30.11.07, 18:04
Tak się zastanawiam czy przed narodzinami nie trzeba skompletować takiej mini
apteczki. tzn coś na gorączkę, na katar czy na brzuszek. no sama właśnie nie
wiem co. czy to później lekarz mówi?
bo nieraz czytałam w gazetach że lepiej mieć takie podstawy niż w nocy jeździć
po aptekach.
Napiszcie co waszym zdaniem powinno tam się znaleźć.
Obserwuj wątek
    • issy25 Re: apteczka 01.12.07, 12:48
      Ja nie kompletowalam apteczki. Do dzisiaj nie mam nic na gorączke, na katar.
      Myślę że przy takich maluchach i tak trzeba wszystkie lekarstwa konsultować z
      lekarzem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka