mc_magda 01.08.05, 10:44 Witajcie e-mamy! Zupelnie przypadkiem trafilam na wasze forum, tak sobie czytam i stwierdzam ze bardzo mi sie podoba Dlatego postanowilam sie przywitac, bo zdaje sie ze od dzis bede was czesto odwiedzac. Pozdrawiam magda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wegatka Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:05 A witamy, witamy. Do pisania zapraszamy Odpowiedz Link Zgłoś
ejka.pe Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:06 I ja witam Cię serdecznie, ja też jestem tu całkiem od niedawna i też trafiłam przypadkiem. To miejsce, gdzie można porozmawiac i dowiedziec się wielu ważnych rzeczy, dlatego kiedy czas mi na to pozwala, siedzę i czytam... A czasem coś sama napiszę. Pozdrawiam Cię serdecznie Ejka Odpowiedz Link Zgłoś
czajkax2 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 13:04 Witam i życzę miłego spędzania czasu z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
dario.plus2 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 22:24 Cześć. Też jestem tu od jakiegoś czasu. Miłych chwil na forum. Renata Odpowiedz Link Zgłoś