Dodaj do ulubionych

Muszkieterki

12.11.22, 17:20
Nigdy nie mialam, nie bardzo moge mierzyc stacjonarnie i chce kupic online. Na co zwracac uwage aby ta czesc ponad kolano nie opadala? Jaka wysokosc kozaka najbardziej wyszczupla noge? Tuz ponizej kolana?

Zalaczam zdjecia pogladowe szukane na szybko ale chce cos lepszego..
Obserwuj wątek
    • alicia033 Re: Muszkieterki 12.11.22, 20:02
      nie rób sobie tego.
      Na młodziutkich dziewczynach to nie przeszkadza, bo młodość broni się sama ale później - no, no, no.
      • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 12.11.22, 22:07
        ??
      • gr.ruuu Re: Muszkieterki 12.11.22, 22:14
        To od sylwetki raczej zależy a nie od wieku
        • princesswhitewolf Re: Muszkieterki 13.11.22, 01:08
          Nie widzialam nikogo poza modelkami na zdjeciach kti w realu w tym dobrze wyglada
          • gr.ruuu Re: Muszkieterki 13.11.22, 01:15
            Ja wyglądam dobrze :p To znaczy mnie się podoba, facetowi się podoba, nawet mojej matce elegantce, a to rzadkość... Jak reszta świata to nie wiem
            • princesswhitewolf Re: Muszkieterki 13.11.22, 09:05
              Kwestia ile masz lat.
              • gr.ruuu Re: Muszkieterki 13.11.22, 10:16
                39 i nareszcie czuję się w takich rzeczach dobrze smile
                • katiemorag Re: Muszkieterki 13.11.22, 11:44
                  Mam tak samo. Jak byłam młoda niezbyt komfortowo sie czułam w takich butach wiec nich nie miałam. Teraz mam dwie pary na niskim i wysokim obcasie. Nosze na jakiejś wyjścia. Ale jestem dość szczupła i ubieram się wtedy cała na czarno. Zabudowana góra bo w tych butach łatwo o przesadę.
                  • shellyanna Re: Muszkieterki 13.11.22, 13:05
                    Zabudowana góra i styl zdecydowanie nie sexi flexi tylko raczej boho.
                    • katiemorag Re: Muszkieterki 13.11.22, 15:46
                      Styl boho świetnie wyglada w wydaniu z takimi butami. Zależy do czego się je ubierze. Ale chyba raczej na szczupłe nogi.
                    • gr.ruuu Re: Muszkieterki 13.11.22, 19:28
                      Kompletnie nie czuję stylu boho, nie lubię na sobie, choć na innych mi się podoba. Noszę z zamszową trapezową mini, ze swetrową tuniką albo czarną krótka sukienka typu tuba z dzianiny, z zabudowaną górą
              • shellyanna Re: Muszkieterki 13.11.22, 11:14
                Mam 43 i nosze, ale nie takie ze zdjęcia tylko z wyższa cholewka i na płaskiej podeszwie.
                • gr.ruuu Re: Muszkieterki 13.11.22, 11:25
                  Te mam na płaskiej, zamszowe, a przy moim wzroście cholewka sięga wysoko
                  • shellyanna Re: Muszkieterki 13.11.22, 13:05
                    Ja się długo naszukalam takich na mój wzrost smile
          • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 13.11.22, 16:27
            Widzialam mnostwo kobiet w roznym wieku, wygladacych mega sexy - warunek - wcmiare zgrabne nogi
            • shellyanna Re: Muszkieterki 13.11.22, 18:15
              Mega seksi to ewentualnie na imprezie dobrze jest wyglądać. Mega seksi na codzień wyglada słabo niezależnie od wieku.
              To takie „nastaranie”
              • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 13.11.22, 20:44
                Moze inaczej, dla mnie to jest sexy tak jak ladna szminka, zgrable kolanko, fale na wlosach czy dzianinowa sukienka
                • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 13.11.22, 21:01
                  Też się dziwię, że muszkieterki na niskim obcasie lub płaskie są wyzywające, to czerwonej szminki też desperatki używają? Zależy z czym się je połączy i jaką ma kobieta figurę.
              • 152kk Re: Muszkieterki 14.11.22, 10:00
                "Nastaranie" to włożenie ogromnego wysiłku, żeby wyglądać w swojej opinii lepiej - a realnie: sztucznie, jak lalka.
                Założenie jakichkolwiek butów (nawet muszkieterek) nie jest nastaraniem samo w sobie nigdy bo wysiłku nijakiego nie wymaga. Są osoby, przy drobnym "podkręceniu" wyglądu np. właśnie jednym elementem stroju, bez specjalnego wysiłku, wyglądają strakcyjnie, bo po prostu mają taką sylwetkę, sposób bycia itd. Ale to nie jest nastaranie. I wcale nie jest słabe, moim zdaniem to zaleta - wyglądać atrakcyjnie przy minimum wysiłkusmile
                • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 14.11.22, 11:07
                  100% racji
                • shellyanna Re: Muszkieterki 14.11.22, 11:18
                  Chodzi mi o ten rodzaj nastaranie gdzie jest „za dużo”. Muszkieterki, obcisła mini i dekolt. Do tego czerwona szminka.
                  To jest nastaranie i łatwo o tandetę.
      • kotejka Re: Muszkieterki 13.11.22, 08:13
        Też tak myślę - na.dojrzalej kobiecie wygląda.wulgarnie i desperacko
        • princesswhitewolf Re: Muszkieterki 13.11.22, 09:05
          No wlasnie
        • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 13.11.22, 15:56
          Jak założy opięte muszkieterki na wysokiej szpilce, to może wyglądać desperacko, są też szersze na średnim klocku, albo na płaskiej podeszwie, jak masz rozmiar 36 możesz nosić wszystko i wyglądać dobrze. Desperacko to wygląda mini do połowy udek u pani w średnim wieku moim zdaniem, ale jak ktoś chce niech nosi.
        • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 13.11.22, 16:30
          Eee kwestia stylizacji.. rurki muszkieterki i kremowy sweter to nie jest wylgarny look lol..
          • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 13.11.22, 16:51
            Oczywiście, można założyć też grubą spódnicę trochę przed kolano i bluzkę koszulową, mały dopasowany żakiet i będzie elegancko. Chyba, że ktoś zakłada opięte muszkieterki na10 cm szpilce i mini z cekinami, to będzie desperacko.
            • czerwonylucjan Re: Muszkieterki 13.11.22, 20:45
              Dla mnie czarne muszkieterki za kolano sa neutralne.
            • 152kk Re: Muszkieterki 14.11.22, 10:06
              Desperacko? Może niestosownie do okoliczności (muszkieterki na szpilce + mini z cekinami to pasuje na imprezę, ale nie np. do pracy w banku), ale co znaczy - desperacko ????
              I już kompletnie nie rozumiem: "Desperacko to wygląda mini do połowy udek u pani w średnim wieku moim zdaniem" skoro "jak ktoś chce niech nosi."? Z jednej strony oceniasz negatywnie (i to nie wizualnie, tylko jakieś sugestie co do motywów?), a z drugiej "łaskawie" pozwalasz?
              • gr.ruuu Re: Muszkieterki 14.11.22, 12:11
                Jako kobieta w średnim wieku nosząca mini też się zastanawiam, o co chodzi z tą desperacją i dlaczego ma się ona wiązać z wiekiem akurat.
    • gr.ruuu Re: Muszkieterki 12.11.22, 22:13
      Najlepiej jak są wiązane, bo dopasujesz sobie do obwodu nogi - te z gumką w środku mogą zjeżdżać. Albo takie sztywne, które nie przylegają tylko sięgają za kolana, lekko odstając - coś jak oficerki, tylko dłuższe
      • shellyanna Re: Muszkieterki 13.11.22, 11:15
        Sznurowania mi się nie podobają. Najlepsze są z taśma silikonowa.
    • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 12.11.22, 23:46
      Mam podobne jak na drugim zdjęciu, cholewka musi być szersza i same się układają.
    • leanne_paul_piper Re: Muszkieterki 13.11.22, 01:11
      Ja chadzam w takich, zamszowych. Ładnie się trzymają nad kolanem, mimo, że nie są wiązane, a może właśnie dlatego. Są dopasowane i fajne, w ogóle polecam zamsz. Firma Kendall + Kylie, bywają na Zalando.

https://image.ceneostatic.pl/data/products/46273049/i-kendall-kylie-ayla-2-kozaki-na-obcasie-rich-navy.jpg
    • laloma Re: Muszkieterki 13.11.22, 01:13
      Żeby nie opadały muszą mieć sztywniejszą cholewkę, nawet jesli sa z materialow syntetycznych. Te takie szmaciaki miekkie to tandeta i z daleka widać, ze tanie i kiepskie, kup coś lepszego.
      • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 13.11.22, 02:06
        Tak, nie dopisałam wyżej, muszą mieć sztywną cholewkę i wtedy nie opada.
        • ajaksiowa Re: Muszkieterki 13.11.22, 09:37
          Wydaje mi się że te poza kolano wyglądają dobrze na wysokiej damie albo na niźszej ale proporcjonalnie zbudowanej,moja córa ma 167cm ,nie jest szczupła...i dobrze wygląda w takich kozakach
          • figa_z_makiem99 Re: Muszkieterki 13.11.22, 15:38
            Jestem bardzo szczupła i na mnie wyglądają dobrze, mam na 6cm szerszym obcasie, za kolano.
    • zerlinda Re: Muszkieterki 13.11.22, 09:59
      Pierwsze brzydkie a do trzecich to chyba z pejczem w komplecie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka