Gość: Fuga
IP: *.*
05.06.02, 17:06
Dziś, przed paroma minutami stał się cudMoja Karolcia ( jutro kończy 4 miesiące ) sama z siebie ZASNĘŁĄ!!!!!!!!!!!!!!Leżała na macie, bawiła się aż tu nagle - oczki się zamknęły i śpiDodam jeszcze, że zawsze usypianie małej trwało średnio godzinę z Karolek darł sie przeokropnieJestem okropnie dumna z mojego słodkiego, 7 kilogramowgo tłuściocha!!!!!!pozdrowionkaGosia-Fuga