Re: Wlosy pod pachami 15.08.22, 18:44
        Odwazne to sa dziewczyny z protestow, nie te z wlosami, tu czy tam, czy bez wlosow tu czy tam. Tez mi odwaga, lol.
    • fragile_f Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:27
      Widzialam u paru dziewczyn, widzialam tez farbowane na niebiesko czy zielono. Widuje tez owlosione nogi u kobiet czy wloski na twarzy.

Moj stosunek do tego jest obojętny w stronę pozytywnego - fajnie, ze sa dziewczyny które maja na tyle jaj, zeby nie poddawać się trendowi depilacji wszystkiego, pod POTWORNA groźbą bycia olewana przed podstarzalych kocurkow.

Jak dla mnie win-win wink
      • angazetka Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:34
        Z kocurkami to nigdy nie wiesz, moja przyjaciółka, która nie goli nóg ani niczego z zasady, dwa razy była zaczepiania przez obleśnych typiarzy z równie obleśnymi komentarzami na temat, że jej nogi z włoskami są takie sexy.
        Jesteś kobietą - masz przerąbane.
        • fragile_f Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:48
          Wez, bo puszcze pawia. Dlaczego, do ciężkiej cholery, facetom wydaje się ze takie zalosne popierdywanie to wstep do kontaktow intymnych?
        • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:58
          moja przyjaciółka, która nie goli nóg ani niczego z zasady,

takie dziewczyny powinno się wcielać do wojska obowiązkowo, razem z facetami, skoro już chcą być takie jak oni
          • bistian Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 10:42
            woman_in_love napisała:

> moja przyjaciółka, która nie goli nóg ani niczego z zasady,
            >
            > takie dziewczyny powinno się wcielać do wojska obowiązkowo, razem z facetami, s
            > koro już chcą być takie jak oni

Wszystkie powinno się wcielać do wojska, chociaż na trzymiesięczne przeszkolenie. Po powrocie, odpuściłyby różne dziwactwa, z pożytkiem dla wszystkich
            • borsuczyca.klusek Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:17
              bistian napisał:

> Po powrocie, odpuściłyby różne dziwactwa, z pożytkiem dla wszystkich
              >
              >
              Niby jakie 🙄
              • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:59
                U Ziemianskiego na przykład w babskim wojsku kobiety odpuszczały sobie dziwactwa typu seks z mężczyznami... Aczkolwiek odpuszczały sobie też majtki i jeździły na oklep z gołą ci..ą, więc jak dla mnie jakiekolwiek seksy stawały w tej sytuacji pod znakiem zapytania. Może o to chodzi...?
                • 1matka-polka Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:03
                  Miesza ci sie fikcja z rzeczywistoscia, jak zwykle bigos w glowie.
                  • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 18:21
                    Przecież wlasnie piszę, że była to fikcja literacka... I że może ta fikcja zapłodniła umysł Bistiana do dziwnych rojeń o żeńskim wojsku i jak ono powinno wyglądać.

To chyba nie było trudne do zrozumienia?
                    • kokosowy15 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:24
                      Żeńskie wojska są na świecie,, choćby armia Izraela, gdzie pobór jest obowiązkowy. Kobiety żołnierki były osobista gwardia Qadhafiego. Personel amerykańskich lotniskowców to w znacznej części kobiety, ale to ochotniczki.
                      • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 16:25
                        Aha, ale nie słyszałam, żeby w tych realnie istniejących armiach zachodziły w kobietach jakieś magiczne zmiany, dziwactwa i tajemnicze odpuszczania dziwactw.
      • potworia116 Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:55
        Problem w tym, że oni nie olewają, muszą, po prostu MUSZĄ przystanąć i dosadnie się wypowiedzieć.
    • piataziuta Re: Wlosy pod pachami 13.08.22, 18:37
      "Moda" to była na to parę lat temu. O celebrytkach, które "odważyły się" 🤦 eksponować włosy pod pachami na czerwonym dywanie, trąbiły portale plotkarskie.

Teraz to po prostu kwestia: chcesz mieć albo nie chcesz.

Większość Polek się depiluje. Część nie - ale raczej nie wynika to z mody ani emancypacji.

Ja się golę.
      Faceta też wolę bez gąszczu pod pachami i na jajach (aczkolwiek, nie musi być na zero).

• bi_scotti Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 03:15
      Truly speaking, jedyne wlosy na ciele, ktore definitely budza moj sprzeciw w przestrzeni publicznej to klaki wylazace facetom z pupiastego przedzialka gdy sie w zle-dopasowanych spodniach pochylaja & everything is visble suspicious Bleeee! Totalne bleee chocby i facet byl piekny jak mlody bog. Wszystkie inne miejsca, rodzaje owlosienia etc. (twarz, noga, pacha, bikini ... whatever) nie robia na mnie zadnego wrazenia - live and let live! Cheers.
      • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 07:52
        a jakby miał wydepilowany pupiasty przedzialek?
        • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:13
          Przypomniał mi się niedawny wątek "Rowy po sezonie" 🤣🤣🤣
          • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:21
            memphis90 napisała:

> Przypomniał mi się niedawny wątek "Rowy po sezonie" 🤣🤣🤣
            >

Na widok tytulu tamtego watku mialam identyczne skojarzenie big_grin

Post Biscoti przypomnial mi jeszcze Fan Club international de la raie du cul na FB suspicious
            • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:01
              Bałam się w wątek wchodzić big_grin
              • chatgris01 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:04
                No, brzmialo groznie big_grin
        • bi_scotti Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 14:55
          Definitely nie postuluje depilacji pup! No, no, no. W zupelnosci wystarczy zadbanie o odpowiedni kroj, rozmiar & dopasowanie spodni. That's it. Pod spodniami & gatkami, kazdy moze sobie miec takie porosla w rowach jakie mu sie tylko zamarza ... as long as reszta swiata jest wolna od widzenia tego czego sie potem nie da odwidziec surprised Simple solution - 3 minuty dluzej w sklepie z ubraniami. Cheers.
          • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 15:05
            no ale jakby była wydepilowana?
            • bi_scotti Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 16:32
              Just for you wink Cheers.
    • misterni Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 09:35
      Modne, to było przez wiele lat golenie pach i niestety stałam się niewolnicą tej mody. A włosy pod pachami, to naruralna rzecz.
      • sonnija70 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 10:04
        Dla mnie to zadne niewolnictwo. Sama czuje sie niekomfortowo jak nie jestem wydepilowana, wiec robie to dla siebie.
      • misterni Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 10:38
        Naturalna* 😉
      • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 10:40
        Naturalne są też zepsute zęby w pewnym wieku i smrodek, kiedy nie używamy chemicznych dezodorantów. Bądźmy naturalni, zero opresji, po co ingerować i psuć naturę?
        • woman_in_love Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 10:48
          i smrodek, kiedy nie używamy chemicznych dezodorantów

Osoby znające jedną z czołowych polskich owłosionych ciałopozytywnych (tą co reklamowała rajstopy jadąc na pogrzeb ojca) twierdzą że ona śmierdzi.
          • czerwonylucjan Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 18:24
            Ktora to?
        • abecadlowa1 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:06
          figa_z_makiem99 napisała:

> Naturalne są też zepsute zęby w pewnym wieku

Próchnica jest chorobą, którą się leczy. Parodontoza też. Naturalne owłosienie człowieka nie jest wynikiem choroby.
          • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:15
            A żółte zęby? Po co wybielać? Po co koronki, licówki? Dla mnie są odpychające tak samo, jak walące włochy u faceta pod pachami i na jajach. Jakby mi mąż powiedział, że jestem opresyjna, bo go zmuszam do golenia, uprawiania sportu i ogólnego zadbania?
            • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:29
              Masz męża aktora porno?
              • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 11:41
                Skoro facet golący jaja i pachy co jakiś czas i chodzący na siłownię, żeby nie wyhodować piłki plażowej z przodu, to dla ciebie aktor porno ? Chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. Jeżdżę ze znajomymi na wakacje i nikt nie wywala spoconych włochów, ludzie o siebie dbają, zwyczajni ludzie ze średniej półki.
                • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:42
                  Golenie genitaliówi, kobiety zrobione na nieletnie lolitki, faceci bez włosów na genitaliach i na klacie jak mali chlopcy przed mutacją ma źródło w przemyśle porno. Kiedy weszła wysoka rozdzielczośc, powstało zapotrzebowanie na anatomiczne ujęcia hd z blika, aa zarost w tym przeszkadzał.
                  • figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 12:55
                    Nie oglądam porno i nie mam spranej głowy. Golenie włosów co tydzień na przykład, sprawia, że są krótkie i nie zwisają brzydkie, kręcone, u dojrzałych ludzi siwe kłaki, które zatrzymują brzydki zapach i są nieestetyczne. Jeśli uważasz, że męskość i kobiecość znika wraz ze zgoleniem włosów lonowych, albo pod pachą, to nie ma tematu.
                    • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:08
                      Rety, piczki i jajca się myje przed seksami, bez seksów w sumie także, wówczas nic nie wali i nie capi. Do estetyki się nie wtrącam, każdemu jego porno, jak mówią - i znajdą się zwolennicy zarówno klat gładkich, jak i kudłatych pleców; ale te opowieści o smrodzie niemytych jaj u partnera (rzekomo z powodu braku depilacji) to raczej nie świadczą dobrze o posiadaczu tychże jaj i jego upodobaniu do higieny...
                      • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 15:01
                        A co ma przytaczanie siłowni, to już nie rozumiem big_grin
                  • snakelilith Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:23
                    nicknanowyrok napisała:

> Golenie genitaliówi, kobiety zrobione na nieletnie lolitki, faceci bez włosów n
                    > a genitaliach i na klacie jak mali chlopcy przed mutacją ma źródło w przemyśle
                    > porno. Kiedy weszła wysoka rozdzielczośc, powstało zapotrzebowanie na anatomicz
                    > ne ujęcia hd z blika, aa zarost w tym przeszkadzał.

No ale cała masa będzie się upierać, że nie, one naśladują tylko estetyczne wzory Egipcjanek. big_grin A prawda jest brutalna, przez latami 80 i masową popularnością nowej, przemysłowej pornografii, europejskie ulice były kudłate. Włosy nosiło się pod pachami, na nogach i na genitaliach. Hollywood był tam zawsze bardziej plastikowy, zresztą golizna była tam reglamentowana, ale francuskie filmy były kudłate i uchodziło to za normalne, a nawet seksi. Ja pamiętam jeszcze osobiście te czasy, kiedy włosy na ciele kobiety ( i faceta) nikomu nie przeszkadzały. Nie tylko na ulicy, ale także u celebrytek. Pamiętam np. włochatą Nastasję Kinski w Cat People, a to był już początek lat 80. Sama się golę, ale czasem przez dłuższy czas znowu nie. Nie chadzam jednak publicznie aż tak rozebrana, by było to dla kogokolwiek postronnego niesmaczne.

• figa_z_makiem99 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:29
                      Chrzanię kto się na kogo stylizuje, sama się golę i skracam włoski, mój partner też, inaczej pogonilabym z łóżka. Moi bliscy znajomi też to robią. Facet z nieogolonymi jajami, to dla mnie niekrzesany kmiot.
                      • nicknanowyrok Re: Wlosy pod pachami 16.08.22, 15:04
                        Urzekła mnie twoja trauma spowodowana ustawicznym wypluwaniem włosów big_grin

figa_z_makiem99 napisała:

> CFacet z nie
                        > ogolonymi jajami, to dla mnie niekrzesany kmiot.
                    • riki_i Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 14:20
                      snakelilith napisała:

> Ja pamiętam jeszcze osobi
                      > ście te czasy, kiedy włosy na ciele kobiety ( i faceta) nikomu nie przeszkadzał
                      > y.

Też doskonale pamiętam.

> Nie tylko na ulicy, ale także u celebrytek. Pamiętam np. włochatą Nastasję K
                      > inski w Cat People, a to był już początek lat 80.

Jeszcze w latach 90-tych na początku, modny był paseczek włosów pośrodku. Dopiero po jakimś czasie przyszła pełna depilacja.

• black_magic_women Re: Wlosy pod pachami 17.08.22, 15:40
                        We Francji ponoć się to nazywało "bilet na metro", fikuśnie.
        • kokosowy15 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:29
          Ty bez chemii śmierdzisz? Współczuję. Ja się myje, ale mam wodę więc mogę sobie pozwolić.
    • memphis90 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 13:04
      Przypomina mi się "Zaklinacz koni". Autor opisuje, że Annie w czasie pobytu na rancho przestała się golić i miała puszyste, miękkie włoski pod pachami, co Tom w czasie seksów z przyjemnością... zauważał...
      • evro44 Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 15:29
        golenie pod pachami i na nogach u kobiet estetycznie się sprawdza u facetów akurat dla mnie nie męsko ale golenie na zero c..i - tragedia zwłaszcza jak dziewczyna ma wystające .... Utrzymany w ryzach trójkącik nie wychodzący poza majtki jest ok a ginekolodzy też skłaniają się do utrzymania zarostu w tych okolicach.
      • czerwonylucjan Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 18:29
        Bo krotkie i miekkie, odrosbiete po latach delpilacji sa ok, co innego pol hektara czarnego wlosa 3 cm po pacha..
    • mia_mia Re: Wlosy pod pachami 14.08.22, 20:33
      25 lat na studiach miałam dziewczynę, która się nie goliła. Wtedy było to szokujące, teraz pewnie mniej, ale praktykować nie zamierzam, bo mi się nie podobają krzaczory i kobiet i u mężczyzn