paula343 23.01.08, 22:59 mieszkasz na aleii pokoju?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mona19832 Re: mona19832 25.01.08, 07:57 Szczerze powiem że nie wiem gdzie ta ulica jest. Odpowiedz Link Zgłoś
paula343 Re: mona19832 25.01.08, 14:23 to może kiedyś umówimy się na spacer z naszymi pannicami?? Odpowiedz Link Zgłoś
mona19832 Re: mona19832 25.01.08, 15:34 Jasne. Nie ma problemu Może jakoś w przyszłym tygodniu. Mój numer gg to: 2734513 umówmy sie na gg. A będziesz na spotkaniu?? Odpowiedz Link Zgłoś