Dodaj do ulubionych

Witam sie :))

01.08.05, 10:44
Witajcie e-mamy! Zupelnie przypadkiem trafilam na wasze forum, tak sobie czytam i stwierdzam ze bardzo mi sie podobabig_grin Dlatego postanowilam sie przywitac, bo zdaje sie ze od dzis bede was czesto odwiedzac.
Pozdrawiam
magda
Obserwuj wątek
    • palka_zapalka Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:01
      Witaj Magdowink
      Witamy na forum
    • wegatka Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:05
      A witamy, witamy. Do pisania zapraszamy smile

    • ejka.pe Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:06
      I ja witam Cię serdecznie, ja też jestem tu całkiem od niedawna i też trafiłam
      przypadkiem. To miejsce, gdzie można porozmawiac i dowiedziec się wielu ważnych
      rzeczy, dlatego kiedy czas mi na to pozwala, siedzę i czytam... A czasem coś
      sama napiszę. Pozdrawiam Cię serdecznie
      Ejka
    • lila1974 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:48
      Serdecznie zapraszamy do udzialu smile)
      • tennessee Re: Witam sie :)) 01.08.05, 11:52
        Pozdrawiam powitalnie wink
    • czajkax2 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 13:04
      Witam i życzę miłego spędzania czasu z nami.
    • karina1974 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 13:05
      ja też cie witam smile
    • kalina_p Re: Witam sie :)) 01.08.05, 13:05
      witamy, witamy..!
    • lidkakn Re: Witam sie :)) 01.08.05, 13:07
      CZeść, miło mi. Lidka
    • dario.plus2 Re: Witam sie :)) 01.08.05, 22:24
      Cześć. Też jestem tu od jakiegoś czasu.
      Miłych chwil na forum.
      Renata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka