Dodaj do ulubionych

to jakiś horror

01.10.05, 12:36
chyba sie wyżalę a co mi tam. Chłopa w domu nie ma bo na konkursie. O 3h30
obudziła nas cholerna mucha końska co się o sciany obijała i robiła straszny
hałas. Ubiłam. Kuba ledwie zasnął. O 6h30 (w sobotę!!!) synek był na nogach a
że nie było kogo męczyć poza mną ja byłam ofiarą. Ponieważ nie pozwoliłam mu
urwać i zrzucić sobie na głowę karnisza, potem nosić po domu laptopa, potem
brać do buzi kostek do zmywarki, potem wyrzucać potrzebnych rzeczy do kosza,
potem rozrywać paczek z makaronem, etc.. od rana miałam awantury. Kiedy o 8h
30 postanowiłam zabrać małego na zakupy bo lodówka przecież pusta a mężuś
wróci głodny i trzeba coś ugotować to się okazało że akumulator wysiadł. A że
deszcz pada to pieszo do sklepu nie za bardzo. Nie mniej jednak poszliśmy ale
do bliższego (Biedronki) w którym więcej było ludzi niż towaru więc
wystaliśmy swoje a i tak najważniejszych rzeczy nie kupiliśmy. Musimy kupić
prezent kuzynce co się właśnie była urodziła więc pojechaliśmy również do
sklepu z art. dziecięcymi a tam kolejny horror, synek wózka nie uznaje,
najlepiej mu na stercie zabawek, które najpierw trzeba zrzucić na kupę, a
wogóle to mama nie będzie go trzymać bo on musi sam biegać. Biegałam za nim
po sklepie jak wariat, nic nie kupiłam bo nie było jak wybierać, wróciłam do
domu a on nie bedzie jadł obiadu. Siłą spacyfikowałam, zamknęłam w łóżeczku i
kazałam spać. Uff, chyba się udało bo nic nie słyszę. Jest 12h30 a ja mam
dość na dzisiaj. Nidgy więcej zakupów z dzieckiem. A wogóle to przydałyby mi
się wakacje... Idę spać!
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: to jakiś horror 01.10.05, 18:56
      Polecam książkę Mały Tyran wyd Santorski, autorka Jirina Jakaś-Tam. Mnie
      otworzyła oczy na parę spraw i sporo rozjaśniła.

      A tymczasem wypocznij sobie.
    • amj2 Re: to jakiś horror 01.10.05, 19:35
      O kochana skąd ja to znamsmile))A najgorsze,że do pomocy nikogo.Ja już
      jakiekolwiek zakupy dawno sobie odpuściłam...Przyjdzie nam czekać ,aż trochę
      dorosną. Tylko czy aby na pewno nie będzie gorzej... Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka