23.01.08, 22:59
mieszkasz na aleii pokoju??
Obserwuj wątek
    • mona19832 Re: mona19832 24.01.08, 07:21
      Mieszkam a dlaczego pytasz?
      • paula343 Re: mona19832 24.01.08, 23:19
        bo ja mieszkam na Rapackiego
        • mona19832 Re: mona19832 25.01.08, 07:57
          Szczerze powiem że nie wiem gdzie ta ulica jest.
          • mona19832 Re: mona19832 25.01.08, 08:00
            Już wiem smile To tu zaraz niedaleko smile
            • paula343 Re: mona19832 25.01.08, 14:23
              to może kiedyś umówimy się na spacer z naszymi pannicami??
              • mona19832 Re: mona19832 25.01.08, 15:34
                Jasne. Nie ma problemu smile Może jakoś w przyszłym tygodniu. Mój
                numer gg to: 2734513 umówmy sie na gg. A będziesz na spotkaniu??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka