Gość: MIM
IP: *.*
23.04.02, 21:14
Cześć !Byłam dzisiaj z moimi małymi na placu zabaw. Siedzę sobie i nagle słyszę - ktoś śpiewa "Co powie tata" . Patrzę, a tu tata z około roczną córą. Kręci się z nią na karuzeli i śpiewa, nie zwracając uwagi na zdziwione (zgorszone???) miny babć siedzących na ławeczkach i czyniących ploteczki.Od razu mi się sympatycznie zrobiło.PozdrówkaIza