Dodaj do ulubionych

Tata w roli Natalki Kukulskiej

IP: *.* 23.04.02, 21:14
Cześć !Byłam dzisiaj z moimi małymi na placu zabaw. Siedzę sobie i nagle słyszę - ktoś śpiewa "Co powie tata" . Patrzę, a tu tata z około roczną córą. Kręci się z nią na karuzeli i śpiewa, nie zwracając uwagi na zdziwione (zgorszone???) miny babć siedzących na ławeczkach i czyniących ploteczki.Od razu mi się sympatycznie zrobiło.PozdrówkaIza
Obserwuj wątek
    • Gość: Annous Re: Tata w roli Natalki Kukulskiej IP: *.* 23.04.02, 22:14
      Mój mąż czasami też to śpiewa córci, ale tylko w domku. Osobiście uważam,że jest to słodkie.PozdrowieniaAnna
      • Gość: guest Re: Tata w roli Natalki Kukulskiej IP: *.* 24.04.02, 09:25
        a ładnie śpiewał???ja mojego meza parę lat prosiłam , żeby coś zaśpiewał. nie dał sie namówić. sama często spiewam, i synek tego nie lubi (ciekawe dlaczego???) i niedawno kazał tacie zaspiewać. no i tata oczywiscie uległ, bo synkowi kochanemu, nie mogl odmowic. no i doczekałam sie. wprawdzie słuchałam tego z głowa pod kołdra duszac sie ze śmiechu, ale już wiem , jak to jest. a synek bardzo sprawiedliwy, na pytanie, kto ladniej spiewa odpowiedzial:tatuś.a potem to śmialiśmy się już wszyscy. sąsiedzi pewno tez mieli ubaw....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka