sebaga
01.08.07, 16:18
coś w stylu "witajcie, jestem patryczek, mam 7 miesięcy, rodzice mnie bardzo
kochają i chcą się mną pochwalić". Tego typu teksty są często pod zdjęciami
dzieciaków. A potem są wpisy w stylu: "witaj Patryczku, jestem Ania i mam 2
miesiące" No itd. Dlaczego tak??? Dla mnie to jest trochę..przerażające, tak
to odbieram.