przed kim?po co?czego sie o sobie dowiedzialyscie?
ja tak..kilka razy dawno temu...otworzyly mi sie oczy na moja
najlepsza kolezanke w pracy... i raz podsluchalam tesciowa gdy
zostala z moim dzieckiem..

...ale tu akurat ok.
uwazacie ze to przesada? czy warto czasem dla wlasnego spokoju?