monkastonka
27.04.05, 09:25
Długo się wahałam czy napisać to na forum ale już łapię się wszystkiego
Proszę was o pomoc mamy kochane.
Jestem w tragicznej sytuacji nie chcę się tu rozpisywać co i dlaczego tak się
stało.
Może ktoś z was wie jak załatwić i co zrobić by dostać albo w ogóle zapisać
się na mieszkanie komunalne.
Nie stać mnie na wynajem.
A perspektywa mieszkania z psychiczną teściową przekracza moje możliwości.
Mam niepełnosprawnego synka i musimy "uciekać" tylko pytanie gdzie.
Jestem już u kresu wytrzymałości nerwowej
Pozdrawiam
I czekam na cenne rady.
Mońka