mam okropny problem,ktory spedza mi sen z powiek...Otoz od jakiegos czasu
zauwazylam w kuchni latające robaczki,ktore wygladem przypominaja
mole.Zajrzalam do kazdej szafki i nic. Slyszalam ze te robaczki lubia suszone
rzeczy,np.sliwki,albo orzechy,musli,itp. Pozbylam sie tego
wszystkiego,zywnosc trzymam szczelnie zamknieta,a to male cholerstwo wciąż
wylatuje

(((((( Czym mam to wytępic? Pomozcie!!! Z gory wam dziekuje