Dodaj do ulubionych

"równouprawnienie" w kiosku ruchu ;)

09.08.05, 16:57
kurcze - temat znowu związany poniekąd z sexem... ale to przez przypadek -
przyżekam smile

wczoraj byłam na zakupach , wchodze do kiosku a tam witryna , za nią gazety i
filmy porno - a na górze napis - DLA PANÓW!
mam rozumieć że ta tematyka jest przeznaczona tylko dla płci męskiej? smile
śmiac mi sie chciało strasznie wink
Obserwuj wątek
    • arras-k Re: "równouprawnienie" w kiosku ruchu ;) 09.08.05, 17:22
      Może to była pornografia dla gejów wink
      • sowa_hu_hu Re: "równouprawnienie" w kiosku ruchu ;) 09.08.05, 17:25
        eeee nie , na pewno nie smile widziałm ukradkiem hihi wink

        a witryna była piękna - i ten duży napis białymi, drukowanymi literami smile
    • 18lipcowa sowa 09.08.05, 18:40
      sowa_hu_hu napisała:

      > kurcze - temat znowu związany poniekąd z sexem... ale to przez przypadek -
      > przyżekam smile
      >
      > wczoraj byłam na zakupach , wchodze do kiosku a tam witryna , za nią gazety i
      > filmy porno - a na górze napis - DLA PANÓW!
      > mam rozumieć że ta tematyka jest przeznaczona tylko dla płci męskiej? smile
      > śmiac mi sie chciało strasznie wink
      >



      Porządne kobiety nie oglądają "takich" gazet.
      >
      • sowa_hu_hu Re: sowa 09.08.05, 20:43
        a co z tymi nieporządnymi? smile
        • 18lipcowa Re: sowa 10.08.05, 07:54
          sowa_hu_hu napisała:

          > a co z tymi nieporządnymi? smile
          >
          >
          no jak co? LECZENIE!
      • ania.freszel Re: sowa 10.08.05, 07:44
        E tam Lipiec, ja jestem nieporzadna i tez nie ogladam.
    • czarna_mewa Re: "równouprawnienie" w kiosku ruchu ;) 09.08.05, 18:47
      tylko dla Panów???? to smutne, że na kobiet nie doceniają smile)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka